Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, jes video...banda jedna....
    A tebi to što piše ispod imena, ne važi? Mislim moć, rukovodstvo itakoto.. (Brajkuli se obraćam, ovaj Kondi svuda se trpa )
    Samo se vi zezajte i nameštajte kako vam odgovara.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • а њет Оља, њет....ја сам модератор у теми Серија А, сврати некад има доста квалитетних коментара од стране мог партнера Кондиције и мене
      немам ја моћ уређивања ове теме, да имам бразилске фуфе би већ након свега три одиграна кола биле на првој позицији

      Comment


      • Znači možeš da se slikaš, s oproštenjem sa tom titulom... izeš Seriju A, kada ovde nemaš vajde...
        A pratim pomno šta pišete, ja sam Interovka

        A ovi ne trzaju mnogo na negodovanja raje i sitne prozivke.?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Oljica moja skola

          Ma Mikula nasao neku devojku, ubija ga sad to i ne stize nista, rekao mi je da je i u skoli popustio ne zna kako da uskladi sve obaveze. Realno forum i treba da mu bude na zadnjem mestu, stoga mu ja oprastam i od mene ima punu podrsku.

          O prskaju da ne trosimo reci, sve se zna. Na rehabilitaciji od alkohola je trenutno, iznervirao se sto mu neki plan nije usvojen u urbanistickom sektoru i jedno vreme se dosta opijao. Muke su to.
          Last edited by Condition23; 19-11-12, 23:44.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Znači možeš da se slikaš, s oproštenjem sa tom titulom... izeš Seriju A, kada ovde nemaš vajde...
            A pratim pomno šta pišete, ja sam Interovka

            A ovi ne trzaju mnogo na negodovanja raje i sitne prozivke.?
            Olja

            Comment


            • Оља, никад то да си Нероазурка а господин са твог аватара Росонеро

              Comment


              • Jao Rossonero...solo Nerazzurri (nije valjda da ne znaš? )
                Mada nisam mnogo zagrižena kao pre, prestala sam tamo i da pišem....ali Inter...Amala...

                Eh imam i gori primer u realnom životu..ćuti ovo nije ništa...
                Last edited by miloolja; 19-11-12, 23:59.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jao Rossonero...solo Nerazzurri (nije valjda da ne znaš? )
                  Mada nisam mnogo zagrižena kao pre, prestala sam tamo i da pišem....ali Inter...Amala...

                  Eh imam i gori primer u realnom životu..ćuti ovo nije ništa...
                  Jesi u ovo vrijeme bila zagrizena za Nerazzurre?

                  Kakvo je ovo uzivanje bilo , kad se sjetim.


                  Spoiler

                  Comment


                  • Comment


                    • A tek kad vidi ovu sliku

                      Comment


                      • Vi to meni nešto?
                        Nisu svi idealni, greše ljudi, žive u neznanju, neki ceo život...
                        I nađite nekog drugog ... ja odoh da spavam....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post

                          Ma Mikula nasao neku devojku, ubija ga sad to i ne stize nista, rekao mi je da je i u skoli popustio ne zna kako da uskladi sve obaveze. Realno forum i treba da mu bude na zadnjem mestu, stoga mu ja oprastam i od mene ima punu podrsku.
                          Svestan je i on da ce uskoro da zive u istom stanu i najverovatnije da nece spavati u istom krevetu, ko ti i tvoja draga.Bice mu zao sto te je zezao pre neki mesec.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Svestan je i on da ce uskoro da zive u istom stanu i najverovatnije da nece spavati u istom krevetu, ko ti i tvoja draga.Bice mu zao sto te je zezao pre neki mesec.
                            Muke vaskolike ga ocekuju moj Maricu Njega mozda snadje i veca muka, da nemaju odvojenu sobu pa cu da ga vidim onda. Nije lepo smejati se tudjoj nesreci a to je Mikula radio. Neka mu je Bog u pomoci

                            Na kraju ispasta ova H2H liga
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Tako mu i treba.Sve se vraca, sve se placa.

                              Ko da nikad nije gledao ovaj film.

                              Comment


                              • Daj parove timova za ovo kolo
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X