Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo zvanicni rezultati:

    LFC Bros VS Dos Chiquitos 12-16
    High_Dejan vs LBJ 20-9

    Dakle prvi pobednici H2H lige SK je ekipa Dos Chiquitos tj. D-Wade i Black Mamba cestitam momci
    Trece mesto za ekipu High_Dejan tj. Dejan_Juve i troickifans..

    Pa eto zavrsila se ova prva sezona pa bih zeleo da cujem vase utiske,argumente,zalbe,ideje i tako to
    Last edited by bice; 17-04-11, 20:52.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Hvala Bice.
      Samo mi ispravi nick u tvom postu.
      sigpic

      Comment


      • Moja greska
        Ali sledece sezone osvajamo Dule i ja
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odlicno vodjenje, bravo Bice, i naravno osvajamo ti i ja titulu sledece godine

          Comment


          • Ma kakvi vi, dok smo Mamba i ja u timu, nema vama titule...

            Hvala svima na cestitkama i da iskoristim priliku da cestitam organizatoru na odlicno organizovanom takmicenju, svaka cast, samo tako nastavi Bice. ;)
            Last edited by D-Wade; 17-04-11, 21:11.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Cestitam momci,a i tebi Bice svaka cast,vrlo zanimljivo je bilo;)
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • D-Wade i Black Mamba cestitke

                Comment


                • Hvala svima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Cestitam ovoj dvojici klosara ,drago mi je sto su pobjedili kad ja vec nisam mogao .

                    I cestitam bice na odlicnoj organizaciji
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Hvala, samo JC, trebao si igrati sa Mandusicem, bilo bi ti jos bolje, on nije ni usao u Playoff, a kao neki fudbalski strucnjak....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Cak je bio i poslednji
                        Inace hvala vam,ja sam se potrudio a nadam se da ce odziv biti veci za sledecu sezonu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • ovom prilikom bi cestitao sam sebi na fantasticnoj borbenosti u utakmici za trece mesto

                          Ipak nije vazila ona i dva loša ubiše Milosa,sve sam ih sam izuo(zao mi je sto sam izuo mog Menadzera AK 47,ali sta da se radi). ;)

                          hvala vam momci rasplakacu se

                          ove sezone sam dijelio dobro i zlo sa Rosonerom,Mandom i sada sa Dejanom

                          Comment


                          • Pa bice dosta transfera do pocetka nove sezone treba sastavljati timove nove i tako to

                            A evo trofeja za pobednike,jos jednom cestitke:



                            A evo i za drugoplasirane:

                            Last edited by bice; 17-04-11, 21:36.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • bice ajde stavi zlatnu,srebrenu i bronzanu medalju da parim oči.

                              Comment


                              • Nema veze ovako je bolje ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X