Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Olja placa duplo
    A tako znači! Dobro, samo dođi i traži nešto....
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Сигурно архитекта прскај има неки јачи лепак који користи при прављењу својих макетица на факсу, тако да га можете употребити код оних вештака, видео сам неке занимљиве са срцима код Кинеза на Новом Београду. То чудо кад залепи нема скидања, једино да вам прсте остране

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        A tako znači! Dobro, samo dođi i traži nešto....
        Povlacim rec

        @ Brajkulice, prskaj proglasen za najperspektivnijeg mladog arhitektu u Srbiji pa ti vidi. Znas kakve projekte ima ljudi ne veruju. Ja kad sam video ona cuda zapitao sam se zasto sam ziv? Koji je moj doprinos drustvu kad prskaj menja covecanstvo i pored toga stigne da pogodi tacne rezultate u H2H ligi?
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Koje crne vase kandze imate slabe nokte, cim zakacite nesto ono negde prsne ili se slomi. Trazite od arhitekte prskaja da vam kupi onaj preparat za jacanje i onda mozemo da razgovaramo. Do tada ste lak plen za ove grabljivice sto vrebaju okolo

          Ajde tebe mozda i postedim kada dodje nas duel, ipak si mi drugar a uz to i divan, lep, fin, sarmantan, .... meden
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Pitaj mene da li ću da te poštedim.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Povlacim rec

              @ Brajkulice, prskaj proglasen za najperspektivnijeg mladog arhitektu u Srbiji pa ti vidi. Znas kakve projekte ima ljudi ne veruju. Ja kad sam video ona cuda zapitao sam se zasto sam ziv? Koji je moj doprinos drustvu kad prskaj menja covecanstvo i pored toga stigne da pogodi tacne rezultate u H2H ligi?
              Кажу да ће овај нови мост на Ади да руше ускоро, прскај има боље решење да се све то ту одради Те обавезе га можда мало успоре у лиги па таман да фуфе мрдну мало гузицом Ђускање

              Comment


              • kondicija medena

                brajkulice ne brini, kad zagusti sa vremenom ja samo izbacim spavanje iz upotrebe. zna medeni

                e dosta smo spamovali, nemojte da mi pravite posao da premestam u TADBAS
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • До прва три бода одустајем, а тада почињем да шиштим

                  Comment


                  • Ima li rezultata proslog kola?
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Bice uskoro, Mikula je u guzvi. Obicno odmah izbaci, veliki je to posao tako da treba imati razumevanja
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Mozda sam neobavesten i mozda je moja greska ali ja ne znam sa kim mi igramo u ovom kolu? Molim da mi se to dostavi jer su ,,Brazilske Fufice'' ozbiljan klub i pripremu pred tekmu vrsimo obimno. Analize, statistike, suspenzije, forma itd itd. Nije ista priprema protiv Reala i protiv Granade.
                        Dakle...

                        P. S. A partneru puca ona stvar za sve, verovatno je u nekoj kafani i posle se cudi sto nas prskaj siluje
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Bice uskoro, Mikula je u guzvi. Obicno odmah izbaci, veliki je to posao tako da treba imati razumevanja
                          Све је регуларно, постоји разумевање, али ваљало би и парови да се накаче чисто да знамо Кондиција и ја кога ћемо овог викенда да ПОПРСКАМО

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Mozda sam neobavesten i mozda je moja greska ali ja ne znam sa kim mi igramo u ovom kolu? Molim da mi se to dostavi jer su ,,Brazilske Fufice'' ozbiljan klub i pripremu pred tekmu vrsimo obimno. Analize, statistike, suspenzije, forma itd itd. Nije ista priprema protiv Reala i protiv Granade.
                            Dakle...

                            P. S. A partneru puca ona stvar za sve, verovatno je u nekoj kafani i posle se cudi sto nas prskaj siluje
                            Хахахахаххахахахахахахахах....ладно Шта ти је телепатија :
                            Њет кафана вечерас, сутра...прво да се испоштују редно славе, па онда кафана, чисто да будем свеж пред утакмице за викенд

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Хахахахаххахахахахахахахах....ладно Шта ти је телепатија :
                              Њет кафана вечерас, сутра...прво да се испоштују редно славе, па онда кафана, чисто да будем свеж пред утакмице за викенд
                              To ti je brate kad ima hemije u timu jesi ti malo na svoju ruku, i ja nisam nista bolji ali svi ti malo fijuknuti u pamet su zapamceni kroz istoriju. Postavicemo nove standarde samo polako.
                              Prognoze ne postavljamo dok ne saznamo ime rivala. Ovi zajebase i Tola...ne zna se ko pije a ko placa

                              Kad upisemo prva 3 boda posle ce ici k'o po loju
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • хахах...осетило руководство лиге да им се спрема олуја од стране фуфица, па вашаре....само још фали шатор, виолина и рингишпил
                                Што се тиче парова, да будем искрен, ја бих некако највише волео ове жене, мекана су то три бода брате, овде се говори о фудбалу а не о барбикама

                                Comment

                                Working...
                                X