Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    http://www.imdb.com/title/tt0790686/ je l' gledao neko? Preporuka?
    Dobar je. Nije bog zna sta,ali ga vrijedi pogledati

    Comment


    • Resident Evil: Damnation

      Film je ok, nista vise... Verovatno ce se svideti ljubiteljima RE serijala.
      Odgledao sam onaj prvi animirani, pa rekoh ajde i ovaj. Animacije su odlicne, ako nista drugo imamo pogled grafiku iz buducnosti!

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        http://www.imdb.com/title/tt0790686/ je l' gledao neko? Preporuka?
        Sam ga gledao navece, kasnije kad sam prao zube ogledalo nisam nijednom pogledao. xD
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Upravo pogledao Ted-a , odlican.



          http://www.imdb.com/title/tt1637725/

          Comment


          • I ja upravo odgledala Mirrors, kakav trip od filma covece!

            Ajd' sad pogledaj u ogledalo

            Definitivna preporuka i jedan od boljih horora novije generacije a takvi su retki
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Sam ga gledao navece, kasnije kad sam prao zube ogledalo nisam nijednom pogledao. xD
              Hahah, klasika!
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment




              • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Sara neke pogledala a onda slucajno ispraznila inboks i otisla ona lista

                  Vestica iz Blera je za svaku preporuku
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • I ja trenutno citam neku knjigu, tako da nemam sta da ti preporucim.

                    Poslednje sto sam odgledao da valja je Bornova trilogija, ali to si verovatno gledao

                    Comment


                    • nisam odgledao nikada me nesto nije privlacila. Met u akcionom filmu koji mi lici na Bonda - blah
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Dobar ;)

                        http://www.imdb.com/title/tt0183649/

                        Spoiler

                        Comment


                        • Ja konacno odgledala Big Fish, nakon 100 godina, pocela sam ga jednom gledati i licilo mi je na djeciji film pa sinoc nisam imala sta gledati, reko moze i ovo... I odusevljena sam.

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Ja konacno odgledala Big Fish, nakon 100 godina, pocela sam ga jednom gledati i licilo mi je na djeciji film pa sinoc nisam imala sta gledati, reko moze i ovo... I odusevljena sam.
                            Ja nisam mogao, ugasio sam posle pola sata. Definitivno ne mogu da svarim Burtona i te njegove bajke za odrasle. Nijedan njegov film mi se nije svideo, a bogami previse sam ih odgledao
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Mumara, Saro ,Ljubo , asprilja sta se desava sa preporucenim filmovima? nista bre ne gledate

                              Ja zaboravio Ali evo do kraja sedmice cu odgledati onu vjesticu.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Nije vise South Park sto je nekad bio Provuce se po neka dobra epizoda ali u cjelini je ova poslednja sezona slaba.A bilo je nekih bas bezveze epizoda...A ja i dalje odgledam svaku cim izadje

                                Odgledah sinoc Ted.Simpatican film Medo je zesca faca Naravno,veliki plus filmu je Mila Kunis
                                Auu, i ja sam juce gledao
                                A lik je medo. Najjace kad rece onoj djevojci "zabij mi prste u etiketu"
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X