Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz 2002e...za ljubu

    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt0055031/?ref_=nv_sr_1



      Kakav antologijski film! Ovako mocna ostvarenja se mogu nabrojati na prste jedne ruke.

      "Nirnberski Proces" na neverovatan nacin oslikava moralnu, pravnu i socijalnu borbu.
      Traje 3 sata, a bukvalno ni jedan kadar nije suvisan.

      Gluma je na jednom totalno drugom nivou od svih filmova koje sam ikad gledao.
      Jednostavno - remek delo!

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Kakav antologijski film!
        But L. i lik koga igra me umalo ubedi da nije kriv.
        Film za svakih 7.dana.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Evo i ja napokon da se pridruzim za Rush.Sjajan film,kvalitetno provedena 2 sata, bas mi je trebalo takvo osvezenje.

          Film pravi prave poteze,a Ron Howard stari lisac zna kako da se umili publici i pogodi kada treba da uspori a kada da ubaci adrenalin. Vredi gledati kvalitetan snimak.
          I pohvala za nepredvidivost,ja uopste nisam upucen u ovu pricu i ne zanima me puno moto-sport i konacan ishod filma uopste nisam uspeo da pogodim,mislim da veoma iskusno balansira izmedju 2 glavna lika i tera te da periodicno navijas za jednog pa za drugog.
          I sto je najbitnije film mi je probudio zelju da saznam vise o tom rivalstvu kao i o samim karijerama pomenuta dva lika

          Topla preporuka svima,voleli moto sport ili ne

          Sex,breakfast of champions!
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by Johnny
            A daj jbt, stavi u spoiler !
            Ako si mislio na mene, zar ti za "Nirnberski Proces" (svi zivi znaju sta je to i kako... ) trebaju spoiler-i ?
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by AIRBORNE View Post
              Ako si mislio na mene, zar ti za "Nirnberski Proces" (svi zivi znaju sta je to i kako... ) trebaju spoiler-i ?
              Moja greska
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Pogledah Dallas Buyers Club. MM je razbio. Sve pohvale i Jaredu, odlicno mu lezi uloga trandze

                Skinuo sam i Her. Njega cu ovih dana. Moram ispostovati brata Phoenixa. Ne vjerujem da cu gledati ove ostale filmove koji su trenutno aktuelni jer nisam nesto pretjerano zainteresovan.

                Pogledacu Vuka kad mi dodje na red. Svi ga hvale, ali meni se nesto ne zuri da ga pogledam.

                Od veceras podrzavam McConaughey za Oskara



                Inace, poceo sam OZ. U planu mi je evo vec skoro godinu dana, ali eto tek sad je dosao red Pogledao sam prve 3 epizode i za sad je interesantno.
                Last edited by powerslave; 31-01-14, 00:35.

                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt1091191/

                  filmište.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Od veceras podrzavam McConaughey za Oskara
                    To je to. Samo da se nadovezem
                    Ja nikako da zavrsim DBC.

                    Ali poceo da gledam True detectiv. Ozbiljno kida covek
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Kolikogod puta gledao Pulp Fiction nikad mi nece dosaditi.
                      Prica, dijalozi, gluma.........

                      Tarantino bolesnik
                      Last edited by Mr. Wolf; 01-02-14, 21:46.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Rush- Stvarno dobar film koji ostavlja izuzetan utisak na gledaoca sa jakom dobrom i snaznom porukom. Mnoge stvari nisam znao iz filma bukvalno sam samo znao da je Lauda imao tu nesrecu i to je to, mnogo dobrih poruka


                        Ali zato Jagten me napravio depresivnim da sam mogao nakon kraja gledati u zid sat vremena da bih dosao sebi Ono je previse sporo za mene, znaci svaka cast gluma i sve ali presporo i nezanimljivo

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Rush- Stvarno dobar film koji ostavlja izuzetan utisak na gledaoca sa jakom dobrom i snaznom porukom. Mnoge stvari nisam znao iz filma bukvalno sam samo znao da je Lauda imao tu nesrecu i to je to, mnogo dobrih poruka


                          Ali zato Jagten me napravio depresivnim da sam mogao nakon kraja gledati u zid sat vremena da bih dosao sebi Ono je previse sporo za mene, znaci svaka cast gluma i sve ali presporo i nezanimljivo
                          Znaci da je film ostavio veliki utisak na tebe... a to je valjda najbitnije

                          Comment


                          • http://www.imdb.com/title/tt0482571/?ref_=nm_flmg_dr_5

                            Dobar film nisam do sada imao priliku.Drzi paznju i sto je najvaznije vrijeme brzo prodje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • David Bowie je sjajan u ulozi Tesle
                              Last edited by Mr. Wolf; 02-02-14, 13:42.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Jeste stvarno,ma odlicna ekipa i zanimljiva radnja jednostavno pravi uzitak
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X