Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Тед" одваљује реално. Јесте прича мало клише, али је медведић врхунски баја у филму, доста занимљив лик.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      "Тед" одваљује реално. Јесте прича мало клише, али је медведић врхунски баја у филму, доста занимљив лик.
      U pocetku ja mislio neka sprdnja za djecu, kad ono- medo jebac
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Ja nisam mogao, ugasio sam posle pola sata. Definitivno ne mogu da svarim Burtona i te njegove bajke za odrasle. Nijedan njegov film mi se nije svideo, a bogami previse sam ih odgledao
        Kad preguras stih pola sata, film je super, svidjece ti se sigurno.
        Ja sam nocas na poslu imala na obuci nekog decka i to je bio jedini film koji smo imali pa nije bilo druge nego njega gledati i prvih nekih pola sata nam je stvarno bilo malo smijesno, ali smo na kraju bili odusevljeni. Ja sam uspjela i da se rasplacem.

        Comment


        • Ja sam nocas na poslu imala na obuci nekog decka i to je bio jedini film koji smo imali
          hahahahahahahahahaha
          -Cao ja sam Maja.
          -Cao Majo sta zelis da uradim.
          -Sta bre da radis? Dodaj mi te kokice, jbga veceras imamo samo 1 film da gledamo, znam znam strasno, ali ne brini sutra cu da nam nabacim 2. sezonu x factora.
          -Ali sta ako nam dodje gazda
          -Ha, ha kako si ti naivan, ajde trkni mi po pljuge zaboravila sam da uzmem
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Dajte prijedloge za filmove koji bi mogli veceras da gledamo, jos 3 noci ga obucavam.

            Comment


            • Si gledala Tell no one i Little white lies? to je jedino sto sam ja gledao u poslednje vreme,da vredi
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Si gledala Tell no one i Little white lies? to je jedino sto sam ja gledao u poslednje vreme,da vredi
                Nedavno sam pominjao taj film, i evo opet, ako je neko u nedoumici nek' ga pogleda obavezno. Mnogo dobar film.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Tell No One ja preporucivala odavno jos.
                  A Little White Lies nisam, a mogla bih, dopada mi se. Vidim sve s istim glumcem biras...

                  Comment


                  • pa kad mi sve sa istim preporucuju, a on ne moze da omane
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Skinuo sam malo pre tell no one. A vidim da cu odgledati sve filmove sa Cluzetom

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Skinuo sam malo pre tell no one. A vidim da cu odgledati sve filmove sa Cluzetom
                        Ja i ovaj decko na obuci upravo cekamo posljednjih 7% Little White Lies. Meni je treci za Cluzetom, sta jos preporucujete.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Ja i ovaj decko na obuci upravo cekamo posljednjih 7% Little White Lies. Meni je treci za Cluzetom, sta jos preporucujete.
                          Ja gledao samo Intouchables, tako da neam pojma

                          Comment


                          • Znaci gledamo istim redoslijedom.

                            Comment


                            • Majo mislis li stvarno da ce neko da proguta pricu sa decokom na obuci? zovi ga jednostavno decko
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Majo mislis li stvarno da ce neko da proguta pricu sa decokom na obuci? zovi ga jednostavno decko
                                Ne spamuj temu nego ukljuci mastu i predlozi nam neki film da gledamo...

                                Comment

                                Working...
                                X