Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze to tm, nego samo ovo sto se nalazi u pravilima. ;)

    Comment


    • Urose,mozes-1,2,X,prelaze i 2-3,0-2,3+.

      Comment


      • Јееебига кретен остаје кретен. Хајде сад ћу да средим.

        Едит

        Јел могу да ставим и 1 и 3+ на пример ?
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne mozes,pogledaj kako drugi tipuju par stranica u nazad i vidi sta se smije ;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • @bice

            Sobzirom da je došlo do određenih promena u sastavima timova, molim te da upišeš te izmene jer ne znam više ko sa kim igra u timu.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Evo Bane samo za tebe

              http://www.sportklub.info/forum/thre...zona-2011-2012
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • A mogao bi i staviti ko protiv koga igra ovo kolo.

                Comment


                • Hocu hocu,nista ne brinite ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • mislim da hamze vise nema na forumu...u svakom slucaju ne tipuje vec 3,4 kola tako da ako neko hoce sa mnom u tim nek se ubaci... pozicija na tabeli nam je do jaja

                    edit: zaboravio sam da napomenem da sam ubo tacan rezultat danas na newcastleu... tako da.....
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Bio je hamza juce na forumu ali ne znam zasto ne tipuje..
                      Prskaj trazi nekog aktivnog na forumu i ptaj ga da igra sa tobom
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • pa ne znam ti ja nesto ljude a i nisam nesto aktivan poslednjih meseci bas nemam vremena... ako neko procita ovde ili tebe ako ne mrzi pitaj nekog, to je to
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ok,videcu..

                          Evo parovi h2h lige :

                          12.kolo:

                          Dos Chiquitos-FCB
                          Mean Team-hiv pozitiva
                          Seoski Djikosi-Tobdzije sa Enfilda
                          Black&White-M&R
                          VDOP-BEKRIJE
                          United Alliance- Awon wada worshipers
                          Wade-Old School
                          LFC Bros-Bosna Force
                          Ironicni sokolovi-A&D
                          El Pistolero-Partizan Ohrid
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bekrije na Lebrone,ako ih ne pobjediti ima da vas nema!

                            Mi imamo tesko gostovanje kod Kalua i Vuleta,ako tu uzmemo tri boda,i sacekamo kiks Lebrona,eto nas na prvom mjestu,samih
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Posle prvog dana 10-9 za bekrije kakvo tipovanje sunce ti

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Posle prvog dana 10-9 za bekrije kakvo tipovanje sunce ti
                                Imam neki pogani osjecaj po pitanju danasnjeg dana.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X