Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Profesionalac evo sam skinuo smajli , hvala ti puno

    Evo ti i like
    To je to, tako neko moze i da se iznervira, sa smajlijem, tesko.

    Comment


    • Izbacio sam tabelu, dobro je pogledajte, mozda nadjete neku gresku.
      sigpic

      Comment


      • Šta je bilo bre? Napadate mi saigrača bez mog prisustva i još mene nešto prozivate? Znači, biće sledeće: odvalićemo sve u PO i biti prvaci H2H lige. Sa vama M&R se nećemo ni sastati jer ćete ispasti u prvom krugu. Mada bih lično voleo da se baš sa vama sastanemo odmah pa da nama pripadne ta čast da vas izbacimo.

        Što se tiče Lebron-a, nema potrebe da ga spominjete. Čovek je u top 5 košarkaša na planeti. Svetlosnu godinu je ispred tih šabana koje vi poštujete u fucalu (najgorem, najkorumpiranijem i najglupljem sportu na svetu). Naučno je dokazano da su fudbaleri niža vrsta u odnosu na košarkaše. IQ im je tragičan. Zato, pustite vi Lebron-a da radi svoj posao i držite se tih papana za koje navijete.
        I kao, vi ste nešto šatro emotivno vezani za Milan. Ono kao, odrasli ste u Mialnu i navijači ste tima iz svog rodnog grada. Hahahahahahahahaaaa... Vi spominjete Lebron-a!? Hahahahahahaaa... Pričajte malo o Berluskoniju, vašem idejnom vođi.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Šta je bilo bre? Napadate mi saigrača bez mog prisustva i još mene nešto prozivate? Znači, biće sledeće: odvalićemo sve u PO i biti prvaci H2H lige. Sa vama M&R se nećemo ni sastati jer ćete ispasti u prvom krugu. Mada bih lično voleo da se baš sa vama sastanemo odmah pa da nama pripadne ta čast da vas izbacimo.

          Što se tiče Lebron-a, nema potrebe da ga spominjete. Čovek je u top 5 košarkaša na planeti. Svetlosnu godinu je ispred tih šabana koje vi poštujete u fucalu (najgorem, najkorumpiranijem i najglupljem sportu na svetu). Naučno je dokazano da su fudbaleri niža vrsta u odnosu na košarkaše. IQ im je tragičan. Zato, pustite vi Lebron-a da radi svoj posao i držite se tih papana za koje navijete.
          I kao, vi ste nešto šatro emotivno vezani za Milan. Ono kao, odrasli ste u Mialnu i navijači ste tima iz svog rodnog grada. Hahahahahahahahaaaa... Vi spominjete Lebron-a!? Hahahahahahaaa... Pričajte malo o Berluskoniju, vašem idejnom vođi.

          Evo ti na ovo odmah odgovor , posto se ovo odnosi na mene , ovako ja preko 10 godina navijam za Milan i koliko vidim ni u jednom postu nisam spomenuo da zivim u Milanu i da sam rodjen u Milanu , a tvoj je problem sto ti ne navijas ustvari ni za koga nego za "Lebrona" da Lebron igra za Detroit ti bi bio vjerni navijac Detroita zato pssssstttt , jadno...

          Malo mi je djecije da navijas za igraca , a ne za neki tim , al ok tvoj problem.

          Evo ti primjer Kaka je presao iz Milana u Real , a bio mi je veooooma drag igrac (i danas ga cijenim i postujem za sve sto je ucinio za Milan) , i sta sam ja trebao kad je Kaka presao u Real da navijam za Real radi Kake ????

          A ti si care previse djetinjast sto se tice Lebrona , pises o njemu na forumu kao da je Bog.
          Last edited by Rossonero; 06-02-12, 16:09.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Evo ti na ovo odmah odgovor , posto se ovo odnosi na mene , ovako ja preko 10 godina navijam za Milan i koliko vidim ni u jednom postu nisam spomenuo da zivim u Milanu i da sam rodjen u Milanu , a tvoj je problem sto ti ne navijas ustvari ni za koga nego za "Lebrona" da Lebron igra za Detroit ti bi bio vjerni navijac Detroita zato pssssstttt , jadno...
            Naravno da nisi rođen u Milanu i da nisi tamo odrastao. Zato i jeste paradoks što si emotivno vezan za taj klub. A ja bih navijao za Detroit ili bilo koji drugi tim u kome bi igrao Lebron. Ljudi se "vezuju" za ljude, a ne za neke imaginarne timove iz gradova i država koje nikada nisu ni videli osim na slikama. Koga bre sa ovih prostora zabole za neki Miami ili Boston, Lakers-e... pa nisam ja odande da bih bio vezan za te timove. Mogu da navijam za tim iz svog rodnog mesta, eventualno države. Ali zato mogu da poštujem nekoga kao sportistu i čoveka ma gde se on nalazio. Razmisli malo o tome pre nego što bilo šta napišeš.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • A ti si odrastao u ulici sa Lebronom ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Niko ne napada LBJ,ja njega postujem,jer covjek prica sa argumentima,i zna se zezati,malo ovdje praviti se da svadjamo,a ti to ne znas ni raditi prelazis granicu i ne pada mi na pamet sa tobom da se dopisujem.

