Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno

    Comment


    • Dobar je Allegri trener,moze on jos dosta da ucini za Milan,tako da ako dovede prave igrace u odbrani moze da uradi dosta sa Milanom.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Gattuso 4,000,000
        Ambrosini 3,000,000
        Seedorf 3,000,000
        Zambrotta 3,500,000

        Plate vaših igrača.

        - Kada se riješite navedenih igrača + Pippo, Nesta, Bonera, Roma & Yepes, e tada ćete i moći dovesti neka bolja pojačanja jer su navedeni 'veterani' većinom na klupi, a primaju veoma velike plate. Nije fer, zar ne?
        Idealna rješenja za narednu sezonu jesu odbrana - (Vertonghen & Walker/Alves), vezni red - (Hernanes/Ganso/Lucas), napad (Leandro/Higuain). Kad bi se makar nešto od navedenog ostvarilo uvjeren sam kako bi harali naredne sezone.

        Comment


        • Slažem se sa prethodnim komentarom, iako sam navijač Milana mislim da naš sastav većim dijelom sačinjavaju stariji igrači i to nam je veliki minus. Nadam se nekim dobrim pojačanjima uskoro

          Comment


          • Originally posted by Mauro View Post
            Gattuso 4,000,000
            Ambrosini 3,000,000
            Seedorf 3,000,000
            Zambrotta 3,500,000

            Plate vaših igrača.

            - Kada se riješite navedenih igrača + Pippo, Nesta, Bonera, Roma & Yepes, e tada ćete i moći dovesti neka bolja pojačanja jer su navedeni 'veterani' većinom na klupi, a primaju veoma velike plate. Nije fer, zar ne?
            Idealna rješenja za narednu sezonu jesu odbrana - (Vertonghen & Walker/Alves), vezni red - (Hernanes/Ganso/Lucas), napad (Leandro/Higuain). Kad bi se makar nešto od navedenog ostvarilo uvjeren sam kako bi harali naredne sezone.
            Jel na Leandra Damiao-a mislis?On i Ganso kad bi dosli titula bi skoro pa bila obezbedjena.Sto se ovih igraca tice,sve su to legende ovog kluba i nema namere da se prodaju ili da im se raskida ugovor,jos su nesta i sedorf i dalje jedni od glavnih igraca
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Da, mislio sam na napadača Leandra.

              Istina, to jesu legende vašeg kluba, al' pogledaj samo cifru koju oni primaju sedmično. Zar nije malo previše? Kada bi se smanjile plate, e onda bi mogli govoriti o njihovom ostanku ovako vam samo uzimaju novac, a ništa ne pružaju.

              Comment


              • Inter-Milan 4-2

                7:47 kakav gol Maicona

                Comment


                • Tako jeeeeeeeeeee

                  Galliani: Ibrahimović i Silva ostaju u Milanu

                  Potpredsjednik Milana Adriano Galliani tvrdi kako njegov klub neće prodavati Zlatana Ibrahimovića i Thiaga Silvu.

                  brahimović se sve više dovodi u vezu prelaska u redove Real Madrida, dok je Thiago Silva na meti Barcelone.

                  Međutim, Galliani tvrdi kako Milan nema namjeru prodavati ovu dvojicu igrača, te kako su Ibrahimović i Silva važan dio ekipe Rossonera.

                  "Thiago Silva i Zlatan Ibrahimović će ostati fudbaleri Milana. Sa ostalim igračima kojima ističe ugovor počećemo pregovore ove sedmice. Vrata moje kancelarije su uvijek i svima otvorena", rekao je Galliani.

                  Comment


                  • Ovo je zaista dobra vijest za Milan, Zlatan & Thiago su sjajni igrači što se i vidi u pojedinim utakmicama, mnogo mi je drago zbog ovoga

                    Comment


                    • Ibra je vec stigao da se pobuni

                      Comment


                      • Ibrahimović definitivno ostaje u Milanu

                        Menadžer švedskog nogometaša Zlatana Ibrahimovića Mino Raiola za talijanski Corriere dello Sport izjavio je da će njegov klijent bez obzira na neuspjeh u obrani naslova ostati u Milanu do kraja ugovora...

                        Ibrahimović je već javno najavio svoj ostanak, ali je isto tako zatražio od klupske uprave da pojača konkurenciju u momčadi za iduću sezonu.

                        Talijanski mediji navode kako je prvi strijelac Milana i Serije A u utorak obavio razgovor u četiri oka s izvršnim direktorom "Rossonera" Adrianom Gallianijem prilikom kojeg je glavni klupski operativac obećao Zlatanu da će se Milan ozbiljno pojačati za iduću sezonu.

                        - Ibrahimovićeva je jasna namjera ostati u Milanu – izjavio je po tom pitanju i njegov menadžer Raiola.

                        Comment


                        • Hvala ti majstore za sve sto si ucinio za Milan a ucinio si mnogo

                          Sretno gdje god nastavio karijeru



                          Spoiler


                          Nesta: Odlazim iz Milana

                          Nakon deset godina u redovima Rossonera, sjajni defanzivac Alessandro Nesta će na kraju sezone napustiti ekipu Milana.

                          "Početkom ove sezone sam donio odluku da ću napustiti Milan, ali zaista ne znam gdje ću nastaviti karijeru. Još uvijek nisam ništa dogovorio ni sa jednim klubom. Možda bi odlazak u SAD bio lijepo iskustvo međutim ništa nije sigurno", istakao je Nesta dodavši:

                          "Milan napuštam razočaran jer sam se nadao da ćemo osvojiti titulu koja nam je bila na dohvat ruke. To je za mene veliko razočarenje, a što se tiče budućnosti kluba zaista ne znam kakve planove imaju čelnici kluba", za kraj je kazao sjajni defanzivac.


                          Comment


                          • Legenda, uz Maldinija verovatno najbolji stoper kojeg je Italija imala.

                            Ako vec ide nek se vrati u Lazio, msm on je rodjeni Rimljanin. Prosao juniorsku karijeru Lazio, tamo se i razvio kao igrac. Tamo bi mu bilo najbolje...

                            Comment


                            • Ide kod Anrija...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Tri legende Milana nas napustise , godine cine svoje

                                Hvala vam za sve sto ste dali za Milan i opcenito za fudbal , a dali ste mnogo

                                Nesta - Doktor



                                Inzaghi - Sta reci za ovog covjeka neunistivi Pippo , majstor sesnaesterca koliko je samo radosti donijeo navijacima Milana , to se ne moze opisati rijecima...



                                Gattuso - Nikada ga nije krasilo znanje sto se tice fudbala , ali zato je svaku utakmicu covjek ostavljao na terenu , a to se mnogo cijeni , veliki ratnik

                                Last edited by Rossonero; 11-05-12, 17:25.

                                Comment

                                Working...
                                X