Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisi razumeo na sta sam mislio. Naravno da ima odakle da bude konj, vise glupa jer je sve oko njih u rusevinama, bukvalno svaka gradjevina, i nema zive duse, kad odjednom na sred ulice bleji i sija konj toliko miran kao da je na livadici pored potoka a ne u uzasu u kom se rusi sve oko njega...

    I ja sam pomislio da je metafora smrti, i da ce ako sedne na njega otici na neko lepse mesto, sve kontao sad ce mu Arja reci "not today" i onda da se vratimo u realnost.
    Last edited by mark !t zer0; 15-05-19, 12:43.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Mislim da se vec malo preteruje oko toga

      Zaboravljas na upotrebu konja u ratovima. Zasto mora konj da bude u panici? Ne mora. Eto, recimo, mozda je u pocetku bio, sklonio se u neku ulicicu, ova sa zmajem otisla dalje, izasao iz te ulicice, video Arju i cekao miran.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Veruj mi da sam najveci hejter ljudi koji mi u toku gledanja krenu sa tim "a daaaaj kako je nerealno; ma da, kako sad ovo'". Bas nisam iz te price da hejtujem sad svaku scenu.

        Naravno da mora da bude u panici ako je scena onakva kakvu su je postavili.

        Preteruje se svakako sa tim posle razocavajucih prvih par epizoda, ali scena mi je malo bljak zaista, pogledacu danas jos jednom, ali ako se dobro secam sve je okolo bilo sruseno, i svi su tu mrtvi, osim njih dvoje. Kao da je vreme stalo i konj se sad odjenom tu pojavio, takav je moj utisak bio... Zato mi je i bila realna ideja da je Bren nekako imao veze sa tim.
        Last edited by mark !t zer0; 15-05-19, 12:49.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Spoiler
            Niko nece vladati prestolom, ko god je pokusao je poginuo i poginuce. Zato ce Dzon verovatno i ostati ziv zato sto nece presto, a Deneris ce poginuti ako ga i dalje bude zelela. Presto je i doveo do toga, bukvalno su svi poludeli zbog njega. Robert, njegova oba brata koja su jurisala jedan na drugog, Juron, Sersei, matori Lanister, svi koji su seli na njega, Rob, ma nema tog koji je u bilo kakvim scenama zeleo vlast na bilo koji nacin da je ostao ziv. Tocak ce prestati da postoji i tu verujem da ce on biti unisten.

            Taj kraj sa Brenom kao vladarom nema trika da se desi, videcemo resenje sta ce biti, ali bice nesto ludo kao sto sam vam i pisao na pocetku sezone da ce biti van svakog konteksta i mislim da su u seriji to odbranili do samog kraja. Jos gora je da ce John opet obuci crno posto nema vise razloga da uopste postoji, niti ima nekog sada tamo kad su svi pobijeni a NK ne postoji nikog a slobodan narod nije pretnja.

            To mi se svidja a to sam i mislio da je najrealnije da niko nece vladati na tom prestolu, jednostavno serija se ne moze zavrsiti sa tim. Malo mi je besmisleno npr da su pisali o pojavljivanju onog malog iz Dola, koji ce im on qrac sad tamo kad grad skoro pa jos gori, ima jos dosta stvari koje su malo besmislene u tim leakovima i mislim da nema trika da se od toga bilo sta desi


            Moje malo vidjenje, sa malim spojelrima pa cisto da neko ko nece da procita..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Losmi, sta mislis da ce biti sa Dzonom? Je l' ide kod svog drugara Tormunda?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • To mi nekako dodje kao jedino realno resenje. Samo koga god je Bog vratio iz mrtvih ili imao neku ulogu je poginuo ili doziveo svoj kraj. Jedino sto je dobro po njega sto on nije deo tog tocka i uvek su mu nametali poprilicno vlast ali je on nikada nije ni odbijao. Licno ima dosta stvari zasto bi trebao da ode na Sever ali iskreno mi to nije ni malo interesantno posto je ipak on Targarien i tocak nece stati dok oni svi ne budu mrtvi. Videcemo, imaju bas ogroman prostor sad ovo da zavrse na dobar nacin, ali neki kraj ludila bi trebao da dodje sa krajem porodica Lanister i Targarien. Sve porodice koje su htele presto su mrtve i ne postoje i tu se taj tocak po meni treba zavrsiti. Jes da ce biti ruzno ali bi mi se taj kraj svideo. Kako ce osmisliti kraj sa ovim ostatkom ekipe je upitan.

                  I nesto zaboravih jbte de je ovaj mali tj Robertovo kopile on nije isao za KL? Sta sma tu propustio da ne vidim?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pa dobro neke simbolike u bledom/belom konju sigurno ima. Po Bibliji i hriscanstvu konj simbolizuje smrt, ali i ona devojcica koju je htela da spase, drzala je bas igrackicu drvenog konjica, koji gle na vrhu spaljenih tela nje i njene majke, on ostao citav.
                    A Arja je vec jahala belog konja. Jahao ga i Kal Dogo i Deneris... i tako.
                    Mozda ipak ubije ona Kalisi.
                    A mozda i nema veze sa smrcu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jaoo ne samo ona, dosta joj je NK
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pa kad je devojce najspremnije i najodlucnije, nema ocu kakim-necu kakim... doduse malo je Pseto patetikom pokolebao pred smrt... ali ne daju joj da zavrsi sa spiskom nikako, vec se trude da na njega udju po svaku cenu...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I meni bi bilo previse da ona ubije i Deneris
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kako bi bilo lepo da pokusa da ubije Deneris, pa je Drogon spali
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ehh sad zasto da je zmajcek spali, nije ona to zasluzila
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meni ta prica da John ubije Dneris je glupa, kao on je shvatio da je ona poludela.Em sto nemamuda to da uradi, em u seriji nije bas najpametniji. Vise mi deluje da je ona ubila nekog njegovog tipa Sansu ili Arju pa da je on ubije onda zbog toga. Stvarno sumnjam da je on u fazonu, ajde klekni pred mene i onda on klekne i ubije je..kao Milos Obilic

                                Sjebali bi lik sa tim, jednostavno nije u njegovom fazonu.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X