Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma sta se to desava drugo epohalno...do ubistva Dzona..Crna Riba, Mama lazna od Dzona ziva itd..nisu to neke epohalne stvari koje mogu promeniti tok serije...mada sam citao pre evo devojka kaze 5-6g...i ne secam se nicega skoro...ma ne secam se ni sinoc sta sam radio...
      Jos mnoge stvari. Mrzi me da ti nabrajam, ali veruj mi na rec mnogo se razlikuje.
      Ako te bas interesuje pitaj me za bilo kog lika pa cu ti napisati.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sreća moja pa sam odgledao inače bi mi pokvarili doživljaj.

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          al ako nisam gledao seriju, onda se isplati da pročitam?
          Ma gde ti se isplati, čitaj nešto korisno.

          GoT pogledaš i win win. Eventualno pročitaš na redditu gde je knjiga drugačija i šta kako.

          Comment


          • Ma dibro vredi procitati, mnogo bolje se opisuju likovi i situacije...to je normalno za knjigu. Serija je uradjena super. Svi postali kriticari gota..ko navijaci kkcz od 2012..pa kontaju da znaju sve o kosarci. Ovo je bilo nebitno ali sam dodao...

            Ima gresaka, ali ima svaka serija...GoT i LOTR su legendarne stvari i nista to ne moze promeniti. Ocekujte neocekivano a tek ce biti ludila...i ako neki bacaju lazne spojlere ofc..
            Last edited by LosmiSK; 02-05-19, 14:13.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mene zanima jedna stvar: Da li svi koji su "imali posla" sa bogom svetlosti umiru kada ispune svoju "svrhu" zbog koje ih je taj bog sacuvao? Videli smo Melisandru i Berica Miću, pa me onda kopka koja li je svrha Dzonu, bilo bi onda glupo da preživi, osim ako mu nije svrha da sedne na presto i vlada xy godina?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Melisandra i Toros od Mira, koji je oziveo vise puta Beric Micu su svestenici Rlora, Boga svetla, srca vatre i jos necega..
                  A Beric Dondarion bio Lord kuce Dondarion koga je Ned Stark poslao da sredi situaciju u Riverlendu, pa je u medjuvremeno stvorio gerilu Brtastvo bez barjaka

                  Toros ga je vise puta spasio dok nije poginuo, jer je znao da je odabaran za veliko delo, videli smo koje, Melisandra je lutala dok nije nasla pravu osobu.
                  A sto bi Dzon izginuo zbog Boga svetlosti?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Uostalom ne znamo jos uvek za kakva dela je stvoren Dzon, i da li je uopste, dal je nindza il je... sto bi vec Vuce sa zadovoljstvom rekao...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ma gde ti se isplati, čitaj nešto korisno.

                      GoT pogledaš i win win. Eventualno pročitaš na redditu gde je knjiga drugačija i šta kako.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Pa i njega je bog svetlosti spasio (tačnije Melisandra u njegovo ime), što bi značilo da je ostao sa nekim razlogom da živi do ispunjenja istog. Ili ne? Zato sam pitao, jer je Berić oživljavan da bi ispunio svoju svrhu, pa onda kontam da je zato i Džon vraćen iz mrtvih. Onda mi je logično da on ne preživi..
                        Last edited by mark !t zer0; 02-05-19, 15:19.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Pa ne znamo jos nista. Ne znamo sta je sa prorocanstvom da posle dugog leta dolazi zima i mrak, ni ko je Obecani princ da li ce Azor Ahai da se pojavi i spasi svet i da li je svet uopste u opasnosti vise...ili je samo ostala borba cija ce guzica da se spusti u ono zelezo.
                          I koja je tacno misija Dzonova na kraju, ako je ima pored toga da je njegova guzica najvaznija i najsvetlija.

                          Svestenici Rlora prolaze obuku i tumace vizije i iz vatre i iz njenih obrisa, ali ta obuka traje dugo, a greske su ceste i moguce, videli smo ih, prilazu i zrtve i to smo videli.
                          Tek ce neke stvari da se razjasne, nadam se.

                          E sad to sto je Dzon ozivljen da li znaci da mora i da umre svakako...ne znam, ali i ne verujem.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Apsolutno nijedno prorocanstvo ne mora biti ispunjeno. Znaci dodje luda vestica i kaze npr Sersei...ubice te mladji brat...i sad svi u fazonu..aa ubice je Dzejmi itd...pa ne mora.

                            Videcemo, samo smaraju ovi razocarani o seriju. Tek smo na pola sezone, ima prostora za svasta..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sersei je nebitna.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sersei je nebitna.
                                Kako je to ona nebitna kada sedi na gvozdenom prestolu puna zlata, vojske i najvecom flotom na svetu..Mislim, svasta se pise ovde, ali ovo je preterano.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X