Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marej je podbacio bez njega nisu ovo mogli da uzmu. Uzasan postotak suta.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Al neverovatna elegancija Mekkaluma, razmišljanje, bez srljanja i divljanja. Neverovatni procenti šuta i hladnokrvnost, ladan ko ledenica.
      Kao da je u Evropi učio da igra. Ono je Luka Dončić za sirotinju. Ne smem da zamislim šta će Luka raditi.

      U njegovim godinama naravno, ne mislim trenutno. A i sad je bolji igrač vrv.

      Comment


      • Inače, ja sam mišljenja da Portland ima veće šasne protiv Voriorsa od Denvera. Tačnije pružiće jači otpor.

        Comment


        • Zaboravlja se da je konferencijsko finale izboreno bez Juke Nurkića.
          Kapa dole za Teri Stotsa.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Stojanče View Post
            Inače, ja sam mišljenja da Portland ima veće šasne protiv Voriorsa od Denvera. Tačnije pružiće jači otpor.
            I ja mislim isto. Denver je bas bez iskustva, ovi bi ih rutinirali. Al 4-2 u najboljem slucaju
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Marej je podbacio bez njega nisu ovo mogli da uzmu. Uzasan postotak suta.
              Uzasni svi,necu ni da pohvalim Jokica jr mu je ekipa izgubila,AL kad ti on da jedine dve trojke na mecu ,ee centar,, tu se prica zavrsava, jos kuci igras,strasno,Zasluzeno Portland i ona zver Mcolum bas momak na mestu,ne ocukujem neko ludo finale,al mogu dve pobede da iscupaju protiv GS nekako
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Inače, ja sam mišljenja da Portland ima veće šasne protiv Voriorsa od Denvera. Tačnije pružiće jači otpor. [emoji3]
                Da se pomešaju igrači dva tima ne verujem da bi ostvarili dve pobede.
                Biće ovo igra mačke i miša.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • A i dugo godina pratim košarku. Retko kad su centri odlučivali ovakve utakmice.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ali ti CJ-u vidis u faci da ne moze da izgubi veceras. Jezivo mocan igrac i opasan mudonja.
                    Jokic dal je umoran, dal je ispao sisa...ko zna. Steta

                    GSW svakako lagano do prstena
                    Igrao je on bolesno onu seriju protiv GSWa, da li prosle ili pretprosle godine ne secam se. Ali znam da je skoro svaki mec u seriji bio gust, a CJ ih je maltene sam vukao.


                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Zaboravlja se da je konferencijsko finale izboreno bez Juke Nurkića.
                      Kapa dole za Teri Stotsa.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Da Jusuf Nurkić je Embiid jebote, nije mu Nikola prošli put sasuo 40 u facu.

                      Mislim da bi bilo bolje za Denver da je igrao ovako Kanter dobar na ofanzivnom skoku a Collins i ekipa brzi u rotaciji.

                      Jedino kad je Denver bolji je kada je Aminu u igri. Čim igra Collins gotovo.

                      Comment


                      • Šteta za Denver, dosta propuštenih šansi, pogotovo u poslednjoj četvrtini kada su mogli da stignu Portland pa i prestignu. Sa druge strane Portland dosta zrelije odigrao i ako nisu ni oni ništa specijalno odigrali večeras ali su bili sigurniji kada je bilo najvažnije. Ekipa Denvera nije mogla da pogodi trojku, pod pritiskom su odigrali ceo meč a posebno se to izrazilo u 4/4. Falio je neko pored Jokića da povuče, Marej je morao da bude taj ali je on ovu utakmicu nestao. MeKalum odična partija večeras, Lilardica slabo mogao šta da pogodi, a C.J preuzeo odgovornost. Portlandu isto veliki naklon za ovo do sada, bez Nurkića, dobro su dogurali.

                        Kad se sve sabere, dosta dobrih utakmica u ovoj seriji između Portlanda i Denvera.


                        A evo za nekih pola sata, još jedan uzbudljiv meč u najavi, 7. utakmica Toronto i Fila.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Eh kad bi jos Fila prosla, to bi bilo idealno. Blazersi ispostovali.

                          Comment


                          • Ne znam,na mene je najveci utisak ostavio trener Meloun, Milsap,Barton,Heris,Marej,nevidjeno divljanje,ne mogu nista da ubace,da dodaju loptu ni toliko i on da ne pokusa sa Tomasom,Lajlsom,Huancom,u skoku ih Portland razbio a onaj ruki dobar skakac Vanderbit mi se cini da mu je ime, nema minuta cele sezone.
                            Nesto se prica da ce da dovedu Dzejmsa,trojicu od ove cetvorice treba da trejduju ako misle da dodju do tog finala.ovo je strasno za gledanje,milion puta su se zakucali u celu odbranu.

                            Comment


                            • Serem po Maloneu, ne razumem sto nije zalepio na klupu Bartona posle 3 sjebana napada.
                              Niko u tom timu nema trunku kreacije sem Jokica, sve jebeni silovatelji lopte i debili.
                              Barton sivonja umislio da je superstar, kad je u igri on ne vidi nista sem lopte, alavo govno.
                              Ni Murray a ni Harris nista bolji.

                              Trojke 2/19 i to obe da centar.
                              Jokic ispunio ocekivanja, standardna partija sa njegove strane.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Meni je ovaj Marej koristan po ekipu kao sto je i Vestbruk za svoju,na svaku utakmicu koju dobije 20 upropasti silovanjem lopte.

                                Comment

                                Working...
                                X