Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Momci?
    Jos je pod utiskom Brokeback Mountaina.

    Comment


    • Ti mi nista normalno nisi preporucila
      Ljubisa naravno da sam ti slao, ko ti je kriv sto si se upecao
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Momci?
        Vladane sram te bilo , kako si zaboravio Maju
        celo vrem ti predlaze filmove , a ti samo momci

        Comment


        • Ma shvatila sam da je Ljubin prijedlog bio bolji...

          Comment


          • Nisam se ja nista upecao
            Idi gledaj neki zenski film

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              auuu papi ti si bas papi
              Hahaha, jbg, neki od tih filmova mi nisu bili opcioni.. kad jednom udjes, tesko izlazis iz (zacaranog) kruga.

              Nego, hteo sam da vas pitam, kontam da se dosta vas razume u glumu, (makar mnogo bolje nego ja ) kakvo misljenje imate o Will Smithu?
              Last edited by p4p1; 26-01-13, 00:22. Reason: dodatak

              Comment


              • Ovo ti je onako na bum... nažalost ja mnoge filmove ne držim u glavi, tek kada krene neki film znam da li sam ga gledala.
                Davno sam imala ogromnu svesku gde sam pisala sve pogledano i kratke impresije, pa mi to nije bilo dovoljno, pa sam pisala ko igra, o čemu se radi... a onda mi ni to mi nije bilo dovoljno ponekada da se setim koji to beše...

                Paris Texas

                Lovac na jelene

                Devojka na mostu

                Hleb i lale

                Engleski pacijent

                Kaži zašto me ostavi

                Kralj lavova

                Pokajanje

                Imitacija života - fantastičan, ali ne ljubavni u pravom smislu

                Gordost i predrasude - 6 serija, najbolja BBC verzija iz 1995. sa Kolin Firtom

                Pretpostavljam da si mnoge ili sve čak gledao.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Hahaha, jbg, neki od tih filmova mi nisu bili opcioni.. kad jednom udjes, tesko izlazis iz (zacaranog) kruga.

                  Nego, hteo sam da vas pitam, kontam da se dosta vas razume u glumu, (makar mnogo bolje nego ja ) kakvo misljenje imate o Will Smithu?

                  Gotivac mi je! Ali mislio sam da je samo akcijski glumac sve dok nisam odgledao Seven Pounds i The Pursuit of Happyness. . Oba dobra ali ovaj drugi mi je 1000x bolji.
                  Odusevio me jeste ali i dalje mislim da treba da se drzi akcije.. Nekako mi bio cudan sve vreme u oba filma.. Izgleda da nisam navikao da ga gledam u nekom filmu ako se ne puca ili nema neke jurnjave

                  ps: bolji mi je pevac
                  Last edited by l1m4r; 26-01-13, 00:57.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To!!

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • prt.2

                      Prohujalo sa vihorom

                      Divan život - ovo znam da i Maja voli

                      Društvo mrtvih pesnika - fenomenalan, ali nije ljubavni

                      Dobro, da bolje ne može biti

                      Hod po ivici - o Džoni Kešu

                      Sutra se setim možda još nekih.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sad bih ti dao reputacija zbog Dzoni Kesa ali ne mogu ps: Drustvo mrtvih pesnika skroooooz kul vraca me u detinjstvo PSV je klasik
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Olja odlicni filmovi
                          Gledao sam skoro sve, ova dva nisam

                          http://www.podnapisi.net/pane-e-tuli...itlovi-p133553
                          http://www.imdb.com/title/tt0144201/

                          Skinuo sam vec dva, pa cu njih ovih dana pogledati

                          Meni je Vil odlican glumac, prije je bio vise za blokbastere pa se i nije moglo vidjeti kakav je glumac ali je kasnije i to doslo

                          Inace Justified nastavlja da odusevljava
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledao si Imitaciju života....

                            Kao tebi preporučiti neki film....

                            Hleb i lale je simpatičan, nije neko remek delo, ali italijanski, relaxing....
                            Last edited by miloolja; 26-01-13, 16:33.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jesam

                              A ima jedan film koji sam na TVu nekoliko puta hvatao ali nikad nisam znao kako se zove. Mladi bracni par zivi u potkrovlju. I kroz kakve probleme prolaze tih prvih nekoliko dana, mjeseci, dolazi im rodbina itd... ako neko zna o kojem se filmu radi bilo bi sjajno
                              Film mi je licio na Kramer protiv Kramera, taj neki stil, kao da se radi o istom reditelju, ali bas cu sad da pogledam, vjerovatno nije

                              edit: Nije, mada Benton potpisuje ovaj film, obozavam ga, nisam to znao

                              http://www.imdb.com/title/tt0110684/
                              Last edited by Vladan; 26-01-13, 01:16. Reason: ...
                              sigpic

                              Comment


                              • Vladane - The Bridges of Madison county - Meril objasnjava kako glumi
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X