Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Padaju, padaju ocjene, trenutno 47% sa tendencijom daljeg pada. Idemo do minusa
    sigpic

    Comment


    • Ovi iz HBO sigurno jebu sve po spisku ovoj dvojici
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Od mene su dobili desetku za poslednju epizodu. Svaka im cast Elem, videcemo sta kaze zadnja, verujem da ce na IMBD otici na 5 Poslednju da sacekam i onda mogu reci konacnu ocenu za sezonu 8.Meni samo smeta sto je kraj jedne lepe ere, mogli su komotno jos jednu sezonu da naprave i to je veliki fail po meni, ostalo je tako kako je. Tu mislim na kraj price, znao sam da niko nece biti zadovoljan, tome se vodio Martin a i ovi.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Opet, nisu ljudi nezadovoljni zbog kraja price (ima i takvih sigurno), vec nacina kako se doslo do kraja.
          Tome se Martin nije vodio, niti HBO, tako je prosto moralo da ispadne nakon onako glupe odluke i pored toga sto im je HBO rekao da pare nisu problem.
          Last edited by Mr. Wolf; 16-05-19, 17:43.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Slazem se da je moralo biti vise serija i epizoda. To su zajebali i nema smisla da nisu produzili celu pricu. Mada meni je skroz ok za sad sezona, ocekujem kraj pa da ocenim. Nekada ne treba ni mnogo preterivati sa serijom ali ovde fali ta jedna dodatna sezona
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ovi iz HBO sigurno jebu sve po spisku ovoj dvojici
                Jbg kad vidis kakva je serija Cernobyl jasno ti je kakav nivo HBO ima i da je ovo za njih ozbiljna samarcina

                Zamisli posle Oz, Band of Brothers, Sopranos, Wire, True Detective, Deadwood spadnes na ovaj nivo GOTa. HBO ima odredjeni ugled i tezinu, ovo je ozbiljna sprdacina za njih. Jbg ovog puta su lose procijenili.
                sigpic

                Comment


                • [emoji3]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Opet, nisu ljudi nezadovoljni zbog kraja price (ima i takvih sigurno), vec nacina kako se doslo do kraja.
                    Tome se Martin nije vodio, niti HBO, tako je prosto moralo da ispadne nakon onako glupe odluke i pored toga sto im je HBO rekao da pare nisu problem.
                    Kako da ne budem, bar polazim od sebe.

                    Kroz celu seriju se provlači Noćni kralj, i onda u jednoj epizodi nestane tako što ga Arja zaskočila. I tu se završava sva priča misterije.

                    Posle toga, kroz celu seriju se provlači Deneris i njeno pravo na presto. I kako se to završi? Tako što dođe sa jednim zmajem i sve zapali. The End. Epizodu pre toga, onaj isplalio 2 koplja iz škopriona i ubio zmaja sa milion metara. U ovoj epizodi, ima 100 brodova, ali sa samo jednog broda se ispaljuje škorpion, dok ostalih 100 gleda u nebo i čeka da ih Deneris spali?

                    Mogu zamisliti kakav će kraj da bude u ovoj poslednjoj epizodi.


                    Nisam ja očekivao neki magičan kraj i slično, ali malo manje vređanja inteligencije.

                    Ima i do toga da sam čitao knjige, pa mi oavakav rasplet događaja još teže pada.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ukoliko nisi prelistao temu, moram da ti kazem da je na ovoj temi utvrdjeno da je Night King bio potpuno nebitan sporedni lik. Bas nije bilo potrebe da se o njemu zna vise i nije bilo potrebno da se sa njim bakcu vise od jedne epizode. A ako ti smeta kako je Arya prosla pored vise hiljada mrtvih i onda prosla neopazena pored njegovih beskorisnih generala i onda ga ubila iz nindza skoka, e onda si zaboravio kakave je treninge ona prosla i koliko je starih prdonja, konobara i piljara morala da ubije... dakle, potpuno logicno da ona bude ta koja ce ubiti NK-a.

