Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pisi na pamet, ali meni i onom jadi Limaru udeli koji bod. Nas tesko da mozes zakinuti, nemas za sta.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Pisi na pamet, ali meni i onom jadi Limaru udeli koji bod. Nas tesko da mozes zakinuti, nemas za sta.
      Jado jedna da si igrao redovno Usrali bi smo sve . Zola očekujem da se u nasim bodovima zajebes u plusu
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Od svih forumasa najvise verujem Kondiciji, ako on kaze da je Sikisa zauzet cimerkama onda je to tako i treba mu oprostiti sto nije redovno tipovao.Ja sam i dalje odusevljen time kako ga je provalio i jos to napisao javno u temi za LS.Koji Bog...

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Od svih forumasa najvise verujem Kondiciji, ako on kaze da je Sikisa zauzet cimerkama onda je to tako i treba mu oprostiti sto nije redovno tipovao.Ja sam i dalje odusevljen time kako ga je provalio i jos to napisao javno u temi za LS.Koji Bog...
          I da su moje cimerke dobre koliko njegove, ne da ne bi tipovao nego me forum ne bi video.. A da, ja nemam cimerke..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne bi ni Mancester stigao da pogledas od toliko obaveza.

            Comment


            • NAJVECI opet dominiras!

              Spoiler

              Comment


              • Za Mancester sam bio skroman, a Napoli je poklon vikenda, ma kakav Milan, ko jos navija njih
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Za Mancester sam bio skroman, a Napoli je poklon vikenda, ma kakav Milan, ko jos navija njih
                  A i to sto kazes..

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    A i to sto kazes..
                    Ti prelazi da navijas za nas, sta se pravis blesav!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Hvala na ponudi , ali zao mi je odbijam!

                      Comment


                      • Jesam prosli put pogodio Rosso isto je bio Milan i Manc xD
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Jesam prosli put pogodio Rosso isto je bio Milan i Manc xD
                          Zato ja tebe nikad ne bih mjenjao , jednostavno NAJVECI. xD

                          Comment


                          • Mamba,Mladen, Rosso i Limar sve banovati, pravim sebi listu, Limar je koletarna steta vazda je tu i smeta xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Mamba,Mladen, Rosso i Limar sve banovati, pravim sebi listu, Limar je koletarna steta vazda je tu i smeta xD
                              Kako bi cenjeni prvi na listi rekao, imamo mi svi po neku tajnu vjestinu zasto smo i dalje na forumu



                              Iz Principa protiv najveceg dizem pobunu sada!!

                              Spoiler
                              Last edited by l1m4r; 12-12-14, 14:52.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ajde Mladen,Mamba i ja mozemo nekako proci za ban (nekako smo zreli) , ali zasto Limeni + covjek navija za United?

                                za Limenog!

                                Comment

                                Working...
                                X