Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci postavljena je anketa pa glasajte. ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Slazem se sa ostalima,Bice je dobro vodio i njemu je sinula ideja za ovo takmicenje,mogli bi obojica da vode...
      Last edited by Vule_89; 22-04-11, 17:32.

      Comment


      • Dobro bi Dusan vodio , ali ne vidim razlog zasto bi ti prestajao , kad si svoj posao radio fenomenalno ..

        ;)
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ja sam se predomislio, ja sam mislio da Dule preuzme onu fudbalsku ligu. Nisam za to da on vodi H2H ligu, Bice je odradio odlican posao, ne bih da ga menjam. Ipak je covek dosao na ideju da zapocne ovo uopste, tako da sam ja za to da Bice ostane.

          Nista protiv tebe Dule, ali ti vodis NBA SK ligu, dosta ti je to.

          EDIT: To ti je kada ne citam pitanje na anketi.. , sorry jos jednom.
          Last edited by D-Wade; 22-04-11, 14:58.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ne moze Dule,zakida me u NBA ligi pa ce i ovde. Salim se.

            A ovo je Mandusic inicirao,koristi sve kako ne bi bio poslednji.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da Bice ostaje da vodi fudbalske lige,ma kako referendum zavrsio,posto ne volim da mjenjam tim i uigranu konbinaciju.
              Dule nista licno.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Ma ajde da sve damo Dusanu da vodi,tako bi bilo najbolje.....
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Bice je zapoceo ovo,vodi odlicno ligu i ne vidim razlog da ga iko mjenja ;)
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Slazem se nema potrebe za kao sto Manda kaze referendumom,bice to radi dobro i neka tako ostane
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Bice je zapoceo ovo,vodi odlicno ligu i ne vidim razlog da ga iko mjenja ;)
                      Potpis !

                      Comment


                      • Ma nisam ja otvorio anketu nego bice ;)
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Mogli bi ovako:da ko vise pogodi parova tokom vikenda,taj postavlja za naredni vikend...

                          Comment


                          • a sto ne bi ovo radili i dule i bice-ja cu ostati uzdrzan nemojte mi ovo raditi
                            Last edited by troickifans; 22-04-11, 17:21.

                            Comment


                            • Zato sto nema potrebe, Dusan radi NBA SK ligu, neka ovo ostavi Bice-u, ne znam ni ko je to predlozio, covek poceo, neka on i nastavi.

                              Nisam trebao ni glasati, ja nisam za to, kao sto sam rekao, nisam procitao pitanje na anketi, ja sam mislio da Dule hoce fudbalsku ligu, ali opet, Bice je urednik ovog dela i zbog toga i jeste moderator, tako da ne vidim razlog da se ista menja, odlicno radi svoj posao.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma sto bi menjali bilo sta,bice ovo odlicno radi a uz to nije nikom nikad zakinuo poene a i ako mu se desilo ne sumnjam da je ispravio.Dule odlicno radi NBA ligu i nek to ostane tako.Ako Dule uzme i ovo,bice mu previse brojki,ima decko da poludi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X