Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tabela je sad gotova i 99% tacna. Prosla tabela je bila malo netacna za golove i odigrane meceva, male greskice, to je sve ispravljeno. Takodje se izvinjavam onima koje sam zakinuo za bodove, i to je sve ispravljeno.

    @Mumi Kakvu seriju imate brate.
    sigpic

    Comment


    • Imamo takvu seriju da se ja ne sjecam kad smo zadjni put pobjedili nekoga, ocaj!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Svake nedjelje za 3 pozicije nazadujete.
        Imali smo trigger i ja takvu crnu seriju, pa eto nas ispred vas.
        sigpic

        Comment


        • Mi smo kao Inter
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ja sam izgubio od mande.
            Sledeci put kada budemo igrali protiv njih, ja i saigrac ima da se dogovorimo sta cemo igrati, posto ovo sto ova dvojica rade je previse ocigledno, igraju jedan posle drugog.
            Onaj promasaj Kakaua cu sanjati nocima, prvo sto je Bajern pobedio, drugo(i jos vaznije) sto je taj rezultat uticao da izgubim u H2H ligi.
            Mada i Ljoris je sve zivo branio.

            VDOP, ako igrate u finalu protiv ovih prevara bicu na vasoj strani.

            Comment


            • Ja i Krle nemamo nikakvu taktiku. Igramo spontano... Ali ako nam PO bude upitan, pocecemo se i mi dogovarati.

              @Reise

              Ti i Trigger ste garant nekoj babi vracari dali cenera da baci neki baksuzluk na BEKRIJE.
              Last edited by bracala; 12-12-11, 19:27.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Zna li neko sta je sa S-Nash-om? Ja ga ne mogu naci na forum.
                sigpic

                Comment


                • Maricu,Maricu...
                  Mi smo prvaci,tu nema price,u to sam siguran,a u ostalo nisam. XD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Ja sam izgubio od mande.
                    Sledeci put kada budemo igrali protiv njih, ja i saigrac ima da se dogovorimo sta cemo igrati, posto ovo sto ova dvojica rade je previse ocigledno, igraju jedan posle drugog.
                    Onaj promasaj Kakaua cu sanjati nocima, prvo sto je Bajern pobedio, drugo(i jos vaznije) sto je taj rezultat uticao da izgubim u H2H ligi.
                    Mada i Ljoris je sve zivo branio.

                    VDOP, ako igrate u finalu protiv ovih prevara bicu na vasoj strani.
                    Ko gubi ima pravo da se ljuti

                    Comment


                    • Vi ako budete prvaci, napusticu ovaj forum.
                      Ako se moj tim nadje protiv vaseg u plejofu i mi cemo se posluziti prljavim tirkovima, samo vas da dobijemo.
                      Protiv ostalih cemo nezavisno jedan od drugog da tipujemo.

                      Comment


                      • Može li neko da mi objasni kako su M&R dobili ovu tekmu? U subotu posle završenih utakmica vodili su protiv Marića sa 3:2. Manda je ubo 2 gola, Rosso 1. Juče sam proveravao rezultate i bilo je 10:10. Sada vidim da su M&R dobili sa 11:10 i to tako što je Rossov tip zadnji editovan (danas, dok su svi editovani juče od strane Raise-a) i njegov tip na Inter je danas odjednom poplaveo? Znači u subotu mu je Inter bio "zelen", juče je bio "zelen", a danas je "poplaveo"!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Hoćemo KALČOPOLI!!! Sad vidim ja zašto BEKRIJE stalno gube... Imamo više sličnosti sa Interom (kalčopoli, Juve i ostali lopovi... xD) nego što sam očekivao

                          Ozbiljno sad, mislim da je rossonero pogodio tačan rezultat za Inter i to je tek kasnije uvideo Reise ;)
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Mogu da razumem da je Reise pogrešio u subotu ali ne mogu da razumem da je pogrešio i u nedelju prilikom pravljenja konačnih rezultata, tj., da manda i Rosso nisu uložili prigovor sve do danas. Svi rezultati editovani juče posle 23 časa, samo Rossov danas posle 17 časova i prepravljen Inter na tačan rezultat, a bio je "zelen" celu subotu i nedelju.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Može li neko da mi objasni kako su M&R dobili ovu tekmu? U subotu posle završenih utakmica vodili su protiv Marića sa 3:2. Manda je ubo 2 gola, Rosso 1. Juče sam proveravao rezultate i bilo je 10:10. Sada vidim da su M&R dobili sa 11:10 i to tako što je Rossov tip zadnji editovan (danas, dok su svi editovani juče od strane Raise-a) i njegov tip na Inter je danas odjednom poplaveo? Znači u subotu mu je Inter bio "zelen", juče je bio "zelen", a danas je "poplaveo"!
                              Uhvatio si me,svaka ti cast.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Uhvatio si me,svaka ti cast.
                                Mislim da jesam. Tvoji rezultati su ok jer su slikani čim si ih izbacio, Rossovi nisu slikani i fino je došlo do greške koja se uvidela tek posle 3 dana! ;)

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X