Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da znate samo koliko se ljudi primilo na blogu...
    Čitam komentare i poruke na čatu...
    A, takođe i FB stranice koje pruzimaju vesti sa bloga.

    Psuju me ljudi, al' ja im lepo kažem da treba da istreniramo srčane mišiće, jer će nam trebati za sutra. Sad, kada smo preživeli ovu vest, sutra će biti lako...
    Mislim, već smo (po broju bodova) obezbedili opstanak u A... ;)
    Last edited by Ulični Muzičar; 01-04-11, 14:54.

    Comment


    • Originally posted by Ulični Muzičar View Post
      Da znate samo koliko se ljudi primilo na blogu...
      Čitam komentare i poruke na čatu...
      A, takođe i FB stranice koje pruzimaju vesti sa bloga.

      Psuju me ljudi, al' ja im lepo kažem da treba da istreniramo srčane mišiće, jer će nam trebati za sutra. Sad, kada smo preživeli ovu vest, sutra će biti lako...
      Mislim, već smo (po broji bodova) obezbedili opstanak u A... ;)

      Ma legenda si

      Comment


      • Znaci ovako Milan daje Pata + 40 mil evra za Balotellija i Kolarova


        Thiago Silva 99% ode u Real za 11 mil evra

        Comment


        • 11 ? :S


          Pa jesu li normalni , gdje ce onakvu igracinu dati za mizernih 11 miliona ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            11 ? :S


            Pa jesu li normalni , gdje ce onakvu igracinu dati za mizernih 11 miliona ..

            Aprili-li-li...

            Comment


            • HAhaah Dale jesi pao na stos...htedoh da napisem da se zeza al kasno
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                HAhaah Dale jesi pao na stos...htedoh da napisem da se zeza al kasno

                Samo sam ceko ko ce se prvi upecat,al si ti mene uhvatio za Juve i stadion ostao sam bez teksta jos kad sam sliku vidio cc

                Al nisam nista komentarisao ;)

                Comment


                • Hahahhahahah , bravo Rossonero svaka cast ;)

                  Inace , rijetko me ko predje , ali ovo je bilo

                  Nisam mogao ocekivati da ce poslije onoga s Patom i Gattusom jos nesto biti

                  Svaka cast jos jednom ;)
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Hahahhahahah , bravo Rossonero svaka cast ;)

                    Inace , rijetko me ko predje , ali ovo je bilo

                    Nisam mogao ocekivati da ce poslije onoga s Patom i Gattusom jos nesto biti

                    Svaka cast jos jednom ;)

                    Comment


                    • Ja stvarno pomislih, uplasio sam se.

                      Comment


                      • Originally posted by dusan1610 View Post
                        Ja stvarno pomislih, uplasio sam se.

                        I ja sam pao na dosta fora danas jbote i april i sve

                        Comment


                        • Juče je 65. rođendan proslavio Arrigo Sacchi, legendarni trener Milana, koji je za četiri godine, koliko je vodio rossonere, osvojio 1 Scudetto, 1 Superkup Italije i što je najznačajnije 6 uzastopnih internacionalnih titula: 2 Kupa Šampiona, 2 Evropska Superkupa i 2 Intrkontinentalna kupa, što ga čini najtrofejnijim (u Evropi i svetu) italijanskim trenerom svih vremena. Posle 1990. nijedan klub više nije uspeo da odbrani titulu prvaka Evrope.
                          Srećan rođendan, Maestro!

                          Srećan rođendan i Clarence Seedorfu, koji je juče napunio 35 godina života.

                          20 fudbalera Milana, na koje trener Allegri računa za večerašnji meč: Abbiati, Amelia, Abate, Antonini, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes, Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Merkel, Seedorf, Strasser, Van Bommel, Cassano, Pato i Robinho.

                          Po listu "La Gazzetta dello Sport", sutrašnji derbi bi mogao da bude poslednji za Rina Gattusa (Ruski Anzhi Machatsjkala vrši "pressing" na njega).

                          Derbi će suditi Nicola Rizzoli. Rođen je u mestu Mirandola, u blizini Modene, 5. oktobra. 1971. godine. U karijeri je sudio na 124 utakmice u Serie A, a prvi put 14. aprila 2002. (Venezia-Perugia 0:2). Milanu je sudio 20 puta. Bilans je: 11 pobeda, 1 remi i 8 poraza. Interu je takođe sudio 20 puta, a bilans je: 13 pobeda, 4 remija i 3 poraza. Poslednji put je rossonerima sudio 5. marta ove godine u Torinu, protiv Juventusa (pobeda od 1:0, golom Gattusa).
                          Pomoćne sudije biće Paolo Calcagno i Sandro Rossamando, a "četvrti čovek" Paolo Tagliavento.

