Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Kakva je ovo lista dje je Bone Colector tamo nedje oko 25. mjesta, a The Prestige, koji je 5* losiji film od The Ilusionist, na 5.?? Ali si uglavnom obuhvatio sve, ali kad pravis listu, napravi top 10, a ne top50. mislim da vise od 50 trilera i ne vrijedi gledati...

    Meni moze dosta toga biti jasno, ali kako ti pade na pamet da ce neko da cijeni onaj tvoj izvrsni trud?! Ne znaju ljudi.

    Zar ne vidje da je ona gledala Goodfellas, nakon svih predloga. Aloo, Goodfellas!!!
    Prskaj je još mlad, ima vremena da shvati prave vrijednosti i prepozna prave filmove, tu smo mi da ga uputimo.
    Ni meni nije jasno da nakon svega pogleda samo to, ali je valjda sramota reći da je poskidala sve one filmove, a možda me i kulira, evo počeli su me kulirati i preko pm, a znaš da se ja dopisujem sa cijelim forumom i niko da odgovori.

    Comment


    • Neces pogrijesiti. A kad odgledas, onda dodji odje i kazi u kojoj sam mjeri bio u pravu. Ako nisam, vise nijednom necu postovati na ovu temu. Nisam ja ka neki da predloze 15 filmova, a od tih valja svega 3. kod mene jedan predlozeni odusevljava svakog iole normalnog coveka.
      I onaj notorious je izuzetan poznavaoc filmske umjetnosti i ljudske psihe, ali dzaba. mogu se kladiti da niko nije krenuo da skida filmove iz njegovih postova...

      Noto, kao sto rekoh. Ljudi ne shvataju. Kad si intelektualno superioran, ljudi nikako da mogu da ti "izadju na crtu". Ti znas ko ti je uvijek odgovorio, i to sam znao sve zive obaveze da prekinem zbog toga. Jer, meni je nekako i privilegija kad dobijem tvoj pm, jer toliko toga ima kvalitetnog u njemu.

      Comment


      • I evo ga jedan od onih sto ce svojim listama zahebat mnogo ljudi... A ko nam je kriv Noto, kad smo mi lijeni da pravimo liste?!

        Comment


        • Loša lista, ali se ništa drugo nije ni moglo očekivati, ovo je još dobro ispalo kako sam mislio. Postavio bih listu, ali ne bih da reklamiram filmove bez naknade, kad to ugovorim biće lista.

          Comment


          • Noto
            I ti se, kao ja, ponekad bavis filmskom kritikom, sto putem kolumna, sto po raznim sajtovima te tematike??

            Odmah sam primijetio kolegu.

            edit: Fight Club. Jos jedan dokaz zasto je Edvard Norton jedno cudomudoviste od glumca. Odradi sve sto dobije, perfektno.

            Comment


            • Ne mozete procitati post od clana M_G_S posto vam je na listi ignorisanih korisnika
              Ne mozete procitati post od clana notorious posto vam je na listi ignorisanih korisnika


              Majo dokle si,ja cu jos malo u 'aljine
              sigpic

              Comment


              • Tako nam i treba, kad smo prevelikog srca, pa nikad ne iskoristismo ignore, a trebalo je jedno 99% clanova foruma da zavrse na toj listi... Tebe bismo ipak zaobisli, jer imas neke protekcije, ali... posto neces moci ovo da procitas, nadam se da ce me neko citirati... Ne Notorious, jer je i on na "listi".

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne mozete procitati post od clana M_G_S posto vam je na listi ignorisanih korisnika
                  Ne mozete procitati post od clana notorious posto vam je na listi ignorisanih korisnika


                  Majo dokle si,ja cu jos malo u 'aljine
                  POST MESECA!
                  ....

                  Comment


                  • Počinjem i ja da sastavljam listu, samo me zanima može li nekako da se svi odjednom stave a ne da na svakog moram posebno, jer ću onda morati odvojiti par dana.
                    http://www.imdb.com/title/tt1291584/ Odgledao prvih pola sata i već vidim da ide prema epskom, pošto ja film ne mogu odgledati odjednom, biće izvještaj za koji dan.

                    Comment


                    • Znala sam da ce i ovu glupost da ti lajkuje
                      ....

                      Comment


                      • Senior Member
                        Ova poruka je sakrivena jer je član dreamy na Va�oj ignore listi.
                        View Post

                        Remove user from ignore list

                        A pretpostavljam de nije nista pametno, nego da prica kako su neki moji postovi glupost.

                        Comment


                        • Ona mi je prva na ignore listi, tek nakon nje dolaze ostale pripadnice ružnijeg spola, pa onda Vlado, ostale ću ubacivati proizvoljno.
                          Tražim i ja neke filmove, ali bojim se da sam prekucao sve što vrijedi pa mi preostaje da gledam reprize.

                          Comment


                          • Nemoj ti jer sam je ja stavio, iako bi to bilo drugarski. Sam donesi svoju odluku. I ovo za "ruzniji spol" ti ja ka' da si potomak neki od Njegosa... Znaci, setam juce gradom, lijep dan, i ne sretoh nijednu curu, da je ljepsa od mene. Sat vremena setnje, a tobos smo nacija lijepih zena.

                            Comment


                            • Mogao si i cijeli dan, opet ne bi naišao, nisu ni žene ono što su nekada bile. Sjeti se samo onih vremena, kada su nosile šešire, duge haljine, a opet su blistale, ove sad samo što gole ne prođu i opet ne vrijedi. Nekada ti je djevojka bila ljepša polovina, a sad... i onda se ljudi čude paradama, a ruku na srce teško je biti ljepši od nas dvojice, naša slika vrijedi više od Mona Lise.

                              Comment


                              • Nekad su toliko bile lijepe, da ti se moglo dogoditi da sretnes neku Arapkinju, tradicionalno obucenu, i da joj se samo oci vide, pa da te odusevi, koliko je zgodna. A danas se to nesto poruzilo, mozda losa ishrana, mozda smo i mi omatorili previse, pa manje srce igra... Ali ljeto 1990, 40 stepeni, a prolazi "ona", sva u prekrivena pamukom, ali vide se oci, ogledalo duse... Mislim da vise nikad nisam srio tako zgodnu zenu.

                                Comment

                                Working...
                                X