Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto ti...ja ti kazem da si malo fijuknuo Ako hoces da budemo ozbiljna i velika ekipa, za velika dela onda ne smemo da imamo potcenjivacki pristup. Pogotovu sto nam ni tabela ne ide na ruku
    I ja bih najvise voleo zene, sa njima je druzenje uvek na nivou Oljice i Saro neka vam je sa srecom.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Parove okacio prskaj sinoc
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Parove okacio prskaj sinoc
        Lepo ja rekoh da sam neobavesten. Hvala Mikula <3 samo mi jos i daj gde mogu da vidim to posto do sad nisam nasao gde je to tetka pisao
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Eto ti...ja ti kazem da si malo fijuknuo Ako hoces da budemo ozbiljna i velika ekipa, za velika dela onda ne smemo da imamo potcenjivacki pristup. Pogotovu sto nam ni tabela ne ide na ruku
          I ja bih najvise voleo zene, sa njima je druzenje uvek na nivou Oljice i Saro neka vam je sa srecom.
          Тебра, нисам знао да готивиш барбике, онај фазон Кен воли Барби , љубав
          Припремај ти тактику да нас и жене не преслишају, тешко је са њиховом интуицијом...а ако се и то деси, не дај Боже, онда смо ти и ја у каналу као Војводина јер јој нико из државног врха не помаже
          Ово коло прва три бода и најава серије попут Јувентуса, само без пораза, само бахато, само безобразно

          Originally posted by Miko View Post
          Parove okacio prskaj sinoc
          Тебра, не знам да ли говоримо о истим паровима, али тамо где углавном ти постављаш парове за наредно коло последње што пише је ово

          Parovi 11.kola

          United Alliance - LFC Bros
          Bayer Leverkusen - Partizan Ohrid
          WTF <3 - Krvolocni Morzovi
          A2HM - Real Madrid
          JC & Dale - GAE
          SSBV - AK & KC
          Pussycat Dolls - G&S

          А "Пуси-мачке" су нас пребиле већ, прскај прележао тврду стоицу па га кренуло, све живе резултате погоди

          Comment


          • Mislio sam na meceve , inace do ove sezone se nisu ni postavljali parovi upravo radi namestanja meceva i gledanja kako protivnici igraju i menjanja , ja sam to uveo i rekao da nece biti svako kolo nuzno da bude
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Mislio sam na meceve , inace do ove sezone se nisu ni postavljali parovi upravo radi namestanja meceva i gledanja kako protivnici igraju i menjanja , ja sam to uveo i rekao da nece biti svako kolo nuzno da bude
              Хахахах....брате какво црно намештање, каква чуда
              Искрено занимљивије је када знаш против кога се игра, а и нпр. може постојати малверзација са твоје стране јер и ти учествујеш у лиги, па можес кориговати парове како теби одговара, није ти то баш одлука на месту, но ти се питаш, одлучи сам

              Comment


              • Sacekajte mandino tipovanje,napravite par korekcija u smislu da menjate rezultat, a ne ishod i to bi trebalo biti to.
                Retko kad vas protivnik moze da pogodi vise od mande.

                Comment


                • Хоћемо парове!!!!

                  Comment


                  • Šta se ovde događa?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma u guzvi sam velikoj bio prosle sedmice tj do cetvrtka , radim na nekom projektu + sto na netu jos posecuje ova cuda ne stignem nikako , zamolio sam Reisea ako moze da uradi rezultate za proslo i ovo kolo , sad cu ja parove postaviti , ako neko drugi ima volju da pomogne bio bih zahvalan
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Dobro, završavaj to što imaš i nemoj ovde da džabalebariš.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odradicu sve, samo azuriraj temu za timove u H2H ligi jer vidim da ima igraca koji ne igraju vise, a igraci koji igraju nisu upisani i otkljucaj temu za rezultate.
                          sigpic

                          Comment


                          • Reise, otkljucao sam ti temu gde su tabele i update-ovao sam sve timove i imena. To bi trebalo da je to, 28 ljudi je tipovalo a ima 14 timova
                            Samo treba miko da ti kaze koji su bili parovi za ovo 12.kolo
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Evo parova za 12. , Reise samo rezultate ti okaci pa cu ja u tabelu uneti

                              LFC Bros- SSBV
                              Partizan Ohrid- United Alliance
                              Krvolocni Morzovi- Bajer Leverkusen
                              Real Madrid - WTF <3
                              GAE - A2HM
                              Pussycat Dolls - JC & dale
                              Garinca i Sokrates - AriKashika i Kijimoshi
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Hvala Reise
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X