Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad pred kraj sezone je bas dobar,konstantno na visokom nivou... Mucile su ga povrede i nije dobijao bas mnogo prostora i minutaze,bas se videlo da se muci ali kako se resio toga igra sasvim solidno... Mislim da ga treba zadrzati,odlican back up igrac.

    Posto ne verujem da ce doci Anceloti odnosno ne verujem da ce Galijani uspeti da ga ubedi,voleo bi da dodje Emery,on mi je najbolji od tih pomenutih alternativa... I po izboru trenera ce se videti da li uprava ima ozbiljne namere,Anceloti,Emery,Conte sigurno nece doci bez garancija da ce imati solidan budzet da naprave tim... Sa druge strane ako dodje Brocchi pisi propalo,onda im je isto kao i da je ostao Pippo


    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Ma kakav Broki, Milan deluje da želi ozbiljnog trenera čim planiraju neko malo veće ulaganje u igrački kadar ovog leta...

      A od Berluskonijeve prodaje pod ovim uslovima nema ništa! Niko od bogataša neće da se igra sa fudbalskim klubom a da je manjinski vlasnik...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Sad pred kraj sezone je bas dobar,konstantno na visokom nivou... Mucile su ga povrede i nije dobijao bas mnogo prostora i minutaze,bas se videlo da se muci ali kako se resio toga igra sasvim solidno... Mislim da ga treba zadrzati,odlican back up igrac.

        Posto ne verujem da ce doci Anceloti odnosno ne verujem da ce Galijani uspeti da ga ubedi,voleo bi da dodje Emery,on mi je najbolji od tih pomenutih alternativa... I po izboru trenera ce se videti da li uprava ima ozbiljne namere,Anceloti,Emery,Conte sigurno nece doci bez garancija da ce imati solidan budzet da naprave tim... Sa druge strane ako dodje Brocchi pisi propalo,onda im je isto kao i da je ostao Pippo


        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Što se Kontea tiče ne verujem lično da će isti da se upušta u neke avature sa klubovima dok ne uradi ciklus sa repkom.

        Posle toga ko zna....

        Iskreno, voleo bih da se Karlo vrati, meni je on sa po iole ozbiljnim pojačanjem u svakoj liniji garancija za Milan u top3 naredne godine.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Što se Kontea tiče ne verujem lično da će isti da se upušta u neke avature sa klubovima dok ne uradi ciklus sa repkom.

          Posle toga ko zna....

          Iskreno, voleo bih da se Karlo vrati, meni je on sa po iole ozbiljnim pojačanjem u svakoj liniji garancija za Milan u top3 naredne godine.

          Slazem se,dosta vise sa bivsim igracima,najbolje sad Maldini i Nesta da dodju da vode klub pa tako posle Gatuzo ili ko vec.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • koliko je Milan ocajan u nameri da dovede Ancelotija... u toku je cini mi se cetvrti sastanak izmedju Galijanija i njega u Madridu, ubedjuje ga Galijani da prihvati ponudu, cak je procurela informacija da mu nudi jednogodisnji ugovor i da moze posle da izabere da li ce da napusti Milan ili da produzi... ne znam zasto su navalili toliko na Karla
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Ančeloti rekao da će u sredu doneti odluku, i da su šanse 50-50.
              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • 80% dolazi 100% ne dolazi
                Sa njim i sa ozbiljnim pojacanjima + teranjem suvisnih krs igraca mozda mozemo do drugog mesta

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/st...nceloti/106775

                  Kakva gomila gluposti,svi oni jedva cekaju da dodju i da igraju ligu i kup Italije... I pritom ako moze da smanje primanja...

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Milan - Pobeda za kraj sumorne sezone

                    Atalanta-Milan 1-3

                    Comment




                    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                      Comment


                      • Ocekivano..

                        Comment


                        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Pisi jos jednu propalu sezonu!!!

                            Comment


                            • da da... evo top vest medju sportske vesti dana

                              PIPO OSTAO BEZ POSLA: Stiže Miha sledeće nedelje!
                              http://aktuelno.net/vesti/sport/Otka...ovic/cl/297770

                              Comment


                              • Sada i zvanično.

                                @Milanello
                                Fininvest has confirmed that Bee Taechaubol and his consortium will acquire 48% of Milan.



                                @Milanello
                                Milan have also published the official communiqué from Fininvest on their website



                                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X