Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja uvek kopiram od MVP-a, ali neki djavo me tera da menjam i promasim upravo to sto sam promenio.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ja uvek kopiram od MVP-a, ali neki djavo me tera da menjam i promasim upravo to sto sam promenio.
      I ja od Mumija. I uvek ono sto promenim pogodim,ali je problem sto malo toga promenim.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Biće sve slikano. I ja tebe ne diram, samo iznosim svoje zapažanje, a na to imam pravo.
        Ja sam iznenadjen da Rossa nista slikali,pa rekli ste oba,stvarno od vas nedogovorno?
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Nema, ove godine smo im dali fore da osvoji neko drugi, da ne bude totalna dominacija.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • @ Reise

            Aj molim te kad budes tu citiraj ovaj moj post i objasni svima zasto smo ja i manda dobili 11-10 a nije rez 10-10 kao sto si prije postavio , posto vidim dole razne komentare , a ne pada mi na pamet da odgovaram na njih , hvala.

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              @ Reise

              Aj molim te kad budes tu citiraj ovaj moj post i objasni svima zasto smo ja i manda dobili 11-10 a nije rez 10-10 kao sto si prije postavio , posto vidim dole razne komentare , a ne pada mi na pamet da odgovaram na njih , hvala.
              Dali ste mi 100e nedeljnu platu.
























              Salim se, ja sam pogrijesio, i da je manda prepravio post, vidjelo bi se ono: "Edited by manda in 00:00".
              Naravno to nije bio slucaj i M&R je odnio cistu pobjedu.
              sigpic

              Comment


              • gde je DUsan da uradi tabelu za Ligu ?
                FORZA MILAN!!

                Comment


                • Originally posted by Niksa View Post
                  gde je DUsan da uradi tabelu za Ligu ?
                  Evo ga. Izvinjavam se stvarno nemam vremena ovih dana, pokusacu sutra da zavrsim tabelu.

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Evo ga. Izvinjavam se stvarno nemam vremena ovih dana, pokusacu sutra da zavrsim tabelu.
                    nema problema .. nego nije te bilo nekoliko dana i zato sam pitao ..
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • Ko ce da racuna bodove sa Fudbalsku Ligu-SK Draw Challenge?

                      Comment


                      • Bio bi red da i BEKRIJE jednom pobjede... Ne znamo sta je pobjeda vec mjesec dana.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • JAVNO SAOPSTENJE ZA VDOP TIM!

                          Radi optuzbi za neregularnost od strane VDOP tima,tim M&R je krenuo sve transparetno da radi,da nam vise ne skacu po zivicima,jer nam je toga preko glave,i mi ovo smatramo igricom,kao i vecina.
                          Javljam javno da su clanovi M&R tima,Rossonero i manda postali svoje tipove:
                          -manda postao 16.12.2011. u 15:59 http://www.sportklub.info/forum/threads/799-H2H-Liga-SportKlub?p=658926&viewfull=1#post658926
                          -Rosso postao 16.12.2011. u 16:08 http://www.sportklub.info/forum/threads/799-H2H-Liga-SportKlub?p=658928&viewfull=1#post658928

                          Sada molim da oni odrade svoj dio posla,to poslikaju i evidentiraju slike(dokaze),za vjestacenje,prepostavljam Branislav,on je iskusniji.

                          Spoiler
                          P.S. Ovo nije nikakva provokacija,nedaj Boze da neko pomisli,samo zelja da ovo bude sve po pravili i propisima.
                          Srecno u ovom kolu da svi sve pogode.
                          Peace in the world!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Joj manda, "Peace in the world"... Hahaha!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Radi optuzbi za neregularnost od strane VDOP tima,tim M&R je krenuo sve transparetno da radi,da nam vise ne skacu po zivicima,jer nam je toga preko glave,i mi ovo smatramo igricom,kao i vecina.
                              Javljam javno da su clanovi M&R tima,Rossonero i manda postali svoje tipove:
                              -manda postao 16.12.2011. u 15:59 http://www.sportklub.info/forum/threads/799-H2H-Liga-SportKlub?p=658926&viewfull=1#post658926
                              -Rosso postao 16.12.2011. u 16:08 http://www.sportklub.info/forum/threads/799-H2H-Liga-SportKlub?p=658928&viewfull=1#post658928

                              Sada molim da oni odrade svoj dio posla,to poslikaju i evidentiraju slike(dokaze),za vjestacenje,prepostavljam Branislav,on je iskusniji.

                              Spoiler
                              P.S. Ovo nije nikakva provokacija,nedaj Boze da neko pomisli,samo zelja da ovo bude sve po pravili i propisima.
                              Srecno u ovom kolu da svi sve pogode.
                              Peace in the world!

                              Uzeo sam SS-ove odavno, nema da brines

                              Comment


                              • Možemo reći da je ovo najveći rivalitet u ligi, VDOP-M&R. xD

                                Ali brate mnogo su se naložili nešto, moraju BEKRIJE da poboljšaju svoju igru i da udju u PO i tamo da im pokažu neke stvari... xD

                                P.S. Odlično saopštenje Manda... xD Samo se fokusirajte i na igru da vas ne zadesi Lukićev sindrom... xD
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X