Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao brate, ne znam ima li neko da ga nije gledao
    sigpic

    Comment


    • Vladane brate,gleda li 'Arbitraza' sa Ricard Girom i Suzan Sarandon..nova drama!Odlicna!

      evo jos jedan novi koji sam danas odgledao..triler,preporucujem!



      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Vidim ja ovde bila rasprava o planini Broubek hahahahah

        Slazem se sa @majabl, nije to toliko los film...verovatno mnogi misle da je to samo prica o dva homica u akciji, ali bas naprotiv. Ja sam ga gledao iskljucivo zbog Lia koji je sjajan reziser. Dobio je oskara za ovo, doduse tu je gej lobi imao velikog udela.


        Vladane ako hoces pravu dramu, (do duse ne ljubavnu) evo filma koji je jedan od najboljih van engleskog govornog podrucja poslednjih godina. Ja sam ga gledao u jednom dahu.

        Incendies http://www.imdb.com/title/tt1255953/?ref_=sr_2
        Last edited by Heartbreak; 26-01-13, 16:17.
        sigpic

        Comment


        • istinita prica povodom tragedije 2004,koju je izazvao cunami!



          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Da li da trošim svoje dragoceno vreme i gledam "Ustaničku"?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da li da trošim svoje dragoceno vreme i gledam "Ustaničku"?
              To bih i ja voleo da znam...

              Comment


              • Sir, gledaš li ti ovo?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa kao... Jbm ti zvuk gde moram da pojacam TV do zla boga da bih nesto cuo.

                  Glavni utisak do sada, gluma je blagi uzas!

                  Comment


                  • Glavni utisak.... ton...
                    Nisam ni mogla čestito da se uključim u fabulu radnje ... još ne vidoh kraj....
                    Najviše sam htela da ga gledam zbog Uliksa.
                    Mislim da ga drugi put neću gledati.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ustanicka ulica - Dno dna.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Cela glumacka ekipa vrlo neubedljiva... Drugi deo filma nisam ni gledao, vise je to bilo gleduckanje tako da nisam ni ja pohvatao radnju do kraja ali otprilike mogu da pretpostavim.

                        U svakom slucaju nije vredno gledanja.

                        Comment


                        • Rade je izgleda non-stop bio pijan tokom snimanja, jedva ga razumem sta prica (nekad ne znam uopste sta mrmlja). Jednom recju - ocajno !
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Gandalf View Post
                            Rade je izgleda non-stop bio pijan tokom snimanja, jedva ga razumem sta prica (nekad ne znam uopste sta mrmlja). Jednom recju - ocajno !
                            Slazem se. Barem sam od njega ocekivao da malo izvuce ali dzaba...

                            Odmah posle Koriolan na RTSu. Meni se svideo, iako sam imao odbojnost da ga gledam ranije. Odlicna gluma, pre svega Fajnsa!

                            7.5/10 - http://www.imdb.com/title/tt1372686/?ref_=sr_1

                            Comment


                            • Originally posted by Heartbreak View Post

                              Vladane ako hoces pravu dramu, (do duse ne ljubavnu) evo filma koji je jedan od najboljih van engleskog govornog podrucja poslednjih godina. Ja sam ga gledao u jednom dahu.

                              Incendies http://www.imdb.com/title/tt1255953/?ref_=sr_2
                              Hvala na predlogu, imacu ga u planu
                              sigpic

                              Comment


                              • "Film Krugovi reditelja Srdana Golubovića, koji je inspirisan herojskim činom Srđana Aleksića premijerno je prikazan na Sandens festivalu u SAD i odmah je osvojio specijalnu nagradu žirija prestižnog Sandens festivala. Producentkinja Jelena Mitrović je pre odlaska na ovaj prestižni festival, istakla da je ponosna što su Krugovi prvi fim iz jugoistočne Evrope, koji je ikada ušao u zvaničnu selekciju Sandensa.

                                Glumačku ekipu filma predvode Vuk Kostić, Nebojša Glogovac, Aleksandar Berček, Leon Lučev, Hristina Popović, Nikola Rakočević i Boris Isaković, a ostvarenje će posle svetske premijere u Americi, evropsko premijerno prikazivanje imati na berlinskom festivalu.

                                Publika u Srbiji Krugove će ga prvi put videti na Festu 23. februara."


                                Ovo bas obecava

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X