Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Mamba za pehare

    Posebno da cestitam nagradu JC-u

    Comment


    • Zasluzeno sam odnio nagradu,potvrdile sve zene ovog svijeta
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Kakav bre Rose, kakav LeBron, ko je MVP bre???
        D-Wade.....

        Samo me zanima, koliko je JC platio Mambi da mu uradi onaj peharcic.... Inace, nisi lose uradio Mamba, bravo ! ;)
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Polako se priblizavaju prvenstva i LS I LE,mogli bi da sastavimo ekipe?

          Comment


          • Mislim da necemo igrati kvalifikacije,krecemo od septembra i trajace bez prestanka do maja. ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Momci jul je poceo a vi bi mogli da sastavljate ekipe za H2H ligu.Nadam se da ce biti vise ekipa nego prosle godine mada sma zadovoljan odzivu i u pposloj godini.Dakle otvorene su prijave sve do 20. avgusta...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jel moze neko da mi objasni o cemu se ovde radi nije mi bas najjasnije?

                Comment


                • Evo pravila za obe lige

                  http://www.sportklub.info/forum/thre...-i-H2H-ligu-SK!

                  Ako jos nesto nije jasno pitaj.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Bice, Mamba i ja branimo titulu, ista ekipa, isto ime.
                    Last edited by D-Wade; 10-07-11, 21:06.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • U redu,bice pribelezeno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ok,skonto sam

                        Comment


                        • Hocu i ja da ucestvujem. Ako nekom timu hvali clan, vrlo rado bi popunio to mesto
                          Do not believe what they say about me ... The truth is much worse!!!

                          Comment


                          • Mogli bi da pocnemo da sastavljamo timove,ove sezone necu imati konkurenciju...
                            Last edited by Vule_89; 11-07-11, 09:22.

                            Comment


                            • Pocnite da sastavljate ja sam to rekao vec pocetkom jula
                              John-e samo nadji saigraca.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • H2H liga se ne moze osvojiti bez jedine prave taktike,koju smo ja i D otrkili vec na pocetku.

                                Tako da vam je sve dž.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X