Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj transfer je HIT GODINE!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Bas cudni transferi Milana u ovom prelaznom roku - Maxi Lopez i Muntari. Nijedan ni drugi nisu nista pokazali vec nekoliko godina, Muntari je bio dobar jos u Portsmouthu ali dosta je proslo od tada, a Maxi Lopez od napustanja Barse se smucao po nekim levim klubovima, nigde nije davao mnogo golova i sad odjednom Milan.
      Mislim da je glavni razlog za ove transfere da se prosiri klupa s obzirom na borbu za 3 trofeja do kraja sezone, a naravno Cassano ne moze da igra, Pato se stalno povredjuje, u veznom redu verovatno sve manje racunaju na Gattusa i Ambrosinija, plus se Merkel povredio tako da su im potrebni igraci, ali zasto ova dvojica?
      sigpic

      Comment


      • Valjda cemo na leto unaprediti odbranu dokazanim igracima i dovesti mladjeg golmana. Sve ostalo je ok

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Bas cudni transferi Milana u ovom prelaznom roku - Maxi Lopez i Muntari. Nijedan ni drugi nisu nista pokazali vec nekoliko godina, Muntari je bio dobar jos u Portsmouthu ali dosta je proslo od tada, a Maxi Lopez od napustanja Barse se smucao po nekim levim klubovima, nigde nije davao mnogo golova i sad odjednom Milan.
          Mislim da je glavni razlog za ove transfere da se prosiri klupa s obzirom na borbu za 3 trofeja do kraja sezone, a naravno Cassano ne moze da igra, Pato se stalno povredjuje, u veznom redu verovatno sve manje racunaju na Gattusa i Ambrosinija, plus se Merkel povredio tako da su im potrebni igraci, ali zasto ova dvojica?

          Sve se ovo slazem , ja sam realno ocekivao Palomba , e sad zasto Muntari ?

          Ali hajde opet kad pogledam , nije lose imat Lopeza i Muntarija na klupi.

          Ne znam vidit cemo kako i sta ce uradit Allegri , ne vjerujem da ce i jedan od ova dva igraca imat mjestu medju prvih 11.

          Comment


          • A sto Muntarija?

            Dobro, zna on da rokne neku bombu, vise puta je davao takve golove, cak jednom i sa pola terena ako se secam.

            Comment


            • haha kakav crni Muntari,taj nece da vidi prvu postavu a ako bude ulazio u igru to ce biti oko 85. minuta kada Milan bude vodio 3-0 ili vise ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Lazio-Milan 2-0

                Comment


                • Švedski napadač Milana i drugi najbolji strijelac italijanskog fudbalskog prvenstva Zlatan Ibrahimović kažnjen je sa tri utakmice zabrane nastupa zbog nedjeljnog incidenta u dvoboju 22. prvenstvenog kola protiv Napolija.

                  U 64. minuti je Ibrahimović dobio crveni karton zbog udaranja suparničkog igrača. Odglumio je Šveđanin da želi zagrliti suigrača Antonija Nocerina ali je, zapravo, ispruženom rukom preko ramena opalio šamar Salvatoreu Aronici.

                  Ovakva kazna znači da će 'Rossoneri' bez najboljeg strijelca biti u utakmicama protiv Udinesea, Cesene i u velikom derbiju protiv Juventusa 25. februara.

                  Milanov trener Massimiliano Allegri, koji je izbačen sa susreta protiv Napolija u 89. minuti zbog pretjeranog protestiranja, prošao je zbog spomenutog prekršaja sa opomenom i novčanom kaznom od 3000 eura.

                  Comment


                  • Ibra strikes again!



                    IBRAHIMOBITCH !
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Udinese-Milan 1-2

                      Comment


                      • Haha, ne verujem da je Maxi Lopez bio kljuc preokreta protiv Udinesea, gol i asistencija. Drago mi je sto je El Sharawy postigao gol, lepo je videti da Milan daje sansu mladim igracima. Vazna 3 boda osvojena iz teske pozicije...
                        sigpic

                        Comment


                        • Milan-Arsenal 4-0

                          Comment


                          • Cestitam na zasluzenoj pobedi...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ne znam je li neko negde okacio ali ako nije ovo vredi pogledati , Milanov komentator za vreme utakmice Milan-Arsenal , ja ludjeg komentatora u zivotu nisam vidio , gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ool Boa , boa , boa , teng, teng

                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Cesena-Milan 1-3

                                Comment

                                Working...
                                X