Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Allegri: Ne računam više na Inzaghija

    Trener talijanskog nogometnog prvaka Milana, Massimiliano Allegri, otkrio je da legenda klupska legenda Filippo Inzaghi više ne trenira s prvom momčadi i to već jedno duže vrijeme...

    Inzaghi (38), tek peti napadač po Allegrijevoj hijerarhiji, ove je sezone upisao svega tri nastupa za Milan u kojem je želio postati najbolji strijelac europskih natjecanja u povijesti. Iako je to njegova velika želja, Allegri ju je "ubio" u razgovoru za Sky Sport 24.

    - Žao mi ga je. On je igrač koji čini velik dio Milanove povijesti. Pokazuje entuzijazam, ali ja sam taj koji na kraju mora donijeti odluku. Iskreno, on već neko vrijeme ne trenira s nama i više se, upravo iz tog razloga, ne nalazi u mojim planovima - rekao je Allegri.

    Dopredsjednik klupa Adriano Galliani u ponedjeljak je rekao da će talijanski napadač najvjerojatnije već ove zime napustiti milanski klub, a kao nova destinacija nameće se Novara čiji je trener Attilio Tesser jako zainteresiran.


    Hvala za sve majstore sto si ucinio za Milan , a ucinio si mnogo , mnogo srece i radosti si donjeo nama navijacima... GRANDE PIPOOOO !!!!

    Nazalost proslo je vrijeme majstora , al sve najbolje mu zelim gdje god bude igrao







    Comment


    • Kad sam bio mali Pipo mi je bio mozda i najomrazeniji fudbaler.

      Tek kako rastem shvatam kakav je on jedinstveni majstor.
      sigpic

      Comment




      • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • @ Dale

          Ova pjesma je zarazna jbte

          Sreca sve razumijem

          Comment


          • Pjesma je najjaca na svijetu trenutno vjerovatno

            Znam samo da Assi voce me mata ( ili kako god se pisalo ) znaci tvoj me pogled ubija , ili tako nesto haha , ostalo nista
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Inzaghi legenda

              Moze se reci da je mozda i antitalenat kad se pogleda kontrola lopte i driblanje. Ali je ipak jedan od najboljih finishera ikada.

              Comment


              • B92 kreće sa prenosom meča Milan-PSŽ...

                Amelia; De Sciglio, Mexes, Thiago Silva, Taiwo; Aquilani, Van Bommel, Nocerino; Robinho; Ibrahimovic, Pato.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Milan-PSG 1-0

                  Comment


                  • Prelazak argentinskog napadača Carlosa Teveza iz Manchester Cityja u Milan sve je izgledniji.

                    Jedan od čelnih ljudi talijanske momčadi Adriano Galliani u Rio de Janieru se sastao sa Tevezom i njegovim savjetnikom Kia Joorabchianom.

                    Na sastanku se razgovaralo o Tevezovom transferu, a navodno je igračev savjetnik nakon istog izjavio da karizmatični napadač ne želi nigdje drugo osim u Milano.


                    Zajednička fotka sa sastanka u Rio de Janieru

                    Comment


                    • Atalanta-Milan 0-2

                      Comment




                      • Produžio ugovor: Massimiliano Allegri još dvije godine u AC Milanu

                        Allegriju je ugovor isticao u junu ove godine i u nekoliko navrata je isticao da želi da ostane u klubu

                        Fudbalski klub Milan saopštio je večeras da je produžio ugovor sa trenerom Massimilianom Allegrijem do 2014. godine.

                        Allegriju je ugovor isticao u junu ove godine i u nekoliko navrata je isticao da želi da ostane u klubu sa kojim je prošle sezone osvojio titulu prvaka.

                        Milan u nedjelju očekuje veliki gradski derbi protiv Intera, a za domaći tim neće moći da igraju povređeni Alberto Aquilani i nedovoljno oporavljeni Gennaro Gattuso.

                        Rosoneri trenutno imaju 37 bodova i nalaze se na diobi prvog mjesta sa ekipom Juventusa.
                        Last edited by Rossonero; 14-01-12, 21:12.

                        Comment


                        • Dobar je Allegri,samo da ne upropasti Milan nekim nebuloznim transferom i proda neke kljucne igrace poput Pata...
                          Lepo je uklopio napad,vezni red odlican,treba samo neki igrac u odbrani,i to bekovi po meni oba beka da se promene..
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Milan-Inter 0-1



                            Abate
                            Last edited by Rossonero; 16-01-12, 12:09.

                            Comment


                            • I to si postavio video sa Skarpinijem koji je najveći tifoz Intera na svetu... xD
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                I to si postavio video sa Skarpinijem koji je najveći tifoz Intera na svetu... xD
                                Ma nije bitno , bitno je da se vidi greska Abate-a i gol Milita

                                A ovo je prvi video na koji sam naletio ;)

                                EDIT: Evo nasao sam drugi video

                                Na ovom se videu jos bolje vidi kako je Abate nesposoban
                                Last edited by Rossonero; 16-01-12, 12:10.

                                Comment

                                Working...
                                X