Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Dobro su jos i prosli,prodao nas Njukasl dali gol u 90. minutu.
    alavo, svidja mi se
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Mi nastavljamo pobednicku seriju.. 3. u nizu
      Ko je sledeciiiii???!!!
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dizem ja ruke od ove lige, posvecujem se NBA Sport Klub ligi.Tamo mi barem sve ide ko podmazano.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Dizem ja ruke od ove lige, posvecujem se NBA Sport Klub ligi.Tamo mi barem sve ide ko podmazano.
          Tako olako odustajes?

          Pa pokazi pobjednicki mentalitet i u ovako odsutnim momentima. To je odlika velikana.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Digo sam ruke ja jos pre tri kola, kada sam video u cemu sam dobar.
            A i ovo dupliranje bodova mi je ubilo volju za tipovanjem.

            Comment


            • Ma kakvi dobar, oslanjas se samo na srecu. Ne trudis se ni za sta. Nemas etike...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Dizem ja ruke od ove lige, posvecujem se NBA Sport Klub ligi.Tamo mi barem sve ide ko podmazano.
                Ok, malo sam te pustio da bude zanimljivije tamo, ali eto od danas (nocas) pravim razliku i vratices se ti ovoj liZi ubrzo.

                Comment


                • Dule, pa pola ljudi treba tamo da dominira kao ti da bih batalio i onu ligu.Jos prvih 16 ide u plejof, tako da sam tu siguran.
                  Nemoj samo sutra ujutru da se vadis da si mi prepustio prvo mesto na jedno vece.
                  Go Denver!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Dule, pa pola ljudi treba tamo da dominira kao ti da bih batalio i onu ligu.Jos prvih 16 ide u plejof, tako da sam tu siguran.
                    Nemoj samo sutra ujutru da se vadis da si mi prepustio prvo mesto na jedno vece.
                    Go Denver!
                    Pa sto onda napustas ovu ligu, kad imas obezbedjeno mesto u PO-u pa da tipujes i sve nefavorizovane ekipe.

                    Comment


                    • Reise sta je sa trigerom? Nije tipovao 2-3 kola ako se ne varam?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Reise sta je sa trigerom? Nije tipovao 2-3 kola ako se ne varam?
                        Varas se, ovo mu je prvi put u toku cijele lige. Sigurno misli da je postovao, sad cu mu pustit poruku.
                        sigpic

                        Comment


                        • E pomesao sam ga moguce..
                          Ucinilo mi se da nije tipovao ni proslu,pa mi bilo cudno.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • koji su parovi za h2h?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ja i prskaj smo solidno odigrali. Obojica isti ucinak, 2 pogodka, 2 promasaja i + sto je Inter odgodjen.

                              Comment


                              • Uzeo sam 12 bodova u fudbalsku ligu.
                                Da nije to neki rekord sto se tice te lige?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X