Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakardo AHAHAHAHA
    Mauri izgleda isto dolazi, on i Matri nisu na spisku.

    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Nekako mi deluje vrlo "skroman" vezni red ne znam zasto.Treba jedno dobro pojacanje u vezi,jbg kad pogledas De Jong je dobar,Montolivo slab posle povrede,Nocerino mator, na Kucku i Bonaventuru ne mozes da se oslonis,Bertolaci jos uvek mlad,Poli ne znam moze li sta bitno uraditi,eto meni Honda vise ide u veznjaka kao AMC neki kontam da bi Miha trebao stalno tu da ga stavlja.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Samo De Jong je WC igrac sto se tice sredine, ovo ostalo ni u Veroni ne bi imali mjesta da igraju.

        Suso je dobar ali dzaba kada ne dobija priliku da igra.

        Montolivo je nevjerovatnom padu formu, spominje se Juventus daj Boze da ode.

        Dzaba ovakav ubitacan napad kada nema ko da posalje upotrebljivu loptu.

        Comment


        • Potpisujem sve sto si napisao,jbg pominjao se Witsel,Mutinjo takodje dodje Kucka onako da ti dodje da se useres od muke,nesto isto je Juve radio pre 4 sezone kada se cekao Dzeko pa dosao Borijelo
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Celo leto čekamo tog vrhunskog veznjaka i dođe Kučka je.bena. Klasika.
            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Daj Boze da grijesim, ali sve mi se cini da ce i ova sezona da bude slicna Inzaghi-Seedorf.

              Da se razumijemo ja ne krivim ni Inzaghija ni Seedorfa, realno imali su kadar igraca s kojim nisu ni mogli da izvuku bolje rezultate.

              Witsel

              Moutinho

              Kucka

              Comment


              • Rosso trenutno peva..

                Comment


                • Ja bih najradije voleo da se ponovo za titulu borimo sa Milanom,to je jedini klub koji ja postujem od ovih "jacih" klubova,imaju strasnu istoriju,igrali su odlican fudbal ranije,i stvarno mi je zao sto su ovih godina dozivljavali ovakve neuspehe ali jbg nisu imali igrace za vece uspehe.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Auuuu pa on i u kolicima da dodje je otac svega za ova drveca,ali nesto sumnjam u to
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma kakav Martinez nema nista od toga, ovo je realno.

                        Martinez

                        John Obi Mikel
                        Last edited by Rossonero; 28-08-15, 20:47.

                        Comment


                        • Realnije je da vam Kroos dodje nego moj brat Obi Mikel dozivotni ugovor ima u Chelseau jebo Abramovica sta je otac za njega
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Calma calma

                            Reports are saying that this is fake.
                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • On mi je pao na pamet radi toga sto je zaljepljen za klupu vec duze vrijeme.

                              Comment


                              • Zar Milan nije hteo Sorijana iz Sampe?On na kraju preskup, pa se preslo na Kucku?

                                Comment

                                Working...
                                X