Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo neke predloge za komedije tipa Senseless ili The Foot Fist Way i slicne debilizme
    Poznatije parodije sem uglavnom odgledao ali ne bi bilo lose da se nadje i tu nesto
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ajmo neke predloge za komedije tipa Senseless ili The Foot Fist Way i slicne debilizme
      Poznatije parodije sem uglavnom odgledao ali ne bi bilo lose da se nadje i tu nesto
      Sex drive? Pa nadji onu stranicu kad smo svi izredjali komedije, mislim da smo tad pokrili 90% interneta
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Mrzno mu je verovatno da traži, lakše je ovako.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Sex drive? Pa nadji onu stranicu kad smo svi izredjali komedije, mislim da smo tad pokrili 90% interneta
          Najbolje da stavimo taj moj post gore u napomenu u temi.
          Sto je najgore ja sam mu jednom i preko privatne preporucio, pravi se lud.
          sigpic

          Comment


          • Crnogorsko lenjo govedo, mrsko mu da se vraca par stranica i mrsko mu da ulazi u PP
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • To se po njegovom kaže ..mrzno.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Da se vracam unazad, em mi je tezina, em sam ja postovao vecinu tih filmova
                Ljebrone tvoje sam skinuo, treba mi jos 16 filmova, da popunim 5 diskova
                Kome pricas ?
                sigpic

                Comment


                • Ne znam po koji put gledam Profesionalca Umirem...
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Jedan od poslednjih nasih normalnih filmova
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Tek veceras sam odgledao "Cape Fear" (sa De Nirom).

                      Stvarno se stidim

                      Comment


                      • Pogledaj original, mnogo je bolji http://www.imdb.com/title/tt0055824/?ref_=sr_2
                        sigpic

                        Comment


                        • A ja gledao ovaj zbog De Nira. Morace sad da prodje dosta vremena da bi gledao original.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            A ja gledao ovaj zbog De Nira. Morace sad da prodje dosta vremena da bi gledao original.
                            Dobro, nisi pogresio, treba rimejk svakako gledati zbog De Nira, jedna od jacih njegovih uloga.

                            Samo original je meni generalno bolji film.
                            sigpic

                            Comment


                            • De mi dajte link da radi da skinem Silver Linings Playbook.I predlozite neku seriju da pocnem da gledam.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Kucas u google naziv filma + torrent free download. Probas prvi link, ako nije dobar probas drugi, ako ni on nije dobar probas treci... I tako se naucis.

                                http://tpb.piraten.lu/torrent/8006704
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X