Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Dictator, u tome je i poenta u preterivanju, to je urnebesna komedija, tipa Usijane glave sa Sinom... Ima stvarno smesnih scena, tipa ona kada treba da kaze ime u onom restoranu, iskidao sam se. Naravno, ukusi su razliciti, pogotovo kada je u pitanju zanr komedije.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Dobar je Dictator, u tome je i poenta u preterivanju, to je urnebesna komedija, tipa Usijane glave sa Sinom... Ima stvarno smesnih scena, tipa ona kada treba da kaze ime u onom restoranu, iskidao sam se. Naravno, ukusi su razliciti, pogotovo kada je u pitanju zanr komedije.
      Rekao sam da ima par dobrih stvari, ali meni je bio tezak za gledanje i stvarno mi je u nekim delovima smisao za humor ocajan.

      Inace, najjaca izvala u filmu je kad je rekao da "drkaju" u onoj prostoriji kad su odsekli glavu mrtvacu.

      Mozda sam ja preterao sa kritikama zato sto sam ocekivao mnogo vise.

      Ali recimo "Dictator" sa "American Reunion" ne moze da se poredi, ovaj drugi je za plakanje.
      Cisto sam naveo kao primer.
      Last edited by Skrillex; 15-08-12, 19:21.

      Comment


      • http://www.imdb.com/title/tt0478087/

        Nije los , meni se svidio
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Svakakvih sam sranja gleda' ali kao Diktator odavno nisam
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Svakakvih sam sranja gleda' ali kao Diktator odavno nisam
            Konacno da neko deli isto misljenje kao ja. Lepo kazem da je film teska rupcaga.

            Comment


            • Ma film je bas tesko sranje, nasmijah se na pocetku na onu olimpijadu sto je organizova' i to je to, prelose

              Zato me Social Network odusevio, jebale me predrasude
              Mark je zesci kralj mada mi je malo zao Eduarda, zasluzio je vise ipak
              sigpic

              Comment


              • Dao sam mu ocenu 3/10, ali i to je previse. A inace ni Olimpijada me nije nasmejala, jer sam je vec video u trailer-u. Kao sto rekoh, humor vredja inteligenciju.

                Dobro si me podsetio za taj film, spremao se pre da ga pogledam i nisam. Verovatno cu kasnije ako imam vremena, pa ostavljam utiske.

                Comment


                • Kakvo sranje od filma je Diktator Jos ne mogu da verujem da sam poslusao druga i pogledao ga
                  Humor je toliko prazan da je smesno koliko film nije smesan. Jedina scena koja me je malo nasmejala je ono kad izmislja imena u onom kaficu/restoranu. Ostalo je 0.
                  Zaobici
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Mozda je tesko pitanja,da li neko zna za komediju slicnu Scary Movie ili bar u rangu sa tim filmovima?

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      http://www.imdb.com/title/tt0478087/

                      Nije los , meni se svidio
                      Ja sam citao ovu knjigu koja je fenomenalna,kao i u vecini slucajeva prema njoj film je sranje,ali ovdje je to bas slucaj,ne mogu se mjeriti te dvije stvari...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        http://www.imdb.com/title/tt0385726/

                        Najbolji kosarkaski film koji sam ja ikada pogledao Koliko mocan , koliko dobar , svi koji vole basket obavezno pogledati
                        Gledao 3 puta. Stvarno filmcina! Uz Coach Carter-a najbolji sportski film koji sam gledao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ja sam citao ovu knjigu koja je fenomenalna,kao i u vecini slucajeva prema njoj film je sranje,ali ovdje je to bas slucaj,ne mogu se mjeriti te dvije stvari...
                          Pa ja sam zbog knjige i pogledao film , slazem se da su totalni kontrasti ali sta da se radi. Bukvalno iz dela u dio se izbacuje dosta stvari , od pocetka i ne stavljanja Fisera i Martineza kako je predstavljeno u filmu , nacina na koji on ulazi u posao , u filmu ga zovu dok u knjizi njega interesuju otkud pomenutoj dvojici onolike pare i jos mnogo toga ali jbg ni film nije los , slazem se da je knjiga bolja
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Pa ja sam zbog knjige i pogledao film , slazem se da su totalni kontrasti ali sta da se radi. Bukvalno iz dela u dio se izbacuje dosta stvari , od pocetka i ne stavljanja Fisera i Martineza kako je predstavljeno u filmu , nacina na koji on ulazi u posao , u filmu ga zovu dok u knjizi njega interesuju otkud pomenutoj dvojici onolike pare i jos mnogo toga ali jbg ni film nije los , slazem se da je knjiga bolja
                            Knjiga je izuzetno detaljna,ja sam bas uzivao.Nervira mene kad citam knjigu pa gledam film,uvijek neke stvari isekujem da vidim,a oni ih preskocili...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Team America jedna od najboljih parodija sigurno. http://www.imdb.com/title/tt0372588/

                              Comment


                              • Austin Powers najjaci!

                                Je li neko gledao ovog MacGrubera, je li to Michaelov omiljeni film?

                                Comment

                                Working...
                                X