Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde piše to? Pročitaj dva posta ispod zašto mislim da neće biti dobro po Milan ako obojica budu igrali.

    Comment


    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Gde piše to? Pročitaj dva posta ispod zašto mislim da neće biti dobro po Milan ako obojica budu igrali.
      Aha, nisam listao, oprostite mladi gospodine.

      Comment


      • A moze li meni neko reci zasto Cerci nije dobijao prilike u Atletiku?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          A moze li meni neko reci zasto Cerci nije dobijao prilike u Atletiku?
          Na ovo pitanje ni Cholo ne bi znao odgovor.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            A moze li meni neko reci zasto Cerci nije dobijao prilike u Atletiku?
            Ne moze fizicki da isprati njihov tempo,nedavno je kruzio i neki klip sa njihovog treninga i tu se vidi da on ne moze da dise nakon istog...preozbiljan fudbal
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ne moze fizicki da isprati njihov tempo,nedavno je kruzio i neki klip sa njihovog treninga i tu se vidi da on ne moze da dise nakon istog...preozbiljan fudbal
              A ne znam,decko je kidao u Torinu,najvise je trcao od svih igraca,ne verujem da ej zbog toga,mozda neka povreda ili mozda svadja sa Simeoneom,ali ne kontam kako tu Atletiko moze da profitira
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ocigledno je da Cholo misli da moze da ozivi karijeru El Nina.

                Meni bi bilo mnogo da drago da uspije da izvuce Torresa iz kanala u kojem se vec duze vrijeme nalazi.

                Comment


                • Ma tesko ce on pored Mandzuke i Grizmana da dominira.A mislim da je ovaj dolazk Cercija moguca najava odlaska Faraona na leto.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • I Faraon je u kanalu duze vrijeme , ne bi me cudilo da na ljeto napusti Milan , najvise se spominjao Klopara i njegov Dortmund za dovodjenje Faraona.

                    Comment


                    • A dobro jbg,njega su povrede dosta sputale ali mogli biste za nekih 15-ak miliona da ga uvaljate nekome.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • ma odmah sad da ga daju za Imobilea pun pogodak sto se mene tice
                        Kad se setim sta su on i Cerci radili u Torinu najezim se

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment


                          • Kažu dolazi Mitar i donosi 15 komada lakih.

                            Comment


                            • Milannews i Sky izvestavaju o izjavi celnika Atletika kako Cerci ima izbor da li ce preci u Milan ili ostati u tom klubu dok ce Tores svakako preci u Atletiko, pretpostavljam da ce onda oni preuzeti njegovu platu....

                              Dzaba Mitar ako ne dodje Cerci, bas sam se smorio sad, samo da potvrde dolazak...
                              Inace Mitra ne bi voleo da vidim u Milanu, glumi Balotelija i ne bi bio dobar za atmosferu a i ovako fudbalski mi nije nista specijalno, samo snaga i to je to, igrac za englesku, ne za Serie A gde treba i mozak

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Milannews i Sky izvestavaju o izjavi celnika Atletika kako Cerci ima izbor da li ce preci u Milan ili ostati u tom klubu dok ce Tores svakako preci u Atletiko, pretpostavljam da ce onda oni preuzeti njegovu platu....

                                Dzaba Mitar ako ne dodje Cerci, bas sam se smorio sad, samo da potvrde dolazak...
                                Inace Mitra ne bi voleo da vidim u Milanu, glumi Balotelija i ne bi bio dobar za atmosferu a i ovako fudbalski mi nije nista specijalno, samo snaga i to je to, igrac za englesku, ne za Serie A gde treba i mozak

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                                15 komada Mitar sve tako bez mozga.

                                #lako

                                Comment

                                Working...
                                X