Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to ja i Reise namestamo da oni pobede i saljemo im tipove,sta ti je,manda prepravio Rosso-u tip i posle se zalili preko privatne,a ja sam im poslao sve parove unapred tako da im pobeda u ligi ne gine ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Mogu da razumem da je Reise pogrešio u subotu ali ne mogu da razumem da je pogrešio i u nedelju prilikom pravljenja konačnih rezultata, tj., da manda i Rosso nisu uložili prigovor sve do danas. Svi rezultati editovani juče posle 23 časa, samo Rossov danas posle 17 časova i prepravljen Inter na tačan rezultat, a bio je "zelen" celu subotu i nedelju.


      Pa dobro, Reise nije primetio a rossonero je primetio to danas i to je cela priča

      Osim ako ne sumnjaš u neku teoriju zavere
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Pobjeda je cista kao suza,a to sto vi imate kompleks nize vrednosti,ti daje samo jedno da slikas od sviju tipovanje sledece sedmice,ne samo od Rossa i mene ,jer manda ce da namjesta vazda,ja kreiram rezlutate ;),i tada ce kompleks da nestane
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Nema ovde teorija zavere. Admin može da edituje post kada hoće i da prilikom toga ne ostane nikakav trag. Prigovor je trebao da se uloži odmah u subotu ili bar juče pre izbacivanja konačnih rezultata, a ovako... isuviše je očigledno. No, nema veze. Biće slikani obojica pa se ovo više neće događati.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Neki ovo shvataju previse ozbiljno.

            Comment


            • Tebi stvarno nije dobro neki put. Oko cega se ti cimas ovo jos nisam video.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Toliko shvataju ozbiljno da se dogovaraju i da postavljaju svoje tipove minut posle drugog, neki put i u istoj sekundi.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Toliko shvataju ozbiljno da se dogovaraju i da postavljaju svoje tipove minut posle drugog, neki put i u istoj sekundi.
                  A dobro to,i ja prepisujem od reise-a.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Tebi stvarno nije dobro neki put. Oko cega se ti cimas ovo jos nisam video.
                    Meni je skroz dobro, samo neću da me "rade" deca na sitnu foru koja su mlađa od mene i po 20 godina. ;)

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Jbg,znaci i tako vise ne mogu da varam,ali ucemo u neki tal sa Reise,nace se nacin i sredstva,ne brinem se
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Pa kad su mene i tebe provalili,ne znaci da nece ni taj deal sa Reisom ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          A dobro to,i ja prepisujem od reise-a.
                          Ja prepisujem od onog koji je poslednji postovao i unesem 6-7 prepravki.xD

                          Al ajde ova dvojica, jedan ide na pobedu jednog tima, a ovaj drugi na pobedu drugog tima i retko kad se desi remi da jedan ne osvoji jedan bod.

                          Manda, zao mi je ali ove godine neces preko mog tima proci.Pobedicemo vas na najprljaviji moguci nacin sa dosta varanja.

                          Comment


                          • Možete vi da se zajebavate i sprdate koliko god hoćete. Ja sam izneo argumente, a vi samo pričate gluposti jer ne možete na te argumente da odgovorite. Ne može niko da me ubedi da nije primećena greška u tipu Rossa sve do danas popodne. Znači, ne verujem šta radite.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Bane,slikaj,slikaj i slikaj,i mani me se vise.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Bane,slikaj,slikaj i slikaj,i mani me se vise.
                                Biće sve slikano. I ja tebe ne diram, samo iznosim svoje zapažanje, a na to imam pravo.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X