Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do 15:30 sjutra imate fore da tipujete. Ako ne stignete na prvu utakmicu, isto postavite rezultate jer cu prihvatat svaku utakmicu koja nije pocela.
    Last edited by Reise; 24-08-12, 14:46.
    sigpic

    Comment


    • Pobednik ovogodisnje Fudbalske lige ce moci da izabere sta zeli da mu pise u onom prostoru ispod nick-a(tamo gde pise moderator,active member i slicno), naravno sve dok to sto je smislio nije nesto vulgarno. eto cisto da bude neke nagrade da bude zanimljivije
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • 3 ekipe nisu tipovale, fin start. Cita se ovaj forum vidi se, cak mi je poslata poruka da im nije javljeno da pocinje liga. Izgleda da moram svakom pojedinacno poruke da saljem...
        sigpic

        Comment


        • Ma pusti ti njih,ako nemaju minut u 5.dana,onda jbg.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Pokvario mi se kompjuter danas, tako da ce tabela kasnit dok mi se ne popravi, a za kolko ce se popravit, stvarno ne znam.
            sigpic

            Comment


            • Ocajni parovi za ove kvalifikacije za SP.
              U petak pocinju, tako da dan manje imate za razmisljanje.
              Da napomenem opet: Nema vise dupliranja bodova ukoliko je jedan igrac tipovao,a drugi ne!
              sigpic

              Comment


              • Objasnili smo ovo kolo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Posto neki ne mogu da izdvoje minut od svoga zivota da napisu rezultate, ja mislim da je najbolje da prekinemo ovo. Potrudio sam se kolko je trebalo da se zavrsi prosla liga. I ovu sam htio da odigramo, al kad se vama ne igra, ne znam zasto bi se i ja trudio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Treba svakom slati da se igra svakog vikenda kolo,posto je tesko zapamtiti,da za vikend se igra kolo lige,jbg za dvadeset kola mozda zapamte xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Jbg izgleda da je vecini tesko naci minutu slobodnog vremena da odigraju ligu.


                      Originally posted by Reise View Post
                      Posto neki ne mogu da izdvoje minut od svoga zivota da napisu rezultate, ja mislim da je najbolje da prekinemo ovo. Potrudio sam se kolko je trebalo da se zavrsi prosla liga. I ovu sam htio da odigramo, al kad se vama ne igra, ne znam zasto bi se i ja trudio.
                      Potpis !

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Posto neki ne mogu da izdvoje minut od svoga zivota da napisu rezultate, ja mislim da je najbolje da prekinemo ovo. Potrudio sam se kolko je trebalo da se zavrsi prosla liga. I ovu sam htio da odigramo, al kad se vama ne igra, ne znam zasto bi se i ja trudio.
                        Znam da ovde ima bar 5-6 ljudi kojima se igra ovo,i koji ulaze na forum svaki dan.Zbog njih se vredi potruditi(a kome se ne igra,hvala lepo i dovidjenja).Po meni je bolje igrati sa 5-6 ljudi koji zele i prate sve ovo,nego da se otkazuje sve.U svakom slucaju,sta god da bude,respect za sadashnji trud i cimanje...
                        Last edited by z0La; 09-09-12, 22:56.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa ko ne tipuje 2-3 kola u nizu , nek ispadne iz lgie , a neka udju nova 2 , sigurno da ima takvih , koji bi igrali , a sada ne igraju .. ;)
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • @ Dale

                            Ne znam Dale stvarno , ali ovo sto neki rade nije uredu.Znaci tu su uvijek na forumu , a problem je izdovojit minutu vremena za tipovanje.

                            A i sam znas kakav tek posao radi Reise , ipak treba sve to racunati iz sedmice u sedmicu.

                            Ne znam sta odlucite javite ovdje da se zna da li se liga nastavlja ili prekida.

                            Comment


                            • U poslednja dva kola nas je tipovalo 20, odnosno 19.I mislim da oni koji nisu tipovali vec ne tipuju iz kola i kolo.Treba njima skrenuti paznju, ako nece cao i dovidjenja.Naci cemo njihove zamene koje ce da uskoce.

                              Imacemo probleme sa jednom ekipom sigurno.

                              Comment


                              • ^ Slazem se. Mene je stefan12 potpuno napustio, nema mu ni traga ni glasa

                                Comment

                                Working...
                                X