Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • srecan 37-mi rodjendan legendo
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Igraci koje je Inzaghi pozvao za vecerasnju utakmicu protiv Torina:

      Portieri: Abbiati, Agazzi, Diego Lopez

      Difensori: Abate, Alex, Armero, De Sciglio, Mexes, Rami, Zaccardo, Zapata

      Centrocampisti: Essien, De Jong, Montolivo, Muntari, Poli, Saponara

      Attaccanti: Bonaventura, Cerci, El Shaarawy, Menez, Niang, Pazzini

      Comment


      • Milan nije izdržao, remi u Torinu!

        Torino-Milan 1-1





        Idiote odlazi iz Milana!

        [VINE]OpV2IDUF2uF[/VINE]

        Muntari će sigurno biti žestoko kažnjen zbog gesta na utakmici protiv Torina.

        Comment


        • Inzagi prelazi na 4-2-3-1, a to verovatno znači da stiže Destro
          Je*eš mi sve, da l' sam ja lud ili šta, meni ovaj sastav uopšte ne deluje loše, ali eto opet nešto nedostaje kad su na terenu..

          www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • Pa bilo je i red da shvati da Honda nije krilo, nego klasicna 10ka.

            Comment


            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Nije se Milan usrećio baš sa Destrom, ista je to priča kao Pacini npr. isti taj neki tip napadača. Koliko ga god ja branio od napada kritika na forumu, nije on kapacitet da bude taj koji će da povuče ekipu ka top3, a doveden je kao "pojačanje". Za njega je nekako baš Roma klub, da mi spakuju a on da realizuje, najlošiji među najboljih 11 da bude, nikako najbolji među 11 najboljih.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Nije se Milan usrećio baš sa Destrom, ista je to priča kao Pacini npr. isti taj neki tip napadača. Koliko ga god ja branio od napada kritika na forumu, nije on kapacitet da bude taj koji će da povuče ekipu ka top3, a doveden je kao "pojačanje". Za njega je nekako baš Roma klub, da mi spakuju a on da realizuje, najlošiji među najboljih 11 da bude, nikako najbolji među 11 najboljih.
                  Destro klasa za Pacinija
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • ako se zbog njega promeni formacija i ako mu Honda, Cerci, El Saravi i Menez koji bi (trojica od ovih) igrali iza njega ne nameste bar blizu 10 golova u drugoj polusezoni onda katanac na klub

                    mada koliko vidim nema od tog posla nista, nece Pazzo da ide pa koci ceo projekat... izgleda da ce Menez glumiti spica do kraja sezone ako ne nadju neko resenje do kraja prelaznog roka a da to nije Destro

                    ali sta god da se desi sve je to presipanje iz supljeg u prazno i nikakav apgrejd u odnosu na postojece.... bolje Osvalda da dovedu nego Destra da preplate, nema tu neke drasticne razlike u kvalitetu

                    edit: nisam verovao da cu ovo ikad izgovoriti ili napisati ali bolje Matrija da vrate ionako je baceno vec 12 miliona nego da bacaju jos 15
                    Last edited by Miletić; 12-01-15, 16:24.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Destro klasa za Pacinija
                      Isti q drugo pakovanje, da ti pojednostavim narodski ovako.

                      Originally posted by Miletić View Post
                      ako se zbog njega promeni formacija i ako mu Honda, Cerci, El Saravi i Menez koji bi (trojica od ovih) igrali iza njega ne nameste bar blizu 10 golova u drugoj polusezoni onda katanac na klub

                      mada koliko vidim nema od tog posla nista, nece Pazzo da ide pa koci ceo projekat... izgleda da ce Menez glumiti spica do kraja sezone ako ne nadju neko resenje do kraja prelaznog roka a da to nije Destro

                      ali sta god da se desi sve je to presipanje iz supljeg u prazno i nikakav apgrejd u odnosu na postojece.... bolje Osvalda da dovedu nego Destra da preplate, nema tu neke drasticne razlike u kvalitetu
                      Jači igrač Huan Pablo Osvaldo od Destra, naučna fantastika za Destra ono što Osvaldo akrobata radi.

                      Comment


                      • Osvaldo je Bentner licno za Destra
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment




                        • pritom Profesor za razliku od Veselog i Inzagija seo na klupu na polusezoni, bukvalno sa terena na trenersko mesto, dobio rastrojenu ekipu u donjem delu tabele u tom trenutku, ekipu koju nije birao niti sastavljao za razliku od ostalih, igrace za koje je izjavio da 75% istih nemaju kvalitet da igraju za Milan... trazio konkretne poteze uprave, pojacanja po svojoj meri i ostale normalne stvari a dobio OTKAZ.

                          Sve to implicira da je upravi potrebna marioneta na klupi, da se snadje sto bolje sa timom koji mu uvale pa dokle potraje... Tuzno zaista
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • I samo da se nadovezem i da kazem da sam stvarno, ali stvarno uzivao u igri Milana dok je Clarence sjedio na klupi. Veliki respect za Pipa i za sve sto je postigao u karijeri, ali mislim da u ovome sto Milan igra otkako je on trener, ni sami navijaci Milana ne uzivaju nesto pretjerano ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Covek je gajio napadacki fudbal ali balansiran, ne Zemanov sumanuti napadacki po svaku cenu ali ne i ziheraski kakav gledamo od strane vecine Italijanskih trenera... To je i razlog zasto je imao negativne rezultate u derbijima, prosto kvalitetnije ekipe ne prastaju takvu ofanzivu i otvaranje. Doslo bi to sve na svoje verujem da su ga drugi ispratili ali cini mi se da u Milanu pravo glasa i pravo na viziju ima samo gazda, ostali su tu da sprovode zamisli 80-togodisnjaka

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                              Last edited by Miletić; 13-01-15, 00:29.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X