Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bacca ce da odluci o transferu poslije razgovora s Montellom.


    tt

    Comment


    • ....

      Bacca's agent: "Carlos is very happy at Milan, the club and the coach are also glad to have him. Some European clubs wanted him in January."
      Bacca's agent: "Tianjin? I won't speak publicly on other clubs. Bacca is a player of a big club like Milan."
      Bacca's agent: "Now several Chinese are interested in signing Bacca and offered a lot of money, but he wants to stay at Milan."

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        ....
        Jos 20 da daju i Bog da vas vidi
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Uopšte nije klik u Karlosu kao takvom.

          Milan mora da dovede klasu u odbrani i dve klase u veznom redu za početak da okrenu malo kolo, zakotrljaju priču.

          Ovako je samo presipanje iz šupljeg u prazno.

          Comment


          • Ma vezni red je ocajan, bez kreatora igre, i odbrana ocaj, sem Romanjolija i Donarume. Da vidimo koliko ce dati Kinezi na leto za pojacanja.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Na ljeto se ocekuje oko 120 miliona za transfere.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Na ljeto se ocekuje oko 120 miliona za transfere.
                  Dosta za pojacanja koja mogu da konkurisu za LS. Vezni red i odbrana mora da se sredi.
                  Pitanje je hoce li Montela ostati, jer koliko znam njemu su stavili cilj igranje u Evropi ove sezone.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Nista Bacca ne igra, vuce se po terenu, bas se vidi da mu nije stalo jer da ume to svakako, svi su to videli... ovako je samo pitanje motivacije, tako da sto se mene tice moze da ide... Narocito sto je prebacio 30 godina i ovih 30 ili vise miliona je plafon za njega, te pare Milan nece vise videti ako ga sad ne proda...

                    @bice, 120 miliona je bar 100 puta veci budzet od transfer budzeta u prethodnih nekoliko rokova ali opet trebace tu mnogo kockica da se poklopi za neku ozbiljniju borbu za vrh, Juve ne racunam klasa za sebe, ali dosta su odmakli Napoli i Roma cini mi se a i Inter se lepo pojacava, Milanu je ovo leto zadnji voz da uhvati neki prikljucak
                    Last edited by Miletić; 23-02-17, 22:18.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Sto se mene tice vrata su mu sirom otvorena.
                      Last edited by Rossonero; 23-02-17, 22:47.

                      Comment


                      • Pozvani za Sassuolo:

                        Donnarumma, Plizzari, Storari.

                        Abate, Calabria, De Sciglio, Gomez, Paletta, Vangioni, Zapata.

                        Bertolacci, Mati Fernandez, Honda, Kucka, Locatelli, Pasalic, Poli, Sosa .

                        Bacca, Deulofeu, Lapadula, Ocampos, Suso.

                        Comment


                        • Comment


                          • Kako nas sudije vole,da nema Milana ne znam gdje bi gresili,Bacca majstor
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Sassuolo-Milan 0-1

                              Comment


                              • AC Milan announces that considering the notification the majority shareholder Fininvest S.p.A. made to the Club, the shareholders' meeting will be held on second call on March 3rd, 2017, at 9:30 am at Casa Milan (via Aldo Rossi, 8 Milano).
                                https://www.acmilan.com/en/news/offi...cial-statement

                                The Chinese Milan's priority after the closing is to extend the contracts of Montella, Donnarumma, Suso and De Sciglio. [Gazzetta]

                                Comment

                                Working...
                                X