Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Da ste pre koju godinu prodali El Saravija sada bi imali respektabilnu ekipu,ovako bodu oci mnogi a pogotovo odbrana koja je smesna.
    Imali bi istu ekipu slabiju za prodatog El Saravija (sto i nije neka steta), pare bi misteriozno nestale pod izgovorom pokrivanja rupa u budzetu i dugova a dobili bi adekvatnu zamenu u vidu nekog skart igraca iz Kjeva otprilike ili nekog istrosenog bivseg talenta koji je bio free agent u tom trenutku

    dok je Berluskoni na celu Milana nema prosperiteta vise, moze da dodje neki trener da malo razmrda ekipu pa da bude neki rezultat bolji od ovog sad ali to je sve kratkog daha, sustinske promene dolaze tek kompletnom promenom uprave kluba i vlasnicke strukture i ponovnim ulaganjem u igracki kadar
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Brocchi, Galli for Milan bench?

      Comment


      • De Jong: ‘Renewal? We’ll see…’

        Comment


        • Sve najbolje!

          Last edited by Rossonero; 19-03-15, 13:56.

          Comment


          • Inzagijev "Dan D"

            Comment


            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Pozvani igraci za vecerasnju utakmicu:

                PORTIERI: Abbiati, Diego Lopez, Gori.

                DIFENSORI: Abate, Albertazzi, Antonelli, Alex, Bocchetti, Bonera, Mexes, Paletta.

                CENTROCAMPISTI: De Jong, Essien, Mastalli (36), Muntari, Poli, Suso, Van Ginkel, Bonaventura.

                ATTACCANTI: Cerci, Destro, Honda, Menez, Pazzini.
                http://www.football-italia.net/64155...onaventura-too

                Comment


                • Milan pobijedio uz bojkot navijača!

                  Koliko puta do sada smo se žrtvovali zbog Milana?

                  Koliko puta smo uštedeli da bismo kupili novi dres, da bismo otišli na utakmicu, kupili sezonsku ulaznicu...

                  Postoji jedna stvar koja nedostaje, nešto što želimo kao navijači Milana i ljubitelji ovih boja: transparentnost!

                  Želimo da postavimo niz pitanja predsedniku Berluskoniju.

                  Zašto ste, tokom prethodne četiri godine, dizali zid pred nama, obećavali brzi povratak na puteve stare slave, a onda ste od toga odustali posle samo nekoliko meseci?

                  Zaista bismo želeli da znamo, kako ne bismo bili prevareni po ko zna koji put, koliko su tačne glasine o prodaji kluba ili jednog dela? - samo su neka od pitanja koje su navijači Milana postavili rukovodstvu na čelu sa predsednikom Berluskonijem.

                  Fanovi sedmostrukog prvaka Evrope su pozvali sve pristalice kluba da bojkotuju meč protiv Kaljarija, ali i da ne kupuju zvanične artikle, jer na taj način žele da, kako su naveli, pokažu rukovodiocima kluba da su sami u svojoj borbi i da nemaju podršku navijača.


                  Rossoneri na Menezov pogon

                  Nakon tri utakmice Rossoneri su osjetili slast pobjede. Cagliari je odigrao dobar meč, ali na kraju je Milan ipak stigao do tri boda.

                  Poveli su domaći u 21. minuti. Jeremy Menez je lijepim pogotkom doveo Rossonere u vodstvo, a minimalnim vodstvom tima Filippa Inzaghija se otišlo na odmor.

                  Samo što je krenulo drugo poluvrijeme gosti su izjednačili. Farias je obrukao Mexesa drblingom, te je pogodio za 1:1.

                  Mexes se već u narednom napadu iskupio. Pogodio je za novo vodstvo Milana, da bi tačku na utakmicu stavio Jeremy Menez u 78. minuti pogotkom s bijele tačke za konačnih 3:1.

                  Milan-Cagliari 3-1

                  Comment


                  • Koliko bi tužnije bilo gledati Milan da nema ovog Meneza. Vuče ih čovek tokom cele sezone.
                    Kako je Mekses lako ispao kod 2. gola, to je strašno. Ali se iskupio drugim golom.

                    Comment


                    • Dobar je Menez, retka svetla tacka ove sezone mada je covek vise od pola svojih golova ove sezone (8 od 15) dao sa bele tacke
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Na soccerway-u piše da je broj gledalaca sad za vikend bio oko 30k, što je solidno s obzirom na bojkot a i na slike koje smo videli...

                        Spoiler


                        A ova slika od pre 2 nedelje možda govori dosta više kao što se danas sumnja. Ništa onaj Bee nego Mr Pink (Kinez, Hong Kong) i to 75% što je i logično, retko ko bi želeo da bude manjinski vlasnik kluba.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Mr Pink has Milan deal?

                          Comment


                          • Taj podatak je tacan jer je na stadion uslo oko 30 000 ljudi uoci utakmice s tim sto su mnogi od njih u uvodnim minutima nakon isticanja transparenata GAME OVER i ostalih, napustili stadion tako da je realan broj ljudi koji su ostali da prate kompletan mec daleko manji, 30 000 ljudi je ozbiljna cifra cek i za onoliki stadion, prakticno trecina raspolozivog kapaciteta a tamo definitivno nije bila trecina mesta zauzeta

                            Sto se tice slike, ne znam sta da mislim, verujem da stvari jos nisu odlucene i da nista jos nije potpisano ali sa 3 konkretne ponude koje su navodno na stolu Silvija, definitivno se moze reci da je nova vlasnicka struktura i samim tim i nova era nikad blize...
                            - Ovaj Mr Pink mi deluje najozbiljnije, raspolaze ogromnom kolicinom novca, i konkretan je, zeli odmah 75% kluba, mada mi se Azijati generalno ne svidjaju jer nisu rasipnici kao npr Rusi ili Arapi tako da se moze ocekivati mali pomak po pitanju ulaganja u igracki kadar ali nista spektakularno, nesto slicno kao ovaj Thohir u Interu.
                            - Bee Taechaubol, on mi je bas enigma, cini mi se da najvise zna o Milanu i da je dosta upucen u desavanja a i covek je koji ulaze u sport vec godinama i pravi entuzijasta, verujem da bi on kao licnost bio pun pogodak + je najavio povratak legendi Maldinija, Gatuza i ostalih na funkcije u klubu uz konstataciju da je Milanu potreban konacno ozbiljan iskusan trener... Problem sa njim je sto je licno nedovoljno jak finansijski, procenjuje se da je tezak oko milijardu dolara sto je suvise malo za ovakav poduhvat, mada on sam istice da mu je kroz ne znam kakve kombinacije dostupan budzet od cak 12 milijardi dolara tj da moze da raspolaze tom kolicinom novca. Sumnjivo i nesigurno.
                            - Tutosport sada prenosi da je Arapska grupa investitora ponudila $300 miliona za 35% akcija kluba, ovo mi je totalno nelogicno ne zato sto prenosi Tutosport vec zato sto poznajuci Arape i njihove mogucnosti ne vidim zasto bi bila potrebna grupa da se skupi pa da uloze i to u manjinski deo kluba, zna se kako oni rade, takeover kompletan i onda tek krece show
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Tako je, nema šanse da je manjinski deo i to bez obzira da'l su Arapi il' ne. Moguće je jedino da bude ispod 50% ali da u roku od 2-3 godine to postane većinski deo. Mada ne znam šta dobija tim mrcvarenjem Silvio...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Milan’s new Inzaghi alternatives

                                Comment

                                Working...
                                X