Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da kuckarka sto kazes, not bad, svidja mi se..Lepa je, steta sto nije duze pozivela xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Kuckarka? Miranda?

      Kad smo kod psihopate Remzija.. Sansa pre svega ima moje postovanje jer je trojicu sadsta prezivela, od tga dvojicu bas teskih bolesnika, a treceg nasamarila masno. Dzofrija, Remzija i psiha Maloprstica. Bravo curo!

      Kasnije cu nesto o Dzonu i Dzemjsu, ovde ipak pricamo o seriji, u knjizi su mnogo detaljnije opisani, na kraju kao i svi likovi.
      Jeste ona prezivela, ali je sve to iskljucivo njena krivica. Izdala je porodicu, od toga nema nize. Pritom je mnogo glupa, ali napreduje, priznajem i ona je imala tu promenu kroz seriju.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da kuckarka sto kazes, not bad, svidja mi se..Lepa je, steta sto nije duze pozivela xD
        Ma dobro dugo se ona zadrzala obzirom da ginu ko ludi.
        Cini mi se da se u trecoj sezoni prvi put pojavila..... Pa tamo do pete - seste, kada je zaginula. Znaci 3 ili 4 sezone ... I vise nego dovoljno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kad smo kod psihopate Remzija.. Sansa pre svega ima moje postovanje jer je trojicu sadsta prezivela, od tga dvojicu bas teskih bolesnika, a treceg nasamarila masno. Dzofrija, Remzija i psiha Maloprstica. Bravo curo!
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Kada su knjige u pitanju, po meni je Oberyn najveci bogotac. Frajer, intelektualac, vrhunski borac, covek koji uziva u zivotu... Nicija smrt mi nije teze pala. Posle njega ide Jaime. U seriji bi im verovatno obrnuo mesta i jos dodao Tyriona. Volim Tyriona u knjizi, ali je tamo mnogo negativniji lik. E da, i Bronn je kul u seriji, verovatno jedini lik koga su ucinili zanimljivijim u odnosu na knjigu.

            Od zena, u knjizi je Asha najbolja (u seriji su je preimenovali Yaru i ucinili daleko manje zanimljivom), a u seriji ni jednu ne mogu nesto da izdvojim. Po izgledu, totalno random, jedna iz glumacke trupe u Bravosu. Jednom se pojavila, ne znam joj ime
            Last edited by s_hyperion; 12-04-19, 16:24.

            Comment


            • Ma kakva Sansa. Bezveze je bas, a sto rece Sandu svako malo se pominje u seriji kakva je ljepotica hahahahahahaha a muci tamo

              Meni je Missandei onako bas simpaticna i kao lik, a prije svega i fizicki sto je mnogo bitnije Slatka je i Daenerys ali nije nista posebno.

              Vise ja naginjem ka Cersei i onoj Oberinovoj fuksi Ona je strasna bila. To je moj tip zene

              Od muskaraca u seriji, jedino se mora Drogu priznati da je momcina.. ovi ostali su svi metiljavi.

              I jos jednom Sansa ljepotica ahahahahahahahahahahaha E da se oce nedje smandrljat ona i Bran da svi pocinemo. Dva uzaludna lika.

              Comment


              • Palpatinov
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Remzi i Dzofri nikad u zivotu ne mogu u istu recenicu, Remzi je kralj, car, teski bolesnik ali taj je rodjen za GOT svijet, Dzofri je jedna pizda mala. Remzi je jedan od najjacih likova, posle Tajvina, Oberina i Dzejmija najjaci. Vrabac je imao potencijal ali jbg nije ga ispunio.

                    I dalje navijam za



                    Idemo Kinze, raznesi Dzona i Deneris, dvije pusi ogavne.
                    sigpic

                    Comment



                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ne bih se ja slozila Vladane sa tobom da Remzi nije pizda. Najupecatljiviji protiv dokaz toj tvojoj tvrdnji je njegovo mirno i sa velike distance posmatrana Borba kopiladi. Pa sad ako nije pizda sto se nije uhvatio u kostac sa Dzonom? Em je pizda, em jbg verovatno nije zanimljivo boriti se prsa u prsa sa borcima i junacima, vec strogo slabije od sebe ubijati, silovati i drati im kozu..mehhh

                          Dzofri jeste pizda naravno, a imao je tu srecu da su ga podrzavali u tim njegovim sadistickim porivima, branili i stitili (majka, vojska, moc), pa tako ti je i ubio bese omiljenog lika relativno brzo.

                          I nisam ja njih poredila, tj Dzofroja sa onim mnogo vecim psihopatom "niko me nije voleo kada sam bio mali" Remzijem. Psihopate i sadaste su obojica, na svoj nacin. I velike pizde, a hvala bogu i skoncali, a dovoljni su ovi nekrsti za kraj.
                          E sad diviti se i biti u taboru mrtvih, bozemeoprosti, tek ne kapiram


                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne bih se ja slozila Vladane sa tobom da Remzi nije pizda. Najupecatljiviji protiv dokaz toj tvojoj tvrdnji je njegovo mirno i sa velike distance posmatrana Borba kopiladi. Pa sad ako nije pizda sto se nije uhvatio u kostac sa Dzonom? Em je pizda, em jbg verovatno nije zanimljivo boriti se prsa u prsa sa borcima i junacima, vec strogo slabije od sebe ubijati, silovati i drati im kozu..mehhh

                            Dzofri jeste pizda naravno, a imao je tu srecu da su ga podrzavali u tim njegovim sadistickim porivima, branili i stitili (majka, vojska, moc), pa tako ti je i ubio bese omiljenog lika relativno brzo.

                            I nisam ja njih poredila, tj Dzofroja sa onim mnogo vecim psihopatom "niko me nije voleo kada sam bio mali" Remzijem. Psihopate i sadaste su obojica, na svoj nacin. I velike pizde, a hvala bogu i skoncali, a dovoljni su ovi nekrsti za kraj.
                            E sad diviti se i biti u taboru mrtvih, bozemeoprosti, tek ne kapiram


                            KO izda Pizda..hehe..Remzi je lose napravljen lik, morao je bolje i da bude hrabriji u bitkama..nije on bas bio jajara..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Remzi je takticki savrseno vodio bitku. Da se nije pojavila Sansa, unistio bi Dzona.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Remzi je takticki savrseno vodio bitku. Da se nije pojavila Sansa, unistio bi Dzona.
                                Vise mislim na ono sto je gadjao svoje ljude sa ljudima JS itd..Pa svi vladari su se uglavnom borili sa svojom vojskom....pa cak i mali polutan...a nece Remzi xD TO MI JE MALO BZVZE..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X