Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Uroš View Post
    Ako izgubi ovo neka ide. Bmk za Ligu Šampiona. Ajde bre, batadjorista. Lalat bi izgazio Partizan sa ovakvim sastavom.
    Sta s ebunis Partizan zna ako izgubi da ce biti peti. Takticka igra, tvrda. Hrkljus koji u derbijima gledamo celu godinu.

    Comment


    • #77
      Iskren da budem mesaju mi se dva osecaja dok gledam ovaj nazovi derbi..malo mi je muka, ali stvarno, a sa druge strane zao mi je ove lopte, ko to sve sutira ccc..kapiram da moze da progovori rekla bi nesto u fazonu dajte neku drljacu da se nabodem, da skratim muke
      MESSI 10

      Comment


      • #78
        Sve sve, ali da se Milojevic tera..zasto?
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • #79
          Joj ljudi vi što se ježite na domaći fubal nemojte ni gledati. Oba tima ne vrede pola Mbapea, šta vi onda ovde očekujete?

          Ne teram ga stvarno jebe mi se samo za njega. Igra derbije ko pičketina.

          Comment


          • #80
            Sta vam je ljudi Partizanovi igraci su nas omadjijali, magija je presla na nas. Oni ne igraju nista celu sezonu pa eto ni mi kad igramo sa njima.

            Comment


            • #81
              Originally posted by NSG View Post
              Sve sve, ali da se Milojevic tera..zasto?
              Ma pusti Ukicu, ume on da pretera, ne zameri.

              Ali u jednom se slažemo da derbi nikako ne može da prekuca. Mirković bi ga opet preslišao, ovako Savo nemac pojma je drugi tekst, jbg došao Savo da brani četvrto mesto

              Comment


              • #82
                U svakom kukolju zita ima

                Comment


                • #83
                  Gde sme Partizan da zavrsi na petom mestu u zemlji Srbiji...ode milion glasaca......Ovo vise nema nikakve veze sa sportom...ni jedni ni drugi ne pomisljaju da igraju fudbal, ko predje pola da mu umre keva...sramotno...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • #84
                    Ne moze ovde nista, ovi razvukli formaciju od svojih 16m do pola terena i malo na nasoj polovini. Svako malo faul, korner, prekid, nema tecnosti u igri. Pavkov se nabio medju stopere, Ben dekocentrisan a Marina vijaju po terenu. I Ivanica slabo ima. Jednostavno fali tecnost iz koje bi se stvorila neka konstantna igra, talas napada. A i derbi je, ne Backa.
                    Vidis da nas ubise, ne mogu 3 pasa da vezu nasi vezni igraci a da ne bude neki prekid.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • #85
                      Ajde sad iz slobodnjaka Ovaj Ben bas los u pm...
                      Last edited by suptil; 25-04-19, 18:50.

                      Comment


                      • #86
                        Kaže ovaj sa Arene idemo na reklame pa se vraćamo da pogledamo tzv. hajlatse iz prvog dela....kakve crne hajlajtse ljubi te brat, samo tuča, samo faulovi.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Brajkula View Post
                          Ma pusti Ukicu, ume on da pretera, ne zameri.

                          Ali u jednom se slažemo da derbi nikako ne može da prekuca. Mirković bi ga opet preslišao, ovako Savo nemac pojma je drugi tekst, jbg došao Savo da brani četvrto mesto
                          Ma znam, volim nekad da ga pitam zasto nesto napise

                          Njemu samo zameram motivaciju. Zasto ih ne napali, da grizu. Ali opet nije samo na njemu.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • #88
                            Fali nama mesa u sredini, sve krhko (Ben, Marin) za ovu njihovu tuču! Čak je i Ivanić slabašan za ovakve duele.. šteta za Ebija.

                            Comment


                            • #89
                              Ja bi Urosa stavio za PR lige...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • #90
                                Moze li 1 godina da prodje a da ne gore stolice na jugu

                                Comment

                                Working...
                                X