Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    http://www.imdb.com/list/kq8rljrXYks/

    majo evo ti neka moja lista trilera, pa ti izaberi ako ti se nesto svidi
    E, odlicna ti je lista, gledala sam nekih pola cini mi se, izmedju ostalog 7, The Departed, The Silence od the Lambs, Mystic River, Inside Man... Htjela sam ovaj No country for Old Men da skinem pa sam zaboravila, evo sad cu skinuti. A pogledacu i ostale jer mi se od ovih tvojih s liste samo Vanilla Sky nije svidio.
    A da dodam da Cameron Diaz kao glumicu nikako ne volim, ne samo kao glumicu vec kao pojavu, antipaticna mi nevjerovatno.

    Vladane, evo sad gledam. Ne svidi li mi se gotov si.

    Ljubo, cini li mi se ili je ovo neka ironija?

    Comment


    • Originally posted by Gandalf View Post
      Bljuc Ali mislim da sam ja jedina osoba kojoj se ne svidja taj Love Actually, tako da je def do mene

      Comment


      • ^ Glumi Kira Najtli, meni dovoljno za dobar film.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nije ironija Majo. Stvarno je fantastican film

          Comment


          • Majo imamo dogovor,cekam utiske za 2 ure
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Gandalf View Post
              ^ Glumi Kira Najtli, meni dovoljno za dobar film.
              Ejs, pa ko tu ne glumi A volim i ja nju, eto jedan od retkih njenih da mi se ne svidja..

              Originally posted by prskaj View Post
              http://www.imdb.com/list/kq8rljrXYks/

              majo evo ti neka moja lista trilera, pa ti izaberi ako ti se nesto svidi
              Nisam sve gledala, ali svidja mi se lista. Jedini koji mi se ne svidja a gledala sam je Eyes Wide Shut.

              Comment


              • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ovo moze samo meni da se desi.
                Skinula sam neki dokumentarac o vranama koji se tako zove.

                Skinucu sad pravi film, a do tad gledam ovaj Ljubin.

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Bljuc Ali mislim da sam ja jedina osoba kojoj se ne svidja taj Love Actually, tako da je def do mene
                  Ni meni se nije svideo bas previse
                  ....

                  Comment


                  • ne vole ljudi tom kruza pa to ti je
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      ne vole ljudi tom kruza pa to ti je
                      Nisam ni ja neki fan,ali eyes wide shut obozavam. Kao i svaki Stenlijev film.

                      Comment


                      • Joj Ljubo, pa i ovo je Sci-Fi...

                        Comment


                        • Originally posted by altlosta View Post
                          Bljuc Ali mislim da sam ja jedina osoba kojoj se ne svidja taj Love Actually, tako da je def do mene
                          Nije samo do tebe.

                          Ostavio sam 2 posta prije par dana, šta je tu filmova bilo, kladim se da Maja pola nije gledala. Mrsko je njoj otići unazad, bolje opet pitati.

                          Kako ovo dvoje ispaljuju takozvane romantične komedije, preciznije limunade

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            ne vole ljudi tom kruza pa to ti je
                            Pa kad je antipatican. Ne znam da li volim vise od dva njegova filma.
                            LISTA TI JE ODLICNA. Na njoj se nalazi masa mojih omiljenih folmova, koje imam u kolekciji i koje bas volim
                            Neke nisam ni gledala, ali posto vidim da imamo bas slican ukus, onda cu morati da pogledam jer cenim da ces potrefiti. Jedino si me sa Vanilom malo prepao, prepisacu to nekom losem danu, jeste da ga smatraju kultnim, ali meni nije nista spec.
                            Ako vec volis Tomu Kruza, onda je Sirom zatvorenih ociju njegov bolji film. A svakako najbolji u kojem je on glumio RAIN MAN, i taj mi je jedan od omiljenih zauvek, ali tu je Dastin maestralno odradio posao, pa je Toma samo u njegovoj senci.
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              ne vole ljudi tom kruza pa to ti je
                              Jes da ga ne volim bas, ali ima njegovih filmova da ih volim bez obzira, meni Vanila nije losa. A i Kjubrikove volim, i Nicole uglavnom, ali se sa ovim bas nisam ni malo povezala

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Pa kad je antipatican. Ne znam da li volim vise od dva njegova filma.
                                LISTA TI JE ODLICNA. Na njoj se nalazi masa mojih omiljenih folmova, koje imam u kolekciji i koje bas volim
                                Neke nisam ni gledala, ali posto vidim da imamo bas slican ukus, onda cu morati da pogledam jer cenim da ces potrefiti. Jedino si me sa Vanilom malo prepao, prepisacu to nekom losem danu, jeste da ga smatraju kultnim, ali meni nije nista spec.
                                Ako vec volis Tomu Kruza, onda je Sirom zatvorenih ociju njegov bolji film. A svakako najbolji u kojem je on glumio RAIN MAN, i taj mi je jedan od omiljenih zauvek, ali tu je Dastin maestralno odradio posao, pa je Toma samo u njegovoj senci.
                                Ne gotivim ja Kruza uopste. Tipican glumac koga su gurali ljudi na pozicijama. Rain man je definitivno njegov najbolji film, taj mi je na listi gde su drame
                                Drago mi je da ti se svidja lista
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X