Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazno je da BEKRIJE ponovo pobjedjuju i vracamo se u pobjednicki ritam. Cim sam ja malo odvadio od mesa i kolaca eto i rezultata, jos da mi kolega odvadi od fakulteta, gdje bi nam kraj bio...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Dexter pogodio 3 tacna rezultata kako me izvlaci covek ovo nije normalno
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mi smo potuceni do koljena,prskaj i fanta nas satrali svaka cast momci,poglodili ste 5-6tacni rezultata.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Hahah kakav derbi Djikosi i Experti hahaahhaha
          Mi najzad pobedili,jeste da nisu ljudi tipovali ali smo imali 13 poena..

          Ja opet bolji od Duleta
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Prskaj i Fanta cestitke i od mene , odigrali ste odlicno

            Comment


            • hvala na cestitkama.. koliko vidim sljedece kolo igramo protiv prvoplasiranih.. nadam se da ce nas niz biti produzen.

              btw. gdje mogu vidjeti spisak igraca, tj koji igraci cine odredjen tim.. nikako da nadjem ?

              Comment


              • Originally posted by Fanta View Post
                hvala na cestitkama.. koliko vidim sljedece kolo igramo protiv prvoplasiranih.. nadam se da ce nas niz biti produzen.

                btw. gdje mogu vidjeti spisak igraca, tj koji igraci cine odredjen tim.. nikako da nadjem ?
                ovo kolo smo igrali protiv prvoplasiranih pajseru ... a niz ce svakako biti nastavljen... ti si kralj majke mi, evo ti spisak timova 5i put http://www.sportklub.info/forum/thre...zona-2011-2012
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • bitno je da dobijamo a za ostalo cemo lagano

                  Comment


                  • Lebronovci nisu tipovali,vidim ja pada sneg napolju... ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Lebronovci nisu tipovali,vidim ja pada sneg napolju... ;)
                      Jel moguce

                      Comment


                      • To je taktika,sve je to smisljeno xD
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Ma evo tipovali,verovatno su celu noc razmisljali sta da odigaju,posto su videli da igraju sa nama...
                          Dogvorali su se,intenzivno,verujem da je bilo kalkulacija i tako tih stvari ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            To je taktika,sve je to smisljeno xD
                            Jel ti se svidja njihova taktika? Da krademo , varamo itd...

                            Comment


                            • Ovo je neregularno,izasli su parova,nema postanja tipova iza toga,to bi oni govorili da smo mi tako postali,ali to je razlika izmedju nas i njih,mi smo sampioni,a oni su iza nas,i imaju pravo da se bune
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Ovo je neregularno,izasli su parova,nema postanja tipova iza toga,to bi oni govorili da smo mi tako postali,ali to je razlika izmedju nas i njih,mi smo sampioni,a oni su iza nas,i imaju pravo da se bune
                                Nema veze,a mi se nikad necemo spustit na taj nivo da slikamo tudje tipove

                                Comment

                                Working...
                                X