Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    ali zmajevi mrljeckaju..mozda se john zaljubi u sersei xD..losa prva epizoda 6/10
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ma nemam generalno nista protiv Deneris, ali ne vidim kako ce da prezivi.

      Uglavnom svako ko je samouveren i ne vidi dalje od svog ega strada, nepisano pravilo vecine serija. Poruka koja se stalno salje.

      Spoiler
      Moje predvidjanje je da ce Deneris da strada kroz dve nedelje.

      Scena sa zmajevima iako nekima deluje besmisleno, moze bas to da sugerise. Zamisli koknu Deneris, a Dzon nijednom nije jahao zmaja.
      Spoiler
      Naravno da ce da strada i naravno da Dzon mora da jase zmaja, ako nista drugo imaju 2 komada.


      Spoiler
      A sad malo o gordoj i potcenjenoj Lejdi Sansi... kako je za nju pitao mudri Tirion onomad Dzona kada su se sreli u Zmajkamenu: da li i dalje ne pokazuje okolini koliko je pametna?

      A u Vinterfelu direktno Lejdi: Mnogi su Vas potcenili, i vecina od njih je mrtva

      Dovoljno


      Spoiler
      Eeeehh, al kako oslobodise Jaru onako dlanom o dlan jest da je striko imao preca posla...ali mislim...alooo


      Spoiler
      i kako je Deneris stala na zulj milom i casnom Semu, ccccc...big mistake
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Spoiler
        ali zmajevi mrljeckaju..mozda se john zaljubi u sersei xD..losa prva epizoda 6/10
        Hahahahahahahahahaha.
        To sam i sam pomislio dok sam gledao.
        Hit.....

        Nego ja se zaista ne mogu oteti utisku (ja ko baba o uštipcima)
        da su producenti imali gotovu epizodu od recimo 90 minuta,
        ali su je iz nekih razloga izmontirali na duplo kraće.

        Btw, ja uzgred i dalje naivno ne očekujem nešto posebno fajt protiv White Walkers, koji je jelte neminovan
        koliko želim da se iskolju međusobno u multiplikovanim mini duelima svi preostali karakteri u seriji.
        White Walkers su mi od početka dosadni.
        Last edited by Jaqen Hghar; 15-04-19, 19:59.

        Comment


        • Spoiler
          Meni je nekako epizoda bila mlaka,cak i za GOT koji nikada nije imao jake premijere.Mozda jer sam gledao sezone 1-4 prethodne 2 nedelje pa je razlika u kvalitetu ocigledna kada nemaju izvor iz knjiga,imao sam osecaj da svi likovi imaju karakter Brana od kada je postao TER
          sigpic

          Comment


          • samo da javim da sam odgledala
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ova epizoda i nije morala u spojlere uopste

              Spoiler
              Lepo je Dzon uspeo da sakrije da se napalio kad je shvatio da je opalio tetku. Vidi se da je Targarjen.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Spoiler

                Comment


                • Ako Bran na kraju postane vladar, morace dobri tockovi na onaj tron da se stave

                  Comment


                  • Spoiler
                    Jedna od zanimljivijih stvari je sto Sersei zeli da rokne Tiriona (nista novo) ali sa samostrelom kojim je on roknuo Tivina. A ubica da bude niko drugi do nas omiljeni lik a i Tirionov dojucerasnji placenik Bron. Videcemo na sta ce to da se izrodi...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • ...

                      Spoiler
                      Odakle sad ove teorije da je Maloprstic ziv? Naleteh na par mesta na netu...





                      Spoiler
                      Last edited by mark !t zer0; 16-04-19, 08:10.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ta teorija ima dosta smisla. Meni su poslednje epizode dje se on pojavljuje i dalje svjeze i ima nekoliko scena koje su dobar temelj za tu teoriju. Ja bi volio da je teorija tacna. Vise bi njega volio da vidim na tronu nego bilo koga od ovih metiljavaca i govnara koji su i dalje zivi

                        Comment


                        • ............................

                          Spoiler
                          I meni su sveze, jer sam ih u subotu odgledao u maratonu. Samo mi nije jasno na koje scene mislis kada kazes da su dobar temelj za teoriju da je on ziv. Mislim, liku su presekli grkljan na oci svih gledalaca.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            ............................

                            Spoiler
                            I meni su sveze, jer sam ih u subotu odgledao u maratonu. Samo mi nije jasno na koje scene mislis kada kazes da su dobar temelj za teoriju da je on ziv. Mislim, liku su presekli grkljan na oci svih gledalaca.
                            Spoiler
                            Ne bi bio prvi koji se povampirio - i Dzon je bio mrtav, pa sad jase zmaja i tetku.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Spoiler
                              Ja sam nedje procitao teoriju da je on unajmio Faceless Men i da ono nije bio on kad mu je grlo prerezano. Da ne duzim sad muka mi je da trazim dje sam to procitao ali uglavnom, on je ukapirao da Bran zna da je ovaj pokusao da ga smakne pa je znao da je u opasnosti. Nesto mu je Bran rekao i ovaj je ukapirao da mali zna i zato se i prepao bio kad je ona Meera usla jer je mislio da ce tu odma da ga smakne. Posto nisu, u sledexoj epizodi je bila ona scena dje on prica sa nekom djevojcicom koja mu kaze Your time is up i onda joj on tu daje neki novcic(moguce da je to onaj sto koriste Faceless Men??) I teorija kaze da je to zadnja epizoda dje mi vidimo pravog Littlefingera i da je on od tog momenta zamijenjen od strane nekoga od Facelessa koje je unajmio... onds tu se nadovezuje njegovo porijeklo da mu je djed bio iz Braavosa , i cinjenica da ga je ona kvocka Sansa pitala je li cuo za Faceless Men na sta je on odgovorio nesto tipa only by reputation na sta mu je ona rekla they're killers a on se samo nasmijao na to... onda i njegom grb ptica rugalica je kao dio te simbolike i njegove povezanosti sa ovima, tu se pominje i njegov akcenat koji se promijenio na kraju sezone u tim poslednjim scenama dje smo ga gledali i tako dalje.

                              Ma meni bi bilo drago da je sve to tako, jer odbijam da prihvatim da je njega, takvog majstora, preveslala jedna Sansa i da on nije naslutio sta mu se sprema... ma idi bre.


                              E da, i kako on nije tip koji bi molio i kukao kad treba da ga ubiju i da to nije njegov stil. Neki idu cak toliko daleko da misle da je on jedan od Faceless Men-a cijelo vrijeme... neki njihov velemajstor.
                              Last edited by powerslave; 16-04-19, 08:57.

                              Comment


                              • Ta teorija pije vodu u svemu sem u jednoj bitnoj stavci.
                                Zaboravljate ko ga je ubio:
                                Arja ... A sta je Arja? Faceles man takodje. Mislite da covek bez lica koji ubije svoju zrtvu ne provali nakon sto je to uradio da ubijeni nije drugi faceless?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X