Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Galliani: Alexandre Pato will stay at Milan
    Tako jeeeeeeeeeee

    Comment


    • Nema zamene za Sedorfa..velika steta sto nije ostao jos sezonu-dve,ima jos zestine u njemu. Montolivo je solidan igrac,ima tu fudbalsku inteligenciju..videcemo. Nesta=dr odbrane ; gatuzo=dr borbe ; pipo= dr prostora , sve najbolje ovim momcima koji su izvlacili maksimum iz sebe i u ovim poznim igrackim godinama.

      Bice sigurno dosta price o transferima,pogotovu posle evropskog, ali jel zna neko mozda sta se desava sa pricom oko Gansa?

      ps. odbrana mora kvalitetno da se pojaca..ja glasam za Baneta Ivanovica

      Comment


      • Milan dostavio ponudu za Strotamana od 8,5M , pa da se nadamo da ce doci ;)
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Gabriel novo rješenje na golu Milana

          Milan konačno ima mladog golmana. Italijanski klub je angažovao 19-godišnjeg Brazilca iz Cruzeira, Gabriela Ferreiru.
          Gabriel je član mlade brazilske reprezentcije i Cruzeiro je njegov prvi klub i kada ga dovodi jedan klub poput Milana nema sumnje da se radi o velikoj nadi.

          Rossoneri uglavnom raspolažu iskusnim golmanima (Chritian Abbiati, Flavio Roma, Marco Amelia), pa će dolazak 19-godišnjeg Brazilca biti pravo osvježenje.

          "Gabriel će biti registrovan za Seriju A u sjedećih nekoliko sedmica i priključit će se momčadi na pripremama 9. jula", saopštio je AC Milan.

          Spoiler
          Last edited by Rossonero; 25-05-12, 13:02.

          Comment


          • Thiago Silva ostaje u Milanu

            Defanzivac AC Milana, Thiago Silva potvrdio je da ovog ljeta neće napustiti redove Rossonera, ali je također zatražio od čelnika kluba da porade na pojačavanju ekipe za narednu sezonu.

            Brazilski stoper negirao je sve špekulacije o odlasku ovog ljeta te je istakao kako još uvijek nije došao u iskušenje da zaigra u nekoj drugoj ligi.

            "Rekli su mi da sam jedan od glavnih igrača Milana i da me ne žele prodati. Nisam u iskušenju da zaigram u Premier ligi ili Primeri. Sretan sam u Milanu i želim ostati", rekao je Silva.

            Ranije ove sedmice Zlatan Ibrahimović je izjavio da ekipi trebaju određena pojačanja ukoliko žele ostati konkurentni, a sa njim se složio i 27-godišnji stoper.

            Ibrahimović i ja razmišljamo na isti način. Došli smo da osvajamo trofeje i iz istog tog razloga i ostajemo. Milan je već sada konkurentan, ali ukoliko želimo još više napredovati treba nam još kvalitetnih fubalera", za kraj je kazao sjajni Brazilac.

            Comment




            • Gattuso, Inzaghi, Seedorf, Nesta.
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post


                Gattuso, Inzaghi, Seedorf, Nesta.
                Legija penzionera
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  Legija penzionera
                  Batice uzivaj uz legende.

                  Spoiler
                  Last edited by Rossonero; 28-05-12, 13:11.

                  Comment


                  • Legende svakako,ali da su penzioneri jesu.
                    Ne sporim ja njihov kvalitet,samo godine
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odigrali i pokidali, osvojili sve zivo i kao gospoda zavrsili karijeru na velikoj sceni. Penzioneri? Boze moj, svi cemo mi jednoga dana biti penzioneri, niko nije vecno mlad. ;)
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Nema veze sto sam Interista, ove 4 ikone niko ne moze da ne voli... Legenda do legende. Gatuzo trcao za petoro na svakoj utakmici, ostavljao dusu na terenu, pravi fajter i fer igrac poginuo bi za ekipu. Nesta doktor odbrane, Inzagi da gol kad niko ne pomisli da bilo sta moze da se napravi iz akcije, on se stvori gde treba, i svi u cudu gledaju u linijskog sudiju
                        A Sedorf majstor jedan od kompletnijih ikada na sredini...Da 2 gola Bufonu maltene sa tribina, osvoji sa 3 razlicita kluba LS

                        Ne znam gde ce da zavrse karijere ali gde god da igraju zelim im sve najbolje.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Milan želi vratiti Matrija?

                          Napadač Juventusa, Alessandro Matri mogao bi ovog ljeta dres prvaka Italije zamjeniti dresom Rossonera. Naime, Milan je zainteresovan da u svoje redove vrati odličnog Matrija koji je nastupao za milaneze u mlađim kategorijama.

                          Trener milanske ekipe, Massimiliano Allegri zainteresovan je za 27-godišnjeg Matrija te bi ga volio dodati svom spisku napadača u narednoj sezoni. Allegri je već radio sa Matrijem tokom svog boravka u Cagliariju, od 2008 do 2010. godine.

                          Sjajni napadač se ove sezone razvio u jednog od ključnih igrača Juventusa, ali se ipak govori kako bi Bianconeri bili voljni da se odreknu Matrija samo da bi doveli Napolijevog Edinsona Cavanija.

                          Bilo kako bilo, torinski klub za ispisnicu svog napadača traži oko 16 miliona eura što bi moglo predstavljati problem za Milan kome nedostaje sredstava za dovođenje velikih imena.

                          Comment


                          • Moze,platite 20 miliona i vas je

                            Comment


                            • Dosta je i 15M

                              Comment


                              • NAJNOVIJA VEST: Thiago Silva nije na prodaju, ali iz Barcelone je stigla NOVA PONUDA! 40 miliona eura + Thiago Alcantara ili Fabregas. Ovom MEGA ponudom Barcelona stavlja upravu Milana pod novi pritisak. Klub iz ulice Turati već nekoliko puta naglasio da Silva nije na prodaju.

                                ovu vest su objavili pojedini italijanski mediji, a koliko je tacna prosudite sami... Barcelona je vec imala ponude slicne ovoj samo su uz novac ponudjeni bili Afelaj ili Keita...
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X