Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ja odustajem od ovog,nemam s kim da budem u timu,a i ne razumem se bas puno u fudbal.oce biti ovako nesto za kosarku?
    Ako neko pogodi rezultat u kosarci, ja cu sebi glavu odseci.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • A tu rezultate pogadjas,ja sam mislio da to ide 1,2 i X,a ne da pogadjas rezultat

      Comment


      • U fudbalskoj ligi ( gdje igras sam ) pogadjamo samo 1 , x 2 i zbroj golova , a u H2H tacan rezultat , s tim da on donosi 2 boda , a ako pogodimo samo konacni ishod bez tacnog rezultata 1 bod
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Vule89 i ja smo zajedno u timu i tim se zove Black&White..
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            A tu rezultate pogadjas,ja sam mislio da to ide 1,2 i X,a ne da pogadjas rezultat
            Ako hoces ozbiljno da igramo da umlatimo ove poznavaoce fudbala onda ajde ako nisi ozbiljan onda nista

            Comment


            • Mamba ti i Wade ostaje Chiquitosi?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ako hoces ozbiljno da igramo da umlatimo ove poznavaoce fudbala onda ajde ako nisi ozbiljan onda nista
                Moze ajde,samo nemoj i ti da me ispalis

                Comment


                • Ak i ja cu ovo igrat, samo neka se javi neko ko nema saigraca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Mamba ti i Wade ostaje Chiquitosi?
                    Da...99%.

                    @LBJ

                    Ni proslu nisu "fudbaleri" pobedili,pa nece ni ove.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Da...99%.

                      @LBJ

                      Ni proslu nisu "fudbaleri" pobedili,pa nece ni ove.
                      Oduvacemo vas sve ko god mi bio partner Bane ili trigger! Fucking East coast!

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ak i ja cu ovo igrat, samo neka se javi neko ko nema saigraca.
                        Drago mi je,nadam se da ces stalno tipovati

                        Inace najbolje je da sam nadjes nekoga,posto vidim da si na tenisu najvise pitaj nekoga tamo hoce li da igra

                        @LBJ biraj Bane ili trigger,ja sma te stavio sa triggerom ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Oduvacemo vas sve ko god mi bio partner Bane ili trigger! Fucking East coast!
                          Videcemo.

                          A i Wada je East coast.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Drago mi je,nadam se da ces stalno tipovati

                            Inace najbolje je da sam nadjes nekoga,posto vidim da si na tenisu najvise pitaj nekoga tamo hoce li da igra

                            @LBJ biraj Bane ili trigger,ja sma te stavio sa triggerom ;)
                            Cekam da dodje bane da mi odg na pm ako on nije zainteresovan ondak cu sa triggerom naravno ako on ne nadje nekog u medjuvremenu.

                            @Mamba prosle sezone mi se raspao i tim pa sam uleteo u fuziju sa AK-om i kao 8. u PO smo izbacili prve Sad sam iskusniji za jednu sezonu, nadrljali ste 100%

                            Comment


                            • Koji crni tenis, ja sam samo na NBA, na tenis sam samo kad Novak osvaja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahha onda nadji nekog sa NBA Flash je igrao prosle sezone
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X