                          Milan je pretekao "rođake" u operaciji Ganso. To tvrde italijanski mediji. Rossoneri su spremni da plate 50 miliona evra za talentovanog brazilskog napadača, a to što se njegovi predstavnici juče, posle sastanka sa Gallianijem, nisu sreli i sa ljudima iz Intera, navodi na pomisao da je Milan u prednosti u odnosu na nerazzurre u trci za jednog od najboljih igrača na fudbalskom tržištu.

                          Produžava se lista zainteresovanih za Taiwa. Osim Milana, Juventusa, Chelsea (po nekima i Leonardovog Intera), na nigerijskog beka je, kako piše španska "Marca", bacio oko i Jose Mourinho.

                          Giovanni Lodetti, bivši fudbaler Milana: "Svako ima pravo na svoj život i izbore u svojoj karijeri, ali Leonardova izjava, kada je tek bio stigao u Inter, da mu se ostvario san, je po meni bila potpuno nepotrebna, a takođe i iritantna za simpatizere Milana".

                          Max Pezzali, muzičar i navijač Intera: "Od Milanovih igrača najviše se pribojavam Pata i Robinha".

                          Samuel Eto'o se, kao i Mourinho pre nekoliko meseci, najviše plaši Super Šilje (Super Pippo): "Drago mi je što na suprotnoj strani nema Inzaghija".

                          Gigi Buffon, u jednom talk show-u: "Dovoljno mi je desetak dana koje sa Cassanom provodim u reprezentaciji. Samo mi još na svadbi fali (uskoro se ženi, prim. U.M.)". Ali, zatim dodaje: "Između mene i njega postoji iskreno prijateljstvo i uzajamno poštovanje".

                          Andrea Rinocchia, defanzivac Intera: "Mislim da je Alessandro Nesta još uvek najbolji odbrambeni igrač na svetu. Ja sam njegov veliki obožavalac. Kao mali sam imao njegov poster u svojoj sobi. Bio sam vrlo uzbuđen kada sam prvi put igrao protiv njega, a on mi je na kraju dao i svoj dres".

                          Milan je zainteresovan za mladog fudbalera, Mehdi Benatia, čije igre u dresu Udinesea već duže vreme prati i londonski Arsenal.

                          David Trezeguet: "Najbolji odbrambeni par sa kojim sam bio u istom timu je bio Thuram-Cannavaro, ali je Nesta-Maldini bez sumnje bio najjači u vreme kada sam ja igrao u Italiji".

                          Kaka' više nema poverenja u Realove doktore, pa se obratio brazilskom medicinskom stručnjaku Turibo Lietau, koji je brinuo o njemu na početku njegove profesionalne karijere u San Paolu. Tako piše na sajtu španskog lista "AS" (www.AS.com).

                          Roberto Pruzzo, bivši napadač Rome, a sada trener po profesiji: "Nezahvalno je baviti se prognozama, posle pauze od 15 dana, jer ne znamo u kakvom stanju su igrači koji su se vratili sa mečeva svojih reprezentacija. Ne verujem da će u derbiju biti pobednika. Očekujem remi, posle ne tako lepe utakmice".

                          Antonio Careca, Maradonin saigrač u napadu Napolija, krajem osamdesetih: "U derbiju navijam za nerešen rezultat. U tom slučaju bi se i Napoli, ako pobedi Lazio, mogao ozbiljno umešati u borbu za titulu prvaka".

                          Derbi za Sandra. I Milan i Inter su zainteresovani za tog vezistu Tottenhama. Inače, brazilac Sandro "košta" oko 17 miliona eura.

                          Milan je juče (od 16:00) trenirao na novom travnatom "tepihu" stadiona San Siro.

                          Ilario Castagner, bivši fudbalski trener, koji je 1984. iz Milana prešao u Inter: "Nismo izdajnici, već profesionalci."

                          Dejan Savićević, bivši Milanov "genije": "Nadam se da Milan neće izgubiti. Dobar bi bio i nerešen rezultat. Leonardo? Ja to ne bih uradio. Ne dopadaju mi se takve stvari. Eto, na primer, ja sam nekada igrao za Crvenu Zvezdu i ne bih mogao sada da radim u Partizanu".