                @Roso
                Ne nasjedaj na provokacije.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Naravno da nisi rođen u Milanu i da nisi tamo odrastao. Zato i jeste paradoks što si emotivno vezan za taj klub. A ja bih navijao za Detroit ili bilo koji drugi tim u kome bi igrao Lebron. Ljudi se "vezuju" za ljude, a ne za neke imaginarne timove iz gradova i država koje nikada nisu ni videli osim na slikama. Koga bre sa ovih prostora zabole za neki Miami ili Boston, Lakers-e... pa nisam ja odande da bih bio vezan za te timove. Mogu da navijam za tim iz svog rodnog mesta, eventualno države. Ali zato mogu da poštujem nekoga kao sportistu i čoveka ma gde se on nalazio. Razmisli malo o tome pre nego što bilo šta napišeš.

                  S tobom ne vrijedi nikakvu raspravu vodit , zato sto si ti djetinjast i zato sto je za tebe Lebron James Bog (sto je zalosno) toliko od mene pozdrav !!!

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    A ti si odrastao u ulici sa Lebronom ?
                    Nije potrebno da odrasteš sa nekim u ulici da bi ga poštovao. Poštuju se svi veliki ljudi ma odakle oni bili. Primera radi: poštujem Sigmunda Frojda, Jevrejin rođen u Austriji. Ne mogu zbog toga da kažem da poštujem sve Jevreje ili da volim Austriju kao zemlju.
                    Znači, poštujem Lebron-a James-a, a za Cleveland ili Miami (timove u kojima je igrao i igra) me tako zabole.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!!!!

                      Znaci po nekoj logici ja trebam da volim samo 1 igraca a ne ceo tim?
                      Sta sad da ode Del Piero u MLS ligu i ja navijam za taj klub a ko jebe Juve..
                      Zanimljivo zaista...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • I kada Lebron ode u penziju ponovo uzeti najboljeg iz NBA I navijati za njega,to je isto kao ova djecica za Mesija navijau,ko je najbolji taj je njihov xD
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          I kada Lebron ode u penziju ponovo uzeti najboljeg iz NBA I navijati za njega,to je isto kao ova djecica za Mesija navijau,ko je najbolji taj je njihov xD

                          O tome ja pricam.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            I kada Lebron ode u penziju ponovo uzeti najboljeg iz NBA I navijati za njega,to je isto kao ova djecica za Mesija navijau,ko je najbolji taj je njihov xD
                            Sva deca vole Mesija,mene on zgrozava. I Ronaldo i Messi. Zbog njih dvojice ne volim ni Real ni Barsu..
                            Vise cenim i postujem starije i iskusnije igrace koje su legende fudbala!!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              I kada Lebron ode u penziju ponovo uzeti najboljeg iz NBA I navijati za njega,to je isto kao ova djecica za Mesija navijau,ko je najbolji taj je njihov xD
                              Mando, nije LeBron najbolji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!!!!

                                Znaci po nekoj logici ja trebam da volim samo 1 igraca a ne ceo tim?
                                Sta sad da ode Del Piero u MLS ligu i ja navijam za taj klub a ko jebe Juve..
                                Zanimljivo zaista...
                                Ne moraš jednog igrača. To nisam rekao. Poštuj ti i 10 igrača, svejedno je. Ako te igrače stvarno poštuješ onda je najlogičnije i da navijaš za timove za koje oni igraju ili pređu da igraju tj. da želiš da ti timovi imaju uspeha. Opet kažem, nijedan jedini klub van Srbije, pa čak i van mog rodnog mesta, mi ne znači ništa. Jednostavno nemam zbog čega da ih volim ali zato poštujem sportiste iz raznih sportova i država.

                                @Mamba

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X