Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Gde je Agut bio ovako da igra na IW protiv Nisioke ili pre toga protiv Basilasvilija... moree!

    Na sajtu su prijavljeni turniri ovi na sljaci jos posle AO, ne dodaju se naknadni, a na IW se prijavio za MC.
    To sam i ja čitala i mislim da treba da igra MC a da preskoči Madrid, pa da igra RIM i RG... I moooolim te ne otvaraj teme više, a ja ako krenem lupi me po prstima
    Spoiler
    banuj me slobodno
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Pa naravno, ko se kurci unapred taj dobije po nosu. Inace nebitan mi je bio mec al Peca je prekucao sa komentarima, ko da Novak igra sa Lajovica a ne sa Agutom.

      Inace tri uzastopna poraza na tvrdoj podlozi od Aguta, malo neverovatan podatak. Ko je zadnji sto je ovo uradio Novaku?
      Rafa ni na šljaci odavnooo 😁😎

      Originally posted by miloolja View Post
      Gde je Agut bio ovako da igra na IW protiv Nisioke ili pre toga protiv Basilasvilija... moree!

      Ovo se i ja pitam Olja.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Pa naravno, ko se kurci unapred taj dobije po nosu. Inace nebitan mi je bio mec al Peca je prekucao sa komentarima, ko da Novak igra sa Lajovica a ne sa Agutom.

        Inace tri uzastopna poraza na tvrdoj podlozi od Aguta, malo neverovatan podatak. Ko je zadnji sto je ovo uradio Novaku?
        Bas si onako decacki ozlojedjen Sfefane.. Znas da ja inace rado citam sta o tenisu pises.. Ali stalno se varacas unazad i radis ovo . Covek komentarisao desavanje na terenu, nadao se pobedi , ni prvi ni poslednji navijac
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Bas si onako decacki ozlojedjen Sfefane.. Znas da ja inace rado citam sta o tenisu pises.. Ali stalno se varacas unazad i radis ovo . Covek komentarisao desavanje na terenu, nadao se pobedi , ni prvi ni poslednji navijac
          Malo remet nije na odmet, da razbijemo monotoniju, sta se primate odma..

          Cacanine, ne pricam o sljaci, strikno za hard sam mislio. Mozda Federer ga dobijao ranije, znaci period pre 2011, al u skorije vreme se ne secam da je od nekoga tri puta za redom zijanio na betonu, mozda gresim, ne znam...
          OVAKO

          Comment


          • Licno se ne primam , nismo od juce ovde pa mi kao ti sada odgovars, ali konstaujem da to stalno radis.. i ne bi ti ovo ni pisala da te inace ne gotivim..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Inace tri uzastopna poraza na tvrdoj podlozi od Aguta, malo neverovatan podatak. Ko je zadnji sto je ovo uradio Novaku?
              1. Rodik je 4 puta za redom pobijedio Novaka na hardu. Zadnja pobjeda u tom nizu je bila 2010.
              2. Conga je 4 puta. Zadnja pobjeda u tom nizu je bila 2009.
              3. Federer ima dva puta po 3 uzastopne pobjede nad Novakom na hardu. Zadnje pobjede u nizu 2007. i 2010.
              4. Mari ima 3 pobjede u nizu na hardu. Zadnja pobjeda u nizu 2009.

              Agut je prvi poslije 2011. godine.

              Comment


              • Otkazali Rogera, hvala im na tome
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mukica, ozbiljno mu fali neka daska....

                  Ovo prerasta u mobing ladno -.-

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bravo Denise!!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Jos neugodniji Djokovic.
                      O Stefko, pa dobro gde si ti
                      Baš lepo od tebe jer si između dva čelindžera našao malo vremena za vrhunski tenis.
                      Podbadaš malkice, a?
                      Ako, ne ljutim se.
                      Treba povremeno zatalasati baruštinu ovdašnju.
                      Malo je uzburkati i zamutiti jer zna se - u mutnom je pecanje bolje.
                      Inače sam poraz mi je tako teško pao da zaspah što ono kažu 'kao beba'.
                      I znaš šta sam sanjao?
                      Finale AO - a
                      Last edited by pecaros; 27-03-19, 07:47.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ocekivala sam finale RG, buduce naravno
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Prle! View Post
                          Meni se njegov bekend ne sviđa previše i uopšte ne znam koliko može i napredovati u tom udarcu. No, neke tehničke bagove u istom odlično kamuflira svim ostalim segmentima, prije svega agresivnim mentalitetom, odličnim stavom, kretanjem i oružjima koje ima posebno u servisu i forhendu.

                          Energičan je i eksplozivan, no za ambicije koje ima morat će popraviti bekend stranu jer postoje igrači koji će mu itekako moći eksploatisati taj segment, što je i Đere u dva navrata fino pokazao.
                          Nemaš predstavu koliko bih volio da nijesi napisao ovaj post, ne zato što se ne slažem s tobom već upravo suprotno. Držim da se mnogo bolje od mene razumiješ u tehničke stvari teniske igre pa sam negdje imao nadu kako je Felixova slabost kod bekhenda samo meni vidljiva. I on je skoro izjavio da mu je forhend prirodan udarac dok je za sadašnjI bekhend trebalo puno rada. Pa opet je to njegova slabost i potpisujem sve što si napisao.

                          Olja je pomenula meč između Šapovalova i Rubljova. Iako je imao brejk zaostatka u drugom setu, razlika u klasi i teniskoj inteligenciji je ogromna.

                          Žao mi je što ne odgledah Tsitsipasa i Šapovalova od početka, ali nenadano jutros odgledah treći set. Jedino što mogu reći - greota što je neko morao ispasti a sa druge strane će u narednom kolu Šapo igrati sa Tiafoeom koji apsolutno nije taj nivo. Nadam se da me Šapovalov neće demantovati jer mu još ne mogu oprostiti poraz u polufinalu Delray Beacha prošle godine kad mu je put do prvog finala bio otvoren, pa će vjerovatno napuniti 20 godina a da nije makar igrao ATP finale. Za igrača takvog potencijala to je nedopustivo.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mukica, ozbiljno mu fali neka daska....

                            Ovo prerasta u mobing ladno -.-

                            Jesu li njih dvojica u nekom sukobu ili je ovo jednostavno ljubomora?

                            Comment


                            • Ma kakav crni sukob, pored toga sto ga Novak ne pominje uopste.

                              Siledzija najobicniji .... itd
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma kakav sukob... Kyrgios je u sukobu sa čitavim svetom, sa samim sobom... who knows?
                                Jednostavno kreten, nebitan
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X