Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovo Jurišević, najjači komentator!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Izner dobio 1 set protiv Edmunda.

      Felix u tb dobio 1 set protiv Basilasvilija. Sjajno je izvukao tb.
      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

      Comment


      • Kako je Basilashvili uspio da izgubi ovaj set, to je pitanje za njega lično. Naravno da mi je drago što ga je FAA osvojio, ali bih volio da je kvalitet presudio. Ipak je bio dosta lošiji bio u prvom setu, objektivno.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • Meni se njegov bekend ne sviđa previše i uopšte ne znam koliko može i napredovati u tom udarcu. No, neke tehničke bagove u istom odlično kamuflira svim ostalim segmentima, prije svega agresivnim mentalitetom, odličnim stavom, kretanjem i oružjima koje ima posebno u servisu i forhendu.

          Energičan je i eksplozivan, no za ambicije koje ima morat će popraviti bekend stranu jer postoje igrači koji će mu itekako moći eksploatisati taj segment, što je i Đere u dva navrata fino pokazao.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Ne znam da odgovorim, meni je dobro igrao-no nisam neki strucnjak al' mi je drago da je dobio.
            Evo vodi u 2 setu 2-1.
            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

            Comment


            • E sad da vidimo kako ce se Kirgios ponasati protiv Corica.

              Izner i Felix prosli dalje.
              Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

              Comment


              • Drugari, mene zivo zanima koji je bas stav povodom Kyrgios-ovog servisa ispod ruke? Ne znam sto ga Viskovic razapinje sada zbog toga, po meni je to potpuno ok udarac, niko protivnika ne tera da stane 5 metara iza terena...

                Kakav tweener Kyrgiosa :o bas steta sto ima promaju u glavi...
                Last edited by ralex995; 26-03-19, 18:27.

                Comment


                • Auuu kakav poen za Kirgiosa neverovatan je.

                  Kad bi se uozbiljio i zaigrao kako ocigledno moze, napravio bi dar-mar

                  U pravu je maxx-a, kad je napisala da on ustvari "vristi" trazeci pomoc.

                  Ipak navijam za Bornu, jednostavan razlog, sa nasih prostora je, ima potencijala, ajde Borna
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Originally posted by ralex995 View Post
                    Drugari, mene zivo zanima koji je bas stav povodom Kyrgios-ovog servisa ispod ruke? Ne znam sto ga Viskovic razapinje sada zbog toga, po meni je to potpuno ok udarac, niko protivnika ne tera da stane 5 metara iza terena...

                    Kakav tweener Kyrgiosa :o bas steta sto ima promaju u glavi...
                    Ne pratim od pocetka mec, ali ovo nije Viskovic nego Govedarica, jedan od najgorih komentatora

                    a ja mislim da je taj potez sasvim legitiman, to je po meni kao dropshot
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bas me interesovao taj cuveni servis ispod lakta pa sam pogledala nekoliko puta.
                      Neobino, prvo nisam ni ukapirala da je serviraokako to izvede al' lici na dropshot.

                      Zene opet 3 seta, sreca da ne igraju 5 setova, dobro znam da nije GS, ne moze u 5 setova
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Zene nikad ne mogu u 5 setova

                        Pa iz ruke servira, samo da prebaci preko mreze, a ako protivnik stoji 2,3 metra iza osnovne linije, ne moze da stigne ili tesko
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ahahahaha. pa ja placem trenutno Brat resio flasicu

                          Comment


                          • Places ti, placu i ovi u publici, al sto se ja zablejala hoce li
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • стање духа..као дете..Борна делује као робот...без харизме...послушно дете
                              sigpic

                              Comment


                              • Igra se sa flasicama lik
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X