                          Comment


                          • Bayern iz Minhena se interesuje za Jerome Boatenga (22 godine), defanzivca City-ja, brata milaniste Kevina Prince-a. Njegova cena je oko 9 miliona eura.

                            Mourinho: "Milanski derbi je fantastičan, a ovaj večeras naročito, jer odlučuje o scudettu".

                            Silvio Berlusconi: "Pobeđujemo, odlučuje Cassano".

                            Anketa na sajtu"www.gazzetta.it" o retultatu večerašnjeg meča. Rezultati: Pobeda Intera 53,7%, pobeda Milana 31,3%, nerešeno 15,0%. Do sada je glasalo 7022 posetilaca sajta. Anketa još uvek traje. Može se glasati ovde: http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/...tta/d_8802.jsp

                            Marco Materazzi: "Meč svih mečeva".

                            Ronaldinho: "Nadam se da će Milan pobediti u derbiju i osvojiti scudetto".

                            Marco Amelia, srećan rođendan (29-ti)!

                            Walter Mazzari, trener Napolija: "Uopšte me interesuje milanski derbi, jer ako mi ne pobedimo, nema svrhe gledati tuđe rezultate".

                            Thiago Silva: "Nemam ništa protiv Leonarda i mislim da nije pogrešio što je prihvatio ponudu Intera. On je na početku svoje trenerske karijere i za njegov kurikulum je važno da trenira velike klubove".

                            Michele Criscitello, direktor sajta tuttomercatoweb.com: "Leonardo je taktički osrednji trener. U Italiji ima 300 trenerskih klupa, i ako je posle samo 3 meseca morao da ode baš na Interovu, to znači da nema moralnih vrednosti".

                            Francesco Coco, nekadašnji bek Milana, a kasnije i Intera: "Inter nije bio korektan prema meni. Večeras Forza Milan".

                            Alessandro Matri: "Simpatizer sam Milana".

                            Milanom "kruži" mnogo falsifikovanih ulaznica za večerašnji derbi.

                            Vođa Milanove navijačke grupe "Commando Ultra' Tigre", uhapšen je jer je u njegovom automobilu pronađeno mnogo pirotehničkih naprava, koje ne smeju da se unose na stadion, kao i 4 noža, jedna bejzbol palica i jedan sprej za izazivanje šoka.
                            Last edited by Ulični Muzičar; 02-04-11, 17:06.

                            Comment


                            • MILAN-INTER 3:0






                              Comment


                              • San Siro je sinoć bio pun. Od 80.018 prodatih ulaznica inkasirano je 2.382.000 eura.

                                "Religiozni" transparenti Milanovog Juga. "Curva Sud" je pripremila ogromnu sliku "Tajne večere", sa Leonardom, trenerom Intera, u ulozi izdajnika Jude.

                                Christian Abbiati je spasio siguran gol, posle udarca glavom Thiago Motte.
                                "Ta odbrana je bila instiktivan gest. Bravo za Abate-a, koji je odmah zatim "počistio" loptu" - kaže Abbiati, koji zatim na pitanje da li pobedu "posvećuje" Leonardu, odgovara: "Radije bih je posvetio jednoj osobi koju poznajem, a koja ima zdravstvenih problema".

                                Adriano Galliani: "Predivna utakmica. Iako još ništa nismo osvojili, danas smo presrećni i slavimo pobedu. Međutim, do kraja ima još 7 utakmica i 21 bod je na raspolaganju. Videćemo šta će sutra uraditi Napoli. Ja još ne mogu da se vratim sebi. Posle drugog Patovog gola sam otišao u svlačionicu i više nisam ni gledao utakmicu".

                                Marco Amelia: "Lep rođendanski poklon. Moji saigrači su 'asfaltirali' nerazzurre i mogli su da im daju i više od tri komada. Christian je odbranio jedan siguran gol i bio je među najboljima na terenu".

                                Gianluca Zambrotta: "Na kraju je pobeda mogla da bude i ubedljivija. Najbolji na terenu? Seedorf".

                                Julio Cesar, golman Intera, odbio je posle meča da uđe u auto svoje supruge, pa je od San Sira do kuće išao pešice, jer je bio veoma ljut.

                                U Berlusconijevoj eri (poslednjih 25 godina), kada je u istoj sezoni u oba derbija pobeđivao "rođake", Milan je uvek na kraju prvenstva osvajao scudetto. Tako je bilo kada su treneri bili Sacchi, Capello, Ancelotti...

                                Comment

                                Working...
                                X