Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi uopste jos uvek ne znamo je li Deneris otisla u totalno ludilo ili je to bio trenutak pomracenja svesti. Malo duzi trenutak doduse. Medjutim ono sto sigurno znamo je da ce nakon ovoga ona umreti - biti ubijena, ubiti se ... Nebitno - umrece.
    Oni koji misle da je potpuno neocekivano i nicim izazvana flipnula, zaista gledaju ovu seriju jednim okom.
    Znate sta je najveci problem? Sto ste previse ocekivali... I samim tim ste previse razocarani. Vec nakon prethodne sezone se moglo videti kuda ce sve ovo ici. Licno nisam ocekivao mnogo sem naravno vizuelnog soektakla. A to sam i dobio... Meni dosta, i onako cekam knjige - valjda cu ih docekati.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Cek sad... jel (ne)znamo, jel ocekivano ili sta?

      Mislim da smo mnogo puta, vecina bar rekli sta je problem, kako su odradjene epizode, oftlje i smandrljane, naravno kada ih je malo, ali vrv i zato sto onaj dvojac nije bas dorastao zadatku...pa da ne nabrajam opet sezone oko NK, kalisinog ludila, i sve ostalo.

      Ja gledam sa oba oka, to 'slave samo jedno tamo, drugo vamo

      D dan ljubimci i ostali
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Cek sad... jel (ne)znamo, jel ocekivano ili sta?

        Mislim da smo mnogo puta, vecina bar rekli sta je problem, kako su odradjene epizode, oftlje i smandrljane, naravno kada ih je malo, ali vrv i zato sto onaj dvojac nije bas dorastao zadatku...pa da ne nabrajam opet sezone oko NK, kalisinog ludila, i sve ostalo.

        Ja gledam sa oba oka, to 'slave samo jedno tamo, drugo vamo

        D dan ljubimci i ostali
        Ajde da ponovimo 1232697567565682 put kako ste vi razocarani, evo smrc...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zamisli koliko je lose kad sam razocaran iako nisam nista posebno ocekivao

            Comment


            • Jos vcrs da se pogleda ta zadnja epizoda i onda da se citaju oomentari narednih par dana
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ajde da ponovimo 1232697567565682 put kako ste vi razocarani, evo smrc...

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Nekoliko odlicnih

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Gledam prvu epizodu smara baš, ova serija je zapravo pre bila interesantna jedno vreme. Daću šansu da ne budem hejter unapred ali kada vidim ovu pičkastu facu Snow-a povraća mi se.

                        Taman ako se završava da čitam komentare posle da vidim šta se desilo, ne moram ni gledati ako ne bude wow

                        Vidi Losmija al se bodriiiiii Pa druže niko ne hejtuje seriju hejtuju ljudi završnicu, meni je jedno vreme bila odlična stvarno ali je naglo postala teško sranje.
                        Last edited by Cassius Clay; 19-05-19, 13:40.

                        Comment


                        • Hejtuju ljudi jer su imali svoje ideje oko završnice, pa su ppšili... i sada im krivo

                          Situacija je do te mjere kritična kao kada su tetke i babe pisale peticije da se Kasandra pusti iz zatvora.
                          Ludi Ameri davali imena djeci po likovima iz serije, pa sada traže da ih HBO obešteti... hahahaha
                          Last edited by forum1nick; 19-05-19, 13:52.

                          Comment


                          • hahahahahahahahahahahahahaha.... Pa ti si lud brate

                            Kasandra luda tačno je ovo taj trip.

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Hejtuju ljudi jer su imali svoje ideje oko završnice, pa su ppšili... i sada im krivo
                                Samo sto ovo nije tacno. Ima i takvih, ali su oni u manjini.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X