Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Konti je povredjen pa morate igrati sa Kalabrijom ili Abateom nema druge. Montolivo dao 2 gola Skendiji i kupio sebi mesto u timu
    A za Borinija sam rekao da vam nije pojacanje lik koji je visak u Sanderlendu raspalom. Ovu Austriju ako ne dobijete vise od 2-0 je slab rezultat. Ja bih razumeo da protiv takvih ekipa gura ove pomenute igrace ali jbg.
    Last edited by bice; 12-09-17, 12:58.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sezona je tek pocela, a Montella je vec poceo da mi ide na neku stvar.

      Jel moguce da nema mjesta za Borinija protiv Austrije?!? Izgleda da ce Neymar malo da odmori.

      Comment


      • Kakav god da je ,Kalinic je duplo bolji igrac od Borinija i treba ga gurati pre njega definitivno. Ti si ga dosta osporavao, meni je ono okej igrac za rotaciju, posle Silve najbolji spic koga imate.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Meni je i dalje zao sto je Bacca prodan a doveden je Kalinic.

          Kalinic je imao finu proslu sezonu u Fiorentini, pristajem na sve, samo da ne gledam Borinija.
          Last edited by Rossonero; 12-09-17, 13:13.

          Comment


          • Baka bi se fino uklopio u ovaj sistem, on je prosle sezone bio odlican i sa onakvom ekipom. Izgleda da jednostavno on i Montela nisu mogli naci zajednicki jezik...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Jedva cekam sljedeca tri kola, da vidimo na cemu smo.

              LE i utakmica protiv Austrije me ne zanima.

              Comment


              • Doveden je ceo novi tim, mora biti ovakvih situacija dok se ne uigraju... Montela i dalje trazi ocigledno pravu formaciju u kojoj ce iskoristiti maksimalno potencijal igraca koje ima na raspolaganju.
                Ko zna sta Borini prikazuje na treninzima, mozda se kida bas zato sto zna da je klasa ispod i onda deluje bolje i spremnije i osvoji mesto u timu... Nadam se da ce Montela shvatiti da ne treba da ga forsira toliko.

                Sto se tice LE, Junajted sada ne bi igrao LS da se nisu borili prosle godine u LE tako da treba itekako da nas interesuje to takmicenje uz tu razliku sto je UTD prosle godine bio izraziti favorit za osvajanje dok Milan to nije.
                Ako se uzdamo samo u ligu moze da bude vrlo neprijatno na kraju sezone jer ne pamtim kada je Serie A bila ujednacenija ne racunajuci Juventus... Bice bas guzva u vrhu

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Po meni licno,Milan mora da prodje grupu LE za svaki slucaj,jer vrlo lako moze da se desi da se tu otvore karte i lakse da se dodje do LS nego kroz Italiju gde imas jos 4 tima koja su ,jaca od svih iz ove LE..Juve/Inter/Roma/Napoli....

                  Mislim da ce Montela u Italiji da nastavi da forsira svoju 433 formaciju iako ja mislim da bi sa dovednim igracima trebalo da igra nesto poput Kontea u CFC,sa 3 pozadi Bonuci/Musacio/Romanjoli...i sa ofanzivnim bekovima Rodrigezom i Contijem...na sredini Kesi,Bilja,Suso,Kalahnoglu...i napred Andre Sila...al nema od toga nista,bice tu Borini i 4 pozadi,mozda bude Montela u LE probao da eksperimentise...

                  Takodje nejasna prodaja Bake,koji kakav god ,uvek ce ispuniti svoju kvotu golova ako igra,dal u Sevilji,Milanu evo i ove sezone ce da daje u Viljarealu,razumeo bih prodaju da je kao zamena doveden Beloti ili Auba ove godine,ovako ga menjas sa Kalinicem ,ne znam al ocigledno nije nasao komunikaciju sa Montelom sto kaze bice

                  Comment


                  • https://youtu.be/eilydPdwLxc

                    Dobra partija veceras

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Neka opet znalac krene sa Hakanom i Silvom na klupi protiv Udina.

                      Comment


                      • I promenio taktiku koliko vidim 352 bilo veceras,po meni ovaj Milan mora da igra 352 eventalno 343 i Silva od starta.
                        Plasim se samo da nije odmaro Borinija za ligu...

                        Nesto razmisljam,da bi uprava Milan trebala da krene po Ancelotija ,i uz Belotija,sledece seozne i jos 2-3 top igrac vrlo lako bi on vratio Milan na nivo 2007

                        A vec ide prica i ceka se momenat da mali trener iz Hofenhajma preuzme Bajern,vec je cini mi se kupio i u kucu u Minhenu

                        Jedino sto je izgleda i Arsenal zainteresovan za Carlita

                        Comment


                        • Andrea izdrzi!

                          Comment


                          • Eto ipak je dobro što nisu pozajmili Kalabriju.

                            Originally posted by 61563 View Post
                            Nesto razmisljam,da bi uprava Milan trebala da krene po Ancelotija ,i uz Belotija,sledece seozne i jos 2-3 top igrac vrlo lako bi on vratio Milan na nivo 2007
                            Bolje je da krenu po Kontea Dosta neslaganja sa upravom, tako da je moguće da se rastanu poslije ove sezone. Sad neka mu Montela malo uigra tim za 3-5-2 i onda Konte da melje kad preuzme
                            sigpic

                            Comment


                            • Official: Conti out for six months

                              Comment


                              • Boze pomozi.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X