Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto sportklub nije otkupio ponovo,sad ovaj iz arene pun ko brod,preuzece im sve sportove.

    Comment


    • Originally posted by dule lilard View Post
      cini mi se da ga gledas zadnji put na sport klubu jer se nba seli na arenu
      Tako pričaju. Nema još uvek ništa zvanično.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ja ne bih gradio ni oko Embida ni oko Jokica, a Embida uz to i ne gotivim puno. Gradis ekipu oko igraca koji su na pozicijama 2/3+Lialrd, Simons i Kari. Samo Dejvis ako mu povrede dozvole moze da bude izuzetak od tog pravila.

        @Uros

        Liderstvo je itekako upitna stavka i tu ne bih nijednom od njih dvojice dao prednost, pritom Denver je izbegao tri najjace ekipe na Zapadu+igraju sada sa Portlandom bez Nurkica. Skroz neuporediva situacija u poredjenju sa Istokom

        Stvarno ste ekvivalent Lebronovim fanovima. Jokica dizete u nebesa, a pritom pljujete saigrace i trenera. To je taj isti vec vidjen sablon ponasanja kao i kod LeBronovih fanova.
        Još da utemeljiš to na činjenicama i srećno. Čovek koji ima najviše dodira, poena, skokova, asistencija. Koji vodi tim na ZAPADU do drugog mesta sa Murray-em, Barton i Harris bili povredjeni, igrali uz njega Beasley, Morris i Craig koji nemaju neko bogato NBA iskustvo, uopšte. Milsap i Plumlee...

        Nisu oni izbegli nikoga nego su bili drugi na ZAPADU. To što su kalkulisali normalno je, 76ersi bi se sageli isto i Rocketsima i GSW.

        Trenera i saigrače ne pljujemo samo ukazujemo da ni Blue Arrow nije bio uvek konstantan, što je normalno mlad je, tako da sve i da hoćeš da pripišeš uspeh na nekoga drugog ne možeš.

        To svi znaju i evo dečko je digao brojke u PO.

        Naravno da je lider tima. Rešavao je dosta puta na kraju i preuzimao odgvornost na sebe plus se cela igra vrti oko njega.



        Ja ne kažem da je nužno bolji od Embiida ali veći lider svakako. Pre svega uvek je zdrav i raspoloživ, da ne idemo ka dalje. Bitno je da on ne nestaje u PO i da nema one partije gde nije agresivan.

        Comment


        • Što ne znači da Embiid nije lider, pričam trenutno za tim. Ne kao psihološke karakteristike, tu su obojica mislim rodjeni lideri sa drugačijim temperamentom. Ali u takvim timovima igraju da je Jokić bitniji za svoj i veći lider u svom nego Embiid u svom. Šta bi bilo kad bi Embiid imao tu ulogu, ne možemo sada razmisljati.

          U liderskom smislu je i KAT lider ono čisto psihološkom, sva tri igrača bi mogla da nose franšizu. Ali sada pričamo o empirijskim stvarima ne u teoriji šta može.
          Last edited by Cassius Clay; 01-05-19, 16:09.

          Comment


          • Dosao sam samo da pozelim sve najgore u sportskom smislu Draymondu Grinu. Tako je i prosle godine Lebronu gurnuo prste u oko, ljiga od sportiste.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Meni je Drejmond Grin omiljeni kosarkas,i treba da pokaze cvrstinu a ne da se sklanja Hardenu zato sto je ovaj krenuo na ulaz ili sto svaki put pri sutu trazi kontakt,ne verujem da namerno povredjuje protivnicke igrace ali covek igra pravu kosarku,cvrsto,nikom se ne sklanja.

              Comment


              • Meni je on pizdurina najobičnija. Čvrstina se pokazuje dobrom odbranom, možda nekom provokacijom, da izazoveš reakciju nečiju, a ne da povrediš nekoga.

                Comment


                • Pa ja ne znam ko je bolji odbrambeni igrac od Grina u ligi,oni mogu bez Karija ili Durenta,Tompsona,imaju dovoljno kvalitetnih napadaca ali bez Grina koji drzi celu odbranu nista ne bi uradili,on kad bi se povredio ubedjen sam da Golden Stejt ne bi dosao do titule. Mene cudi da ranije nije neko zavalio Hardena,stvarno covek iritira tim trazenjem kontakta za faul,ali ni ovo ne verujem da je Grin namerno uradio,jedino gde je imao nameru da stvarno udari da zaboli je onaj sut u medjunozje.

                  Comment


                  • zovite djilasa neka odresi kesu ostacete i bez evrolige

                    Comment


                    • Originally posted by dule lilard View Post
                      zovite djilasa neka odresi kesu ostacete i bez evrolige
                      Promašio si temu ovo je nba

                      Aa nisi. Aj beži sine odavde. Što si došao da smaraš?

                      Sport Klub svake godine ostaje bez nečega i dolaze Arenaši, pa se lože. Aj beži odavde smaraš.
                      Last edited by Cassius Clay; 01-05-19, 19:11.

                      Comment


                      • Originally posted by dule lilard View Post
                        zovite djilasa neka odresi kesu ostacete i bez evrolige
                        Ti mu dodjes neki sns bot za sportski deo ...

                        Comment


                        • Malo agresivnosti od Nikole danas,Portland bolje uradio prilagodjavanje posle prve,ne mirise dobro za Denver veceras...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nmg da pogode okean sa broda, Nikola 4 šuta uzeo, opet je pasivan, mada su ga stalno udvajali u prvoj četvrtini. Ali zato odbrana reketa, katastrofa, dovoljno govori to da Lillard i CJ kombinovano šutiraju 4 od 17 i opet ovi vode 15.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Baš slabo izdanje Denvera, promašili sve živo u prvom.

                              Comment


                              • Kakav pass Jokica kroz noge

                                Comment

                                Working...
                                X