Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Пиши бриши ситуација код Оље

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Пиши бриши ситуација код Оље
      Izvolte?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Од оноликог поста на крају Вуду пипл

        Comment


        • Ti mene nešto slabo razumeš poslednjih dana.
          Voodoo posle Kondije kuknjave na bacanje čini... to mi je bila prva asocijacija.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • а ладно тај пост је изнад....хахаха...ја мислио да си га преправила. (онај пост са џентлменима)
            И Кондиција не кука, кондиција и ја усправо подносимо све промашаје, али извадићемо се као Вест Хем оне године кад је за њих играо Тевез, само да нас администрација погура мало јер и они нису били баш поштени

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              И Кондиција не кука, кондиција и ја усправо подносимо све промашаје, али извадићемо се као Вест Хем оне године кад је за њих играо Тевез, само да нас администрација погура мало јер и они нису били баш поштени
              Kondicija 3 dana ne gleda na oci evo i sad sam par slova izgresio ali se vratim i prepravim. Jetra mi radi punom parom. Gre'ota kako mi gubimo majke mi. Da nas neko ne zna, pomislio bi da smo retardirani.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Simpatični momci, stvarno

                Dobro, Duško, znači nesporazum...dešava se.
                ALi ako ikoga administracija trea da pogura, to smo nas dve...
                em ste 4 kola profitirali svi (niko mi nije rekao da je Indigo mogao da mi "javi" svoje prognoze )...
                em smo mi ovde jedine cure... a vi džentlmeni
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  em ste 4 kola profitirali svi (niko mi nije rekao da je Indigo mogao da mi "javi" svoje prognoze )...
                  em smo mi ovde jedine cure... a vi džentlmeni
                  Mi 10 kola nismo igrali aloooo kakve crne vas dve
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Moj Kondicija zakucan za dno tabele dzaba sto on i Brajkulica intenzivno spremaju tipove svako kolo do kasno u noc, rezultata nema pa nema... uprava napolje!
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Kondicija 3 dana ne gleda na oci evo i sad sam par slova izgresio ali se vratim i prepravim. Jetra mi radi punom parom. Gre'ota kako mi gubimo majke mi. Da nas neko ne zna, pomislio bi da smo retardirani.
                      Легендаран пост

                      Comment


                      • Rezultati prethodnog 14. kola

                        Partizan Ohrid - AriKashika & Kijimoshi Chikirin 9-9
                        Krvolocni Morzovi - SSBV 8-11
                        Real Madrid - United Alliance 8 -9
                        Go Ahead Eagles - Bayer Leverkusen 13-10
                        Pussycat Dolls - WTF <3 8-10
                        JC & Dale - Addicted 2 House Music 10-9
                        LFC Bros - Brazilske fufice 13-7
                        Last edited by prskaj; 04-12-12, 06:21.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • WTF <3 - JC & Dale 14-15
                          Razbijeni smo u derbi mecu, JC i Dale nas dokosurili, kladionicarski duel i mi pukli
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Zar ne treba da se tipuje LS u H2H?

                            Comment


                            • Ma da i onda ja lepo da batalim fax i samo racunam vase tipove u ligama
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Ko će ovde da uvati glavu, a ko rep.. pazi sad 14. kolo....
                                Dobro i tu smo odigrale nerešeno i posle nekoliko uvodnih razigravajućih remija krenule u pobede i pohode

                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Manchester City - Manchester United 6-1
                                Mora da se šališ?
                                Evo ti jedan vaspitna
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X