Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ga je brat kulturno odjebao. <3
    Last edited by Rossonero; 02-02-13, 11:50.

    Comment


    • Ali bas kulturno

      Hoce li igrati sutra brate , ja se iskreno nadam da hoce , dao bih sve da vidim od pocetka , njega , Elshu i Nianga ^^
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Po Alegrijevijem rijecima trebao bi dobiti sutra minutazu , tj da debituje za Milan.Vjerujem da s klupe ulazi u drugom poluvremenu.

        Comment



        • Comment


          • Pato dao gol na debiju za Corinthians. Mozda ga Rossonero jos uvek gotivi, pa eto..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jel on ima neku klauzulu po kojoj se moze vratiti u Milan?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Pato dao gol na debiju za Corinthians. Mozda ga Rossonero jos uvek gotivi, pa eto..
                Nema u mene ono presao iz Milana u drugi tim i da prestaje da ga gotivim.

                Patak

                Jbg u Milanu nije imao srece , previse ozljeda.

                Nek majstor zabija jos je mlad.

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Jel on ima neku klauzulu po kojoj se moze vratiti u Milan?
                  Има не знам тачно да ли су прецизирали по којој цени, али знам да има ту клаузулу, као и право прече куповине.

                  Comment


                  • Nije mu dugo trebalo: "Super Mario" dvostruki strelac na debiju za Milan!

                    Novom napadaču Milana Mariju Baloteliju trebalo je samo 25 minuta da postigne prvi gol u dresu kluba i to u meču sa Udinezeom. U samom finišu meča, Baloteli je još jednim golom, iz jedanaesterca doneo pobedu Milanu od 2:1.

                    Baloteli je na asistenciju, u prvom poluvremenu neprimetnog Stefana El Šaravija sa pet metara sproveo loptu u mrežu.

                    Milan je bio bolji, Nijang je bio ubedljivo najbolji igrač na terenu, a Baloteli je gledao da posle gola postigne još koji do kraja prvog poluvremena. "Super Mario" je po završetku poluvremenu izmamio osmehe navijača, a najviše mu je aplaudirao oduševljeni potpredsednik Adrijano Galijani.

                    U drugom poluvremenu Milan je kiksnuo u 55. minutu kada je Pinci savladao Ameliju za 1:1.

                    Usledila je serija napada Rosonera, ulazak Bojana Krkića u igru, promašaj Baste sa desetak metara iskosa sa desne strane, ali i poslednji napad Milana koji je predvodio El Šaravi.

                    Mladi napadač, videvši da mu lopta beži, iskoristio je start defanzivca Udinezea da se opruži po travi, a sudija Valeri potrčao je da pokaže na belu tačku.

                    Baloteli je bio siguran izvođač i dok su crno-beli iz Udina protestovali kod sudije, okruženi i policijom, dotle je bivši fudbaler Sitija slavio sa novim saigračima.

                    "Paco se povredio i ja sam na moje veliko iznenađenje bio starer.

                    Nisam mogao da poželim bolji debi. Ne mogu da kažem da je sa mnom situacija idealna, dugo nisam igrao i osećam da su mi teške noge. Moraću dosta da radim na kondiciji narednih dana.

                    Očekujem da nastavim da dajem golove. Napad je delovao dobro, a čestitao bih i golmanu Udinezea Padeliju na par izvrsnih odbrana.

                    U svakom slučaju najvažnije je da smo pobedili, a mislim da smo to apsolutno zaslužili, šta god ko mislio." rekao je Baloteli.








                    Last edited by Rossonero; 03-02-13, 23:28.

                    Comment


                    • Vec na samom pocetku je poceo da se ispalti dovodjenje Balogola,
                      izgleda da je konacno pronasao sredin koja mu odgovara ;)

                      Comment


                      • Види се по свим овим сликама да је срећан.

                        Comment


                        • Uzivao sam dok sam juce gledao Balotelija
                          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                          Legends never die. Mamba will be back!
                          sigpic
                          HOUSE ALL NIGHT LONG

                          Comment


                          • Comment






                            • Comment


                              • Ma uzivat ce Pato u Corinthiansu ako ne bude povreda

                                To je nestvarno jaka ekipa , ja garantujem da bi igrali 1/4 LS da mogu

                                A sto se Pata tice nek se vrati za 2-3 godine , ne bi bilo lose
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X