                      Euron je ubio zmaja na jedini moguci nacin. Sakrio cijelu flotu iza brda i to pod odredjenim uglom da zmajevi sa visine ne mogu da ih primijete... sve kako i dolikuje najboljem moreplovcu svih vremena. Tako da ne znam sta ti tu smeta Dany je onda bila potresena smrcu zmaja, pa je zato okrenula Drogona i otisla... inace je znala ona da moze sve tu da ih pospremi sa Drogonom(kako je i dokazala u sledecoj epizodi) samo nije bio pravi trenutak tj nije bila dovoljno ljuta. Bolje se krece Drogon kad Dany ispizdi jer je ona majka zmajeva i oni su povezani na telepatskom nivou. Vidis kakva je Drogon masina za ubijanje kad je Dany potpuno(iznenada i neocekivano kako i prilici bipolarnim osobama) poludjela.

                      Ja ne kapiram zasto si nezadovoljan krajem... I sta oces da kazes sa ovim da vrijedja inteligenciju? Da smo svi mi koji smo zadovoljni glupi? Da su milioni ljudi sirom planete koji se kunu u ovu seriju priglupe budale koje ne znaju za bolje?

                      Treba da si srecan sto si zivio u vrijeme kad je GoT zario i palio malim ekranima, jer se ovakva serija vise nikad pojaviti nece.

                      Valar Morghulis!
                      Last edited by powerslave; 16-05-19, 20:38.

                      Comment


                      • Nije vam smetalo kad je Debeli Sem ubio generala, a ne moze Arja obuceni ubica NK. Oni su imali manu, ali kad gledas njen razvoj bilo je sve jasno. Macevalac iz Bravosa, Pseto, Jaqen, Crvena Vestica, pa i ona druzina sto je nasla...To je put kojim je isla...Nista cudno kod toga, vama je jedino zao sto ga nije Dzon ubiou nekom ludackom dvoboju..Doletela je iz nicega to je jedino bzvze, mogli su to opisati bolje...

                        Rat protiv NK nije poenta serije, naravno da je bitno ali ne toliko kao Game of Thrones

                        Zmajevi nisu ljudi pa kad vide nesto da kazu Deni, ej eno levo Juronova flota, oni su cekali nanisanili i pogodili, jes malo bzvze vise da se onako strela zarije ali ajde...glupo je i da su bili besmrtni...

                        Vecina je bahata, mnogi su tek pogledali seriju u zadnjih godinu dana, ne znam sta bi oni, rekao sam da je trebala da bude serija duze, to ce mi ostaviti gorak ukus, ali koliko hejta ono je nevidjeno...

                        Sad cu da pogledam tu tvoju seriju Deadwood pa da dodjem da je opljunem

                        Valar Dohaeris!
                        Last edited by LosmiSK; 16-05-19, 20:43.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Kako da ne budem, bar polazim od sebe.

                          Kroz celu seriju se provlači Noćni kralj, i onda u jednoj epizodi nestane tako što ga Arja zaskočila. I tu se završava sva priča misterije.

                          Posle toga, kroz celu seriju se provlači Deneris i njeno pravo na presto. I kako se to završi? Tako što dođe sa jednim zmajem i sve zapali. The End. Epizodu pre toga, onaj isplalio 2 koplja iz škopriona i ubio zmaja sa milion metara. U ovoj epizodi, ima 100 brodova, ali sa samo jednog broda se ispaljuje škorpion, dok ostalih 100 gleda u nebo i čeka da ih Deneris spali?

                          Mogu zamisliti kakav će kraj da bude u ovoj poslednjoj epizodi.


                          Nisam ja očekivao neki magičan kraj i slično, ali malo manje vređanja inteligencije.

                          Ima i do toga da sam čitao knjige, pa mi oavakav rasplet događaja još teže pada.
                          Pogresnio si me shvatio Ako si pratio temu, mogao si da vidis koliko sam i ja pljuvao sve od epizode 3, pa nadalje.

                          Pod "kraj price" sam mislio, da nije problem ljudima sto je NK pobedjen, sto je Deni otisla u totalno ludilo, sto ovo, sto ono, vec je nacin kako se doslo do svega toga, do tog kraja njihovih prica, to sto ljudima smeta i tu spada sve ovo sto si napisao.
                          Ovde je moralo minimum jedna, ako ne i dve sezone, da bi sve ovo bilo prirodnije, da ne bi izgledalo vestacki i zbrzano. Mogli su se vise posvetiti NK-u i Denerisinom putu ka ludilu, kvalitetnijim dijalozima i ostalim likovima.

                          HBO je hteo sve ovo, ova dvojica ocigledno nisu, a vrlo moguce nisu znali kako i plus zurili da predju na SW.
                          Last edited by Mr. Wolf; 16-05-19, 21:33.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Ukoliko nisi prelistao temu, moram da ti kazem da je na ovoj temi utvrdjeno da je Night King bio potpuno nebitan sporedni lik. Bas nije bilo potrebe da se o njemu zna vise i nije bilo potrebno da se sa njim bakcu vise od jedne epizode. A ako ti smeta kako je Arya prosla pored vise hiljada mrtvih i onda prosla neopazena pored njegovih beskorisnih generala i onda ga ubila iz nindza skoka, e onda si zaboravio kakave je treninge ona prosla i koliko je starih prdonja, konobara i piljara morala da ubije... dakle, potpuno logicno da ona bude ta koja ce ubiti NK-a.

                            Euron je ubio zmaja na jedini moguci nacin. Sakrio cijelu flotu iza brda i to pod odredjenim uglom da zmajevi sa visine ne mogu da ih primijete... sve kako i dolikuje najboljem moreplovcu svih vremena. Tako da ne znam sta ti tu smeta Dany je onda bila potresena smrcu zmaja, pa je zato okrenula Drogona i otisla... inace je znala ona da moze sve tu da ih pospremi sa Drogonom(kako je i dokazala u sledecoj epizodi) samo nije bio pravi trenutak tj nije bila dovoljno ljuta. Bolje se krece Drogon kad Dany ispizdi jer je ona majka zmajeva i oni su povezani na telepatskom nivou. Vidis kakva je Drogon masina za ubijanje kad je Dany potpuno(iznenada i neocekivano kako i prilici bipolarnim osobama) poludjela.

                            Ja ne kapiram zasto si nezadovoljan krajem... I sta oces da kazes sa ovim da vrijedja inteligenciju? Da smo svi mi koji smo zadovoljni glupi? Da su milioni ljudi sirom planete koji se kunu u ovu seriju priglupe budale koje ne znaju za bolje?

                            Treba da si srecan sto si zivio u vrijeme kad je GoT zario i palio malim ekranima, jer se ovakva serija vise nikad pojaviti nece.

                            Valar Morghulis!
                            Primi moje iskreno izvinjenje. Kad objasniš na ovakav način, ustvari vidim koliko sam bio slep kod očiju.

                            Daj tu poslednju epizodu, koja će verovatno i da prevaziđe ove poslednje dve vrhunske predstave koju su nam pružili.

                            p.s. I povlačim moje pitanje oko škorpiona. Očigledno je da je došlo do kvara na škorpionima na onih ostalih 99 brodova koje je Juron imao. Dešava se to. Povedeš flotu na more da sačekaš zmaja, a pokvari ti se 99 škorpiona, i imaš samo jedan da se odbraniš.

                            Malo ih je i zmaj iznenadio. Dolazio je iz pravca sunca, bili su zaslepljeni. Mogli su da ga vide samo na nekih 5-6 km-a visine.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Pogresnio si me shvatio Ako si pratio temu, mogao si da vidis koliko sam i ja pljuvao sve od epizode 3, pa nadalje.

                              Pod "kraj price" sam mislio, da nije problem ljudima sto je NK pobedjen, sto je Deni otisla u totalno ludilo, sto ovo, sto ono, vec je nacin kako se doslo to svega toga, do tog kraja njihovih prica, to sto ljudima smeta i tu spada sve ovo sto si napisao.
                              Ovde je moralo minimum jedna, ako ne i dve sezone, da bi sve ovo bilo prirodnije, da ne bi izgledalo vestacki i zbrzano. Mogli su se vise posvetiti NK-u i Denerisinom putu ka ludilu, kvalitetnijim dijalozima i ostalim likovima.

                              HBO je hteo sve ovo, ova dvojica ocigledno nisu, a vrlo moguce nisu znali kako i plus zurili da predju na SW.
                              Ma skapirao sam sve. To je više bila moja frustracija izbačena preko tastature.

                              Ja uvek kasnim sa gledanjem epizode, pa dođem poslednji da pljujem.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Razumem te

                                Nakon trece epizode sam bio bas iznerviran

                                E, ali jebote, oni cak i ovo sto su zbrzali, nisu se potrudili da urade bar koliko-toliko logicno neke stvari, a imali su dve jebene godine za to. Tacno se vidi da im je pucao da se posteno iscimaju